Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Gwint, Karty, Gracze


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, sztuczną inteligencję łatwo było przechytrzyć i jechać wg planu cały turniej:

- do talii dać 3-4 szpiegów

- króla Foltesta podnoszącego moc Balist + w związku z tym kilka kart balistycznych (jest tu też jedna lecząca).

- karta piechoty - ten smok co palił pierwszy rząd

- ze specjalnych: pożoga, manekin, słońce, mróz

- reszta karty bohaterów (od 10-15 ataku).

 

W tym składzie nie przegrałem partyjki ani razu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ano, sztuczną inteligencję łatwo było przechytrzyć i jechać wg planu cały turniej:

- do talii dać 3-4 szpiegów

- króla Foltesta podnoszącego moc Balist + w związku z tym kilka kart balistycznych (jest tu też jedna lecząca).

- karta piechoty - ten smok co palił pierwszy rząd

- ze specjalnych: pożoga, manekin, słońce, mróz

- reszta karty bohaterów (od 10-15 ataku).

 

W tym składzie nie przegrałem partyjki ani razu.

no dokładnie xD

 

z tym że później już nawet wyrzuciłem karty mróz i pożoga bo w sumie nie widziałem sensu ich trzymania. 

Odnośnik do komentarza

Mróz i pożoga przydawały mi się, gdy przeciwnik jedną kartą przywoływał nagle pierdyliard piechurów-potworów. Albo u(pipi)ałem ich moc do 1 zamrażaniem, albo spalałem cały rząd (wymiennie ze smokiem, który potrafił to samo).

Pożoga też przydawała się jak przeciwnik przeginał z buffowaniem swoich kart np. trzy balisty po 16-20 każda. Tak czy inaczej fajna gra i mam ochotę na więcej karcianek tego typu - słyszałem, że Heartstone to coś zbliżonego. Prawda li to?

Odnośnik do komentarza

Ja wygrałem wszystkie pojedynki jednak nadal nie mam pucharku za talie;/ nie wiem czego mi tak naprawdę brakuje? Szkoda, że twórcy nie pomyśleli o opcji w której widzimy cała talię i np. te co mamy są podświetlone a tych, których nie mamy są szare. A tak to lipa straszna.

Masz w internecie tyle poradników i aplikacji na telefon z odznaczaniem tego co masz.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przegladnalem to i widze ze brakuje mi 5 kart, kurde tak niewiele braklo, co mniej bardziej niepokoi to fakt ze 3 z nich sa do wygrania podczas rozgrywek, teraz pytaniem jest, czy kogos pominalem czy po prostu inne karty mi wypadly w trakcie grania.

Unikalne wypadają zawsze te same. Podczas grania z przypadkowymi kupcami to już całkowity random, a Zoltana tylko u profesorka z Białego Sadu. Jeżeli go nie wygrałeś to czekaj na patch. Ma naprawić błąd w którym karta nie pojawia się pod ciałem, pod drzewem wisielców.

Odnośnik do komentarza

No coz, brakuje mi dwoch kart Hav'careen medic (5) i Wywerna (2), pierwszej nie moge kupic nigdzie w miejscach gdzie powinniem ja znalezc a druga ponoc wypada losowo w trakcie grania z NPC, a chyba nie zostal mi juz zaden do ogarniecia, no nieciekawie to wyszlo w takim wypadku ;P Jest jakis sposob by sprawdzic chociaz czy wszystkich NPC wyzwalem na gwintowy pojedynek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...