Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno krok w dobrą stronę względem black ops 2 i advanced warfare które były za bardzo ad-hd. Kod sieciowy całkiem strawny, dźwięk chyba najlepszy ze wszystkich codów jakie do tej pory wyszły. Niestety, chyba już wyrosłem z tego typu rozrywki, ciągłe bieganie w jednąi drugą stronę, mapy skonstruowane tak że z każdej strony mogą cię zdjąć w ułamek sekundy, jak zwykle tragiczne spawny i jak to mawiają za granicą "inconsistency" czyli ja wpakowuje serie w typa a on mnie ubija 3 pestkami nie wiadomo czemu. Jest mniej latającego szrotu na niebie, w zamian za to mamy supery z Destiny który każdy dostaje niezależnie czy gra dobrze czy jest warzywem.

 

Ogólnie więc fani coda będą zadowoleni, czuje jednak że Halo 5 będzie mieć większa popularność

Odnośnik do komentarza

Na pewno krok w dobrą stronę względem black ops 2 i advanced warfare które były za bardzo ad-hd. Kod sieciowy całkiem strawny, dźwięk chyba najlepszy ze wszystkich codów jakie do tej pory wyszły. Niestety, chyba już wyrosłem z tego typu rozrywki, ciągłe bieganie w jednąi drugą stronę, mapy skonstruowane tak że z każdej strony mogą cię zdjąć w ułamek sekundy, jak zwykle tragiczne spawny i jak to mawiają za granicą "inconsistency" czyli ja wpakowuje serie w typa a on mnie ubija 3 pestkami nie wiadomo czemu. Jest mniej latającego szrotu na niebie, w zamian za to mamy supery z Destiny który każdy dostaje niezależnie czy gra dobrze czy jest warzywem.

 

Ogólnie więc fani coda będą zadowoleni, czuje jednak że Halo 5 będzie mieć większa popularność

wątpliwe

 

chyba że zrobili z halo CoDa  :reggie:

 

jeżeli halo będzie nadal skillową strzelanką to nigdy nie przebije popularnością coda

Odnośnik do komentarza

Nuk3town oficjalnie,juz standarodow w naszej kochanej branzy zrob preorder to dostaniesz.

 

 

CNwr2SgU8AAN16b-l.jpg

Now cleverly spelled NUK3TOWN, the map has appeared in all of Treyarch’s Black Ops games since the first one and quickly because a fan-favorite due to its far-future setting and hectic gameplay design. According to the official website description, NUK3TOWN “has been re-designed from the ground up to highlight Treyarch’s new momentum-based, chained-movement system…” giving player a “fresh take on this classic run-and-gun, close-quarters multiplayer map.”

As of this writing, the website states that the NUK3TOWN pre-order incentive is only available for PlayStation 4, Xbox One, and PC versions of Black Ops 3. You can pre-order here on any of those three platforms.

http://mp1st.com/2015/08/31/nuk3town-pre-order-bonus-map-coming-to-call-of-duty-black-ops-3-on-ps4-x1-pc/#.VejFh9JViko

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Limitka PS4(1TB) z okazji BO3

limited-edition-call-of-duty-black-ops-i

 

Kontroler bedzie mozna kupic osobno

 

The DualShock 4 included has a grey and orange color scheme, along with the III logo on the right grip. We’ll also sell the DualShock 4 as a standalone item separately from the bundle.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

A mi sie własnie bardziej podobało story w BO2 . Po prostu uwielbiam takie tematy. Ale teraz przechodząc BO1 jednak gejming zdecydowanie lepszy niz w BO2 moim zdaniem. 

 

Jak CoD moze byc nie adhd? przeciez po to sie w niego gra, pozoiom trudnosci dla jaskiniowca, dużo wybuchów duzo pif paf, czołgi i ful relaks z bycia rambo!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja od dawna marzę o rozdziale singla i multi w CoD-ie i sprzedaży modułowej. Na starej generacji konsol po części się to już stało, albowiem jest dostępny tylko Multi.

Singlem jestem zainteresowany mniej więcej tak jak poziomem pogłowia bydła w Argentynie w roku 1887, więc zakup li tylko Multi powiedzmy za 50% ceny to by było to...

Odnośnik do komentarza

 

No jasne juz widze jak sprzedaja kampanie na 5 godzin za 50% ceny i multi +100 godzin tez za 50% aha

 

Ta... Żeby tylko te 50%. Patrząc na ceny DLC do Destiny to raczej oba po 220 u nas by były -_-

 Byłbym za takim pomysłem gdyby przy tym gameplay-u przejście zajęłoby mi ponad 20h, a mapy nie przypominały sznurka.

:facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Dziwne bo u mnie widnieje cena 239 zł.

Tylko czy jest pewność dostania gry na premierę w tych sieciówkach ?

Sprawdziłem dokładnie i mam zarezerwowana gre w RTV Euro AGD po cenie 209 zl, czyli nawet po korzystniejszej cenie niz poprzednio pisalem. Nie mam pojecia, dlaczego teraz jest drozej. Pewnie wtedy byla promocja zwiazana z beta i próbą nagonienia klientów z tej okazji...

Odnośnik do komentarza

 

Dziwne bo u mnie widnieje cena 239 zł.

Tylko czy jest pewność dostania gry na premierę w tych sieciówkach ?

Sprawdziłem dokładnie i mam zarezerwowana gre w RTV Euro AGD po cenie 209 zl, czyli nawet po korzystniejszej cenie niz poprzednio pisalem. Nie mam pojecia, dlaczego teraz jest drozej. Pewnie wtedy byla promocja zwiazana z beta i próbą nagonienia klientów z tej okazji...

 

To chyba się pośpieszyłem z tym anulowaniem pre ordera po otrzymaniu kodu. Na playergames.pl jest za 221 zł z kurierem tylko nie wiem czy można im ufać. http://www.playergames.pl/xbox-one/call-of-duty-black-ops-iii-xone

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się lista trofeów do zdobycia. Ostrzegam ,ze mogą pojawić się spoilery dlatego jeżeli ktoś nie chce sobie psuć zabawy radzę nie sprawdzać ;)

--> http://www.exophase.com/game/call-of-duty-black-ops-iii-ps4/trophies/

Miesiąc do premiery a nic jeszcze nie ma konkretnego na temat zombies prócz trailera. Przydałyby się jakiś urywek z rozgrywki lub chociaż kilka fotek z gry :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...