Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Najzalosniejszy pokaz gier na te konsole od początku istnienia - remaster 20 letniej gry największą bomba, Zelda 1:1 klon robiony przez 6 lat, i jedynie SoS super wygląda.

Konsola do wora razem z fanami którzy za ten stan rzeczy odpowiadają i do jeziora 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Metroid Prime Remaster - dzisiaj/luty (fizyczna wersja)

Kirby RTTD - luty 

Octopath Traveler 2 - luty

Advance Wars 1+2 - kwiecień 

Zelda ToTK - maj 

Pikmin 4 - lipiec 

 

Mocny lineup do lipca, ale na później chyba tylko nowy Layton i pewnie jakieś Pokemony na listopad (remake lub DLC ?) Chyba faktycznie 2024 to nowy system 

 

Edytowane przez funditto
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Metroid w pudełku, miło. Do tego emulator GBA (szkoda ze w tym chujowym abo) i czarno biała gra z jelonkiem. doczekałem się w końcu Metroida Prime :)


jakby ktoś się zastanawiał dlaczego ludzie biorą Decka - tez remastery i porty, ale przynajmniej za grosze i w jakości godnej 2023 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Jedyny plus tego directa pogrzebowego switcha to fakt, że nikt już z poważnych devow Nintendo nie robi nic na niego czyli w 2024 jest nadzieja na następce.

 

Piękne to było 6 lat, absolutnie cudownie się ze sprzętem bawiłem ale w chwili obecnej nawet Zelda mnie nie zaciekawili co jest wręcz kuriozalne 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Basior napisał:

 

Wcale bym szybkiej premiery switcha 2 się nie spodziewał. Są jakieś ploty?

 

 

W tym temacie to ploty o nim są codziennie od 6 lat.

 

Natomiast prawa fizyki i ekonomii się nie zmieniły specjalnie, więc nie, nie będzie takiego sprzętu.

Odnośnik do komentarza

No słaby ten direct, wygląda jak ewidentne wygaszanie konsoli, jedynie te Game Boye w abonamencie mi do układanki nie pasują, chyba że Nintendo się opamiętało i abonament wraz z wszystkimi ficzerami przejdzie na następcę.

Zelda po tym trailerze nie zachęca, mam wrażenie że samo Nintendo studzi oczekiwania specjalnie jej nie promując, a przecież nastepca BotW to powinien być sztos, dla BotW się kupowało Switcha. 

 

Dla mnie z plusów data premiery Advance Wars i GBA, ale droższy abonament wezmę dopiero jak wrzucą tam Fire Emblemy. Z ciekawostek jeszcze Baten Kaitos, pewnie sprawdzę, w końcu to Monolith. Reszta raczej do zapomnienia, głównie same zapychacze. 

 

A no i demko Octopatha wleciało, właśnie się ściąga, zobaczymy czy jest jakiś progres zauważalny. 

Edytowane przez voi tekku
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to najlepszy Direct od dawna :reggie: Metroid Prime pięknie. Od pierwszego dnia posiadania Switcha czekałem na te gierki GB/GBA. No cudownie i to jeszcze wczoraj można było pobrać :fsg: Ciekawy jestem czy możemy liczyć na Pokemony w tych paczkach ale na ten moment wlatuje Minish Cap i Mario Land 2. Zagram też chętnie w Samba de Amigo, Disney Illusion Island też biorę.

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...