Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Gwint, Karty, Gracze


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

No to trofeum naprawde solidnie s(pipi)ili. Zeby jeszcze mozna bylo zdobyc wszystkie po przejsciu gry to pol biedy ale tak to masakra, odpuszczam platyne mimo, ze 2 trofea mi tylko zalegaja.

Ano, mnie też to trofeum denerwuje i zejdzie mi w cholerę czasu na platynę, ale to zrobię. Ty zaś jesteś bardzo blisko. Nie rezygnuj tak łatwo, choć wiem, że motywacja opada.

Odnośnik do komentarza

jakich Ci brakuje kudlaty? Może jakieś randomowe i możesz je zdobyć jeszcze?

 

Ja dziś się spiąłem, spisałem wszystkie karty, których mi brakuje, wyszło 9... właśnie znalazłem 7... zostały tylko 2. Oba randomy więc liczę, że uda mi się je zdobyć. Wiwerna z potworów i Kadet Vrihedd ze Scoia'tael... Jak ktoś wie gdzie powinienem szukać ich to będę bardzo wdzięczny :)

 

PS. Kudłaty:

zakup eliksir wyczyszczający, zainwestuj punkty w: szermierke (refleks, zimna krew i znajomość anatomii0 i w zdolności (sokole oko) i lec do "diabli dół", bez problemu Ci wpadnie tylko po wyczyszczeniu wszystkich zmien lokacje przez szybką podroz i spowrotem wróc, zrespią się przeciwnicy i dalej heady. Pamiętaj, żeby zaliczyło Ci headshot musi kamera się zatrząść ale z tymi zdolnościami będzie łatwo :)  niestety tak z 10-15 razy będziesz musial wracac do tego dołu ale to godzina i zrobione :)

 

 

EDIT: Nie wierzę :O właśnie zdobyłem brakujące dwie karty i wpadł trofik :) Gdybym nie popełnił tego błędu i grę za pierwszym razem od razu zaczął na najwyższym poziomie a nie przedostatnim to byłaby już platyna a tak... Zostało przejść jeszcze raz tylko teraz na najwyższym poziomie. Mimo wszystko mega się ciesze, od jutra tj. od dziś wieczorem zaczynam od nowa przygodę z Geraltem.

Edytowane przez Koleś88
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiesz do aczika z headshotow brak mi moze z 5-10 ale mam niechcieja i tak to odwlekam łażac po skellige jeszcze 27 "?" i wszystko wysprzątane.

 

Brak mi zoltana i jakiejś karty(ale to chyba jakaś randomowa) od gościa zamkniętego w klatce w vellen bo mam buga z kluczem.Nie sprawdzałem dokładnie szczerze mówiąc.

Nie otworzyłes go czy nie znalazłes klucza?

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka Panowie:

 

Secondary Quest: Following the Thread

- Nekker. Card is looted off a named enemy in Skellige. Others have had it magically appear in their inventory. Failing that, see if Lambert will play you when you meet him at the Nowhere Inn. If all 3 methods fail, restart the quest and try again.

 

Rozumiem, ze karte Nekkera zbiore z trupa jakiegos przeciwnika na Skellige i nie wygram jej standardowo grajac z kims w gwinta? Jak ja zdobyliscie?

 

Drugie pytanko: Z jaka talia podchodziliscie do turnieju i jaka taktyka? Na ta chwila najbardzie mam dokokszona talie polnocy. Jestem na etapie konczenia questow w Novigradzie i na moje oko wszystkie karty do tej pory zebrane. Do turnieju bede mogl przystapic pozniej jak pozbieram jeszcze jakies karty na Skellige czy musze go ogarnac prze opuszczeniem Novigradu?

Odnośnik do komentarza

tak krotko odnosnie poziomu: nie bojcie sie tego najwyzszego poziomu, w bialym sadzie sie podszkolicie, potem troche skupienia przy pierwszych questach w velen(trza duzo sperdalać :P), a w novi i dalej, gra sie bez roznicy w porownaniu do latwiejszych... ;)

ps. jest to prawda ze naeasy sie regeneruje zycie podczas medytacji? 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

oki, na początku odrzucamy po 2 karty - ja mam 36 w decku a przeciwnik 25 - why?

bo talia musi mieć co najmniej 22 karty... Ile sobie wrzucisz do talii, to twoja sprawa ale im więcej słabych kart, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że wylosujesz te silniejsze. Ja miałem talie z 22 jednostkami i około 5 kartami specjalnymi - w takim zestawie najsłabsza jednostka miała 6 punktów.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie to mialem napisac, jakby ekipa ktora to wypuscila fajnie to rozwinela to moglby z tego wyjsc niezly czasopochlaniacz (np zdobywanie kart, odbieranie komus po wygranej niczym w grze itp itd), bo w obecnej formie czasem to bylo niegrywalne jak rozgrywka zamieniala sie we wrzucanie nawzajem agentow. Ale moze CDP zwroci na to uwage i cos wymysli :D

Odnośnik do komentarza

bo talia musi mieć co najmniej 22 karty... Ile sobie wrzucisz do talii, to twoja sprawa ale im więcej słabych kart, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że wylosujesz te silniejsze. Ja miałem talie z 22 jednostkami i około 5 kartami specjalnymi - w takim zestawie najsłabsza jednostka miała 6 punktów.

 

 

wiem o tym ale nigdzie nie miałem opcji stworzenia decka 

teraz to i tak nie ważne - akcja zakończona

Odnośnik do komentarza

 

bo talia musi mieć co najmniej 22 karty... Ile sobie wrzucisz do talii, to twoja sprawa ale im więcej słabych kart, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że wylosujesz te silniejsze. Ja miałem talie z 22 jednostkami i około 5 kartami specjalnymi - w takim zestawie najsłabsza jednostka miała 6 punktów.

 

 

wiem o tym ale nigdzie nie miałem opcji stworzenia decka 

no ale talię tworzysz sobie sam - klikając na karty po lewej przeskakują na prawą stronę. Klikając na te po prawej, przeskakują na lewą i nie biorą udziału w rozgrywce. Tyle, ile masz po prawej stronie, tyle masz w talii, która jest używana do rozdania. Tu nie ma żadnej opcji "tworzenia decka"... :)

Odnośnik do komentarza

kurna ten gościu gołąb który dał wiedzminowy 6/10 za grafike wysmarował newsa w swoim stylu

http://www.ppe.pl/news-37110-cdp_red_nie_takie_przyjazne_fanom__przegladarkowa_wersja_gwinta_zdjeta_z_sieci_.html

 

pretensje do CDP z dupy że nie mają klasy , co za patafian z niego

 

 

oczywiście szkoda że CDP kazało zamknąć stronke ale jednak prawa autorskie do czegoś zobowiązują, a zakładam że CDP samo oficjalnie wyda gwina jako osobną gierke i zapewne dlatego zablokowało ten nieoficjalny twór.

powtarzam - szkoda że zdjeli, ale żeby wieszać na nich psy za to? to przesada

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...