Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Wczytaj starszego sejwa

 

Problem w tym, że takowego nie mam :/

 

Co do doczytywania, to po ostatnim patchu też to widzę. Często zdarza się tak, że gdy zmienia się scenