Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W czym by się poradziła lepiej? Przecież to dostawalo same zdaunione porty (na switchu jedynie suwaki grafiki obniżali ale to dalej te same wersje co na dużych konsolach). Sony nie zaangażowało do prac nad grami praktycznie żadnego ze swoich poważnych topowych studiow, a całe wsparcie zakończyli po roku. Tego nie sposób przyrównać do Nintendo gdzie każdy jeden odział robił/ robi gierki na switcha, które jeszcze praktycznie nigdy nie zawodzily/nie zawodzą.

 

Vita next gen - byłaby ta sama sytuacja, kto by na to w Sony miał robić gierki jak obecnie devi Sony mają kłopot zapewnić regularne wsparcie PS5? Do tego przydałby się jakiś dedykowany tylko temu systemowi ex, już widzę jak Ryan gada że następny pełnoprawny GOW będzie przenosniak only.

Odnośnik do komentarza

Przecież to co jest obecnie na Switchu to duże gry, typowo konsolowe. Na Vicie zarzutem było to, że takie Uncharted czy Killzone to gry jak zd stacjonarek, tylko brzydsze, ale często w niższym klatkażu.

 

Teraz to możemy sobie gdybać, ale uczciwie powiedzmy sobie, że oczekiwania co do konsol przenośnych zmieniły się diametralnie.

Odnośnik do komentarza

Wiadomka, wszyscy chcemy gier - dużo i dobrych, a tutaj Vita nie podołała, ale widać było starania - Tearaway, Gravity Rush, Danganronpa, Soul Sacrifice i sporo przyjemnych portów. Po prostu złe miejsce, zły czas, bo mało nowości.

 

a w temacie sami modlimy się żeby było więcej portów z Gacka, remaków z GBA i lepsze wsparcie wstecznej dla Switcha, ironiczne nie sądzicie? :)

Odnośnik do komentarza

Paulo nie było widać starań, wogole. Durne deale na cod czy assassin's Creed które tworzyły chyba najgorsze studia świata. Uncharted nie od naughty dog, które jest najgorszym uncharted. Wipeout w 30fps bo musiała być graficzka, brak dedykowanego gowa (PSP miało takie), dedykowanego GT (PSP miało takie). Brak im było odwagi by parę gier puścić jako ex na vite (np sly4). Ta konsola umarła bo nie miała wsparcia Sony, plus oferowała porty gierek w tragicznych wersjach. 

 

Switch ma mnóstwo exow, regularnie zapychany lineup, świetne ekskluzywne gry, mnóstwo dobrych portów z dużych konsol.

 

Jedyne co Sony wyszło z Vita to sama konsola. Subiektywnie to chyba najlepsza rzecz jaką ever zaprojektowali, premium sprzęt na tamte czasy. Ale oczywiście musieli wyebac te swoje memorki w zyebanych cenach co też było gwoździem do trumny.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Daffy napisał:

Paulo nie było widać starań, wogole. Durne deale na cod czy assassin's Creed które tworzyły chyba najgorsze studia świata. Uncharted nie od naughty dog, które jest najgorszym uncharted. Wipeout w 30fps bo musiała być graficzka, brak dedykowanego gowa (PSP miało takie), dedykowanego GT (PSP miało takie). Brak im było odwagi by parę gier puścić jako ex na vite (np sly4). Ta konsola umarła bo nie miała wsparcia Sony, plus oferowała porty gierek w tragicznych wersjach. 

 

Switch ma mnóstwo exow, regularnie zapychany lineup, świetne ekskluzywne gry, mnóstwo dobrych portów z dużych konsol.

 

Jedyne co Sony wyszło z Vita to sama konsola. Subiektywnie to chyba najlepsza rzecz jaką ever zaprojektowali, premium sprzęt na tamte czasy. Ale oczywiście musieli wyebac te swoje memorki w zyebanych cenach co też było gwoździem do trumny.

Vita znaczy życie.

 

Piękne wspomniana z nią mam, Personka 4 Golden, Killzone dla Vity, dla mnie ta konsola niszczyła Switcha jakością wykonania i miała lepszy perofmance na tamte czasy. Zniszczyło ją brak swojej wersji GTA i innych dużych produkcji. Wszyscy na takie liczyli po sukcesie PSP. Szkoda. Ale 24 gry na nią ukończyłem, więcej niż kiedykolwiek skończę na Switcha :D. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja mnóstwo gier skończyłem na vicie, mnóstwo tez na switchu. I pełna odpowiedzialność za porażkę vity ponosi tylko i wyłącznie Sony za brak należytego wsparcia i olanie sprzętu po roku (a potem to mam wrażenie że go się wręcz wstydzili). Mogli dużo, zrobili nic i to mając w dłoni kawał kapitalnego sprzętu, który na premierę robił tak 13627razy większe wrażenie niż switch oraz teoretycznie know-how z psp.

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Vita znaczy życie.

 

Piękne wspomniana z nią mam, Personka 4 Golden, Killzone dla Vity, dla mnie ta konsola niszczyła Switcha jakością wykonania i miała lepszy perofmance na tamte czasy. Zniszczyło ją brak swojej wersji GTA i innych dużych produkcji. Wszyscy na takie liczyli po sukcesie PSP. Szkoda. Ale 24 gry na nią ukończyłem, więcej niż kiedykolwiek skończę na Switcha :D. 

 

Overall lineup lepszy miało PSP. Aż dziwne, ze sony jak fajnie wspierało PSP, ktore miało cudowne gierki, tak na Vitę wypieło się praktycznie od prawie początku istnienia. Ciekawe jaka historia będzie z VR2

Odnośnik do komentarza

Ależ czywiście że PSP miało o wieeeeeeele lepszy lineup niż Vita, motorstorm Arctic edge, patapony, locoroco, dedykowane wipeouty, Dexter, dwa dedykowane gowy, GT, ff7cc i tak można wymieniać i wymieniać.

 

Trzeba mieć coś z deklem by uważać że Vita miała lepszy xd

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

PSP było zajebiste w porównaniu do Vity. Świetna konsolka, cenię ją nawet bardziej niż DSa. 

No jako sprzęt w porówaniu do vity było zwykłym gównem, po prostu miało lepszą biblioteke a że większość dobrych gier było na storze więc po vicie psp nie ma sensu 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...