Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Gwint, Karty, Gracze


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki. Wygralem ze wszystkimi chyba juz w Novigradzie (poza tym glownym turniejem, bo jeszcze tam sie nie udalem). Zdobylem pare kart na Skellige w tym szpiega unikat od Gremisty. Lepiej zdobede jeszcze pare kart na Skellige od tego Szalonego itp czy moge smialo leciec na ten turniej w Novi?

Mam 15 poziom, nie wybieram się na Skellige w najbliższym czasie, a turniej wygrałem. Tam i tak jest blokada i gra nie da przystąpić do turnieju ze zbyt słabą talią.

 

@Yano

To prawda. Teoretycznie bohaterowie są silni, ale w praktyce najwięcej punktów dają jednostki działające w grupie, do tego dopakowane rogiem dowódcy. Dwie karty, każda niby po 8 punktów, ale w parze są warte po 16 czyli 32, do tego dopakujesz x2 i wychodzi 64. Z kolei bohatera nic się nie ima, ale nie przemnożysz też jego punktów, nie odrodzisz w kolejnej rundzie i nie zdejmiesz strategicznie manekinem.

 

Moim zdaniem najlepsze karty to szpiedzy. Tak samo świetni są medycy. Zaczynasz grę szpiegami, a medyków zostawiasz na koniec. Do tego ze 2-3 rogi dowódcy i 1 manekin do złowienia szpiega przeciwnika. No i najlepiej grać Foltestem ze zdolnością anulowania warunków pogodowych, nie trzeba wtedy bać się straty punktów za cały rząd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam juz 3 szpiegow i chyba z 6 unikatow w tym Geralta i Ciri (15). Nie mam zadnego manekina... Gdzie da sie je wygrac/kupic?

 

Czy na tym turnieju wygrywa sie jakies dobre karty czy tylko $$$?

Manekina można kupić na przykład od handlarza we Wrońcach.

 

Wlasnie, na turnieju O wysoką stawkę trzeba wygrać karty, bo one mogą przepaść. Kiedy to zadanie faktycznie będzie już nie do wykonania?

Samą misję można zrobić kiedy się chce, nie przepada. Lepiej tylko zrobić save'a zanim się zacznie, bo nie ma możliwości powtórzenia meczu jak się przegra.

Odnośnik do komentarza

turniej to proscizna , zawiodłem sie , dwie walki beznadziejnie łatwe , no jedynie problem był z tym gosciem co miał w chu.j szpiegów ale taktyka na manekina i koles leży. 

 

A nie odwiedzilem nawet wtedy skellige. Wygrywałem talią novigradu. teraz jak juz mam talie potworów to gram nimi bo te potrajanie postaci kosi ładnie. Świetna jest ta karta z pożogą też. 

Odnośnik do komentarza

gdzie znalezc tego szpiega co ma 1 ataku?

Szpiedzy:

Avallach - 0 - Gremista

Talar - 1 - do kupienia u karczmarza w Anbjorn (Skelige)

Dijkstra - 4 - do wygrania u Barona

Stennis - 5 - zaczynasz z nim

 

Wszyscy szpiedzy z Nilfgaardu są z random win, są też gorsi od Królestw północy bo mają wyższą wartość.

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, dopiero zacząłem przygodę. Jestem w Wyzimie na audiencji.

PYTANIA:
a) czy można przeoczyć jakieś karty i już nie móc ich zdobyć ?
b) czy jak przegram z kimś w Gwinta to powinienem wczytać save przed partią czy prosić go o grę aż do wygranej ?

Thx.
 

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, dopiero zacząłem przygodę. Jestem w Wyzimie na audiencji.

 

PYTANIA:

a) czy można przeoczyć jakieś karty i już nie móc ich zdobyć ?

b) czy jak przegram z kimś w Gwinta to powinienem wczytać save przed partią czy prosić go o grę aż do wygranej ?

 

Thx.

 

1. można

2. można spokojnie grać ponownie aż wygrasz, nie musisz wczytywać save

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...