Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Gwint, Karty, Gracze


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mi brakowało tylko Zoltana. Znalazłem go ale i tak dupa, nie ma trofeum. Ma ktoś podobnie?

Podobno coś jest zepsute z trofikiem, albo po prostu nie masz wszystkich kart.

Mam już wszystkie, przed patchem brakowało mi tylko karty, Zoltana, od tego profesorka. Sprawdzałem razem z http://www.gwentcards.com/.
To trofeum jest zepsute zatem. Pewnie też i mi nie wpadnie.
Odnośnik do komentarza

Karty podobno zglitchowane dzięki najnowszej łatce - uwielbiam takie coś - u mnie wszystko ładnie działało przed patchami, a z każdym kolejnym martwię się, co też się teraz spier...

 

No i Lambert nie chce ze mną grać, ani podczas tej misji

 

w Novigradzie, ani później w KM (sytuacja przed patchem, więc tu łatki nie obwiniam) - nie ma takiej opcji dialogowej i ch...

 

Później w KM, podczas popijawy jest opcja grania w karty, ale nawet nie wiem czy grałem z Lambertem, czy z Eskelem.

 

 

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kurde, jaką trzeba mieć talię, by mieć jakiekolwiek szanse w tym gwintowym queście "O wysoką stawkę"?

Po tylu godzinach gry i graniu z każdym napotkanym NPCem, wydawało mi się, że uzbierałem całkiem potężny deck, ale już pierwszy przeciwnik w turnieju uświadomił mi, iż faktycznie - wydawało mi się :)

Odnośnik do komentarza

Masz już karty ze Skellige? Odkąd podbudowałem talię potworów to jestem niepokonany. Jako dowódce mam kartę gdzie mogę wybrać dowolną kartę pogody. I w połączeniu z kartą Jaskra lub rogiem dowódcy jest nie do przebicia. A fakt pierwszy przeciwnik w turnieju jest irytujący bo rzuca z talii kartami szpiegów jak poyeb.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O Wysoką Stawkę. Królestwa Północy. Talia z około 25 kart. Foltest z umiejetnością podwojenia siły jednostek oblężniczych ( oczywiście używana pod koniec gry). Talar i Dijkstra żeby dobra więcej kart ( początek). Oczywiście karty specjalne jak Ciri, Yen czy Roche. Manekiny przy grze przeciwko Nilfgardowi czy Królestwom Północy ( strasznie dużo szpiegów w talii ) czy mróz przy grze przeciwko potworom albo scoiatel ( podwajanie jednostek walczących ).  Najgorszy jest ten niziołek na początku bo sam używa tej talii (i jak pisze Kondeer używa dużo szpiegów), ale z resztą można już sobie bez większych problemów poradzić.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, w koncu znalazlem troche czasu w niedziele wiec sie wzialem za ogarnianie trofika za karty, przechodze od nowa na death march wiec chcialem zrobic porzadnie to trofeum. Zaczalem od ogarniania novigradu i co ciekawe znalazlem od razu miejsca w ktorych nie bylem przy pierwszym przejsciu i skad brakowalo mi tych paru kart (miedzy innymi wywerny), znalazlem 2 gosci z ktorymi nie gralem przy pierwszym wypadla wywerna mysle za(pipi)iscie ale trofeum nie wpadlo, podchodze do kolejnego goscia z ktorym nie gralem i dostalem tylko gotowke, obawiam sie ze jednak bug mnie dopadl a nie moj blad z tymi kartami. Bo za kazdym raze taki sam wynik, za pierwszym razem dostaje karte potem juz tylko gotowke. No nic, zostaje tylko jeszcze raz przejsc to na porzadnie, ale bez obaw bo pogralem dzisiaj i znow mam efekt :banderas: dobrze ze teraz mgsv wiec juz w ogole potem bedzie podjarka przechodzac znow w3.

 

Pytanie, czy niektorzy gracze pochodza z uwolnionych wiesniakow z klatek? Pytam bo troche zaczalem biegac po valen i znalazlem miejscowke gdzie nie ma gracza a powinien byc, i to bez wzgledu na pore dnia, nigdy sie nie pojawia.

