Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z jednym polowaniem

 

 

W zadaniu z najrozniejszym potworem , tam gdzie spotykamy , doplera , trola , wilkołaka i to małe dziecko. Po rozmowie atakuje mnie wilkołak, oczywiscie spuszczam mu szybki w(pipi) , zabieram cała energie i.... nie chce umrzec. Tz . tak jakby zapetlała sie animacja jego zgonu , no ale nie umiera tylo charczy bez konca. Na pasku oczywiscie nie ma zadnej energii i niczym nie moge tego skonczyc. Ktos tak miał?"

Nie jest to cos czego nie przezyje , najwyzej skoncze gre bez tego zadania. Co nie zmienia faktu,ze mnie to irytuje

 

Odnośnik do komentarza

Mam problem z jednym polowaniem

 

 

W zadaniu z najrozniejszym potworem , tam gdzie spotykamy , doplera , trola , wilkołaka i to małe dziecko. Po rozmowie atakuje mnie wilkołak, oczywiscie spuszczam mu szybki w(pipi) , zabieram cała energie i.... nie chce umrzec. Tz . tak jakby zapetlała sie animacja jego zgonu , no ale nie umiera tylo charczy bez konca. Na pasku oczywiscie nie ma zadnej energii i niczym nie moge tego skonczyc. Ktos tak miał?"

 

Nie jest to cos czego nie przezyje , najwyzej skoncze gre bez tego zadania. Co nie zmienia faktu,ze mnie to irytuje

 

Częsty błąd. Trza czekać.

 

Ja za to zebrałem wszystkie karty do gwinta(w większości rzecz jasna. Nie mam wszystkich z tych powtarzających się) i trofeum nie wpadło. Miód. Czekam na patch.

Odnośnik do komentarza

 

 Teraz zlecenie "Najgroźniejszy potwór na Skellige" jest niemożliwe do przejścia, bo po ubiciu wilkołaka podbiega on zawsze w jedno miejsce i ryczy jakby umierał po czym zapada się pod ziemię (sic!). I teraz przez to, trofeum za wykonanie wszystkich zleceń jest niemożliwe do zdobycia.

 

Heh właśnie jestem dokładnie w tym samy miejscu i też nie da się go załatwić. ;/

 

 

 

najlepsze jest  to, że mam tego samego buga a osiągnięcie jakiś czas temu dostałem xD

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

 

 

 Teraz zlecenie "Najgroźniejszy potwór na Skellige" jest niemożliwe do przejścia, bo po ubiciu wilkołaka podbiega on zawsze w jedno miejsce i ryczy jakby umierał po czym zapada się pod ziemię (sic!). I teraz przez to, trofeum za wykonanie wszystkich zleceń jest niemożliwe do zdobycia.

 

Heh właśnie jestem dokładnie w tym samy miejscu i też nie da się go załatwić. ;/

 

 

 

najlepsze jest  to, że mam tego samego buga a osiągnięcie jakiś czas temu dostałem xD

 

 

 

Możliwe że zrobiłeś wszystkie zlecenia wieśmackie zanim ściągnąłeś to dodatkowe?

Odnośnik do komentarza

Chciałem zrobić zadanie Starzy Znajomi w gwincie, ale Roche jest zbugowany i nie można z nim w ogóle pogadać. To samo Talar. Jestem pod koniec gry i "zrobiłem" zadanie Spisek. Dałem w cudzysłów bo nie mam go w zadanich skończonych. A domyślam, że żadnego konkretnego rozwiazania nie ma i trzsba czekać na pacza.

Odnośnik do komentarza

Coś za patcha na patch coraz gorzej jest z tym Wiedźminem. Gram na XOne i na początku wszystko śmigało cacy. Po 1.07 zyebali framerate, ale po wyłączeniu w opcjach efektów rozmycia, zdarzały się sporadycznie i przestały mi dokuczać. Teraz po 1.08 mam dziwny problem z doczytywaniem w locie, wcześniej zdarzało się sporadycznie, a teraz w Novigradzie średnio co minutę gra zatrzymuje się na ułamek sekundy żeby się doczytać, nawet podczas dialogów...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...