Odnośnik do komentarza

Ok, w koncu znalazlem troche czasu w niedziele wiec sie wzialem za ogarnianie trofika za karty, przechodze od nowa na death march wiec chcialem zrobic porzadnie to trofeum. Zaczalem od ogarniania novigradu i co ciekawe znalazlem od razu miejsca w ktorych nie bylem przy pierwszym przejsciu i skad brakowalo mi tych paru kart (miedzy innymi wywerny), znalazlem 2 gosci z ktorymi nie gralem przy pierwszym wypadla wywerna mysle za(pipi)iscie ale trofeum nie wpadlo, podchodze do kolejnego goscia z ktorym nie gralem i dostalem tylko gotowke, obawiam sie ze jednak bug mnie dopadl a nie moj blad z tymi kartami. Bo za kazdym raze taki sam wynik, za pierwszym razem dostaje karte potem juz tylko gotowke. No nic, zostaje tylko jeszcze raz przejsc to na porzadnie, ale bez obaw bo pogralem dzisiaj i znow mam efekt :banderas: dobrze ze teraz mgsv wiec juz w ogole potem bedzie podjarka przechodzac znow w3.

 

Pytanie, czy niektorzy gracze pochodza z uwolnionych wiesniakow z klatek? Pytam bo troche zaczalem biegac po valen i znalazlem miejscowke gdzie nie ma gracza a powinien byc, i to bez wzgledu na pore dnia, nigdy sie nie pojawia.

Ja zdobyłem trofeum bez tych gości z klatek. Najlepiej grać z aplikacjami Drwent do odznaczania posiadanych kart i Golden Checklist do odznaczania tych z którymi graliśmy. Czasochłonne trofeum ale warto. Poza tym kartę dostajesz tylko za zwycięstwo z 56 graczami(jak przekroczysz to tylko jakiś random i kasa) i tylko raz. Znaczy jeden gracz, jedna karta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja sobie druknalem mapki z https://witcher3map.com/z naniesionymi graczami i w old schoolowym stylu skreslam kazdego zaliczonego.

Ale tak jak mowie znalazlem 3 graczy z ktorymi nie gralem, grajac z pierwszym z nich (w dowolnej konfiguracji) dostaje wywerne, podchodzac do kolejnego tylko kase (nawet bez tych gowien typu material do rzemiosla).

Osobiscie mysle ze moze to miec zwiazek z tym ze pierwsza karte ktora zdobywalismy w bialym sadzie u goscia ktory nas zdobylem dopiero po patchu u sprzedarza obok zamiast wygrywajac go w tej partii. Mozliwe takze ze po prostu kogos odpuscilem po jakiejs przegranej partii, w konsekwencji i tak musialbym tak samo kazdego sprawdzic wiec juz bawie sie z tym przy drugim podejsciu, zawsze jakies profity do kolejnego przejscia ;) Mam nadzieje ze tylko teraz nie spaszcze w ktorym momencie, ale poki co ogrywam kazdego jak leci :D

Odnośnik do komentarza

W Velen jest jeden kupiec, którego trzeba uwolnić by pojawił się w wiosce "Glińsk". I można od niego kupić 2 karty, dostępne tylko u niego. 

Glińsk jest na północ od Kłomnicy, a kupca uratujesz z Obozowiska Bandytów na prawo od wioski, będzie pod znakiem zapytania.

I pokonałeś monarchę na dworze w Wyzimie?

Odnośnik do komentarza

Ale od niego trzeba akurat kupić karty, nie wygrać. Karty od kupców i kowali, które wygrywasz są randomowe. Jak już zdobędziesz wszystkie to za wygraną dostajesz tylko kase. Niektóre karty, najczęściej te unikalne, można wygrać od konkretnych osób, a część trzeba kupić od karczmarzy i kupców. Mi pomógł ten poradnik:

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1394&PART=7045

Sprawdziłem po kolei talie jakich kart mi brakuje i te brakujące sobie uzupełniłem. Osiągnięcie (gram na XOne) wpadło bez oporów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W koncu udalo mi sie zdobyc to trofeum, co ciekawe bazujac na swoim pierwszym podejsciu, bo przy drugim okazalo sie ze za wczesnie mialem meeting z Lambertem i majac przed soba wiele godzin nim znow go spotkam jeszcze raz sprawdzilem kazda karte z pierwszego przejscia gry. Jakim zaskoczeniem okazalo sie dla mnie ze karte Zoltana (przegrywajac w pierwszej potyczce w grze) musialem znalezc lezaca na ziemi przy drzewie wisielcow w Valen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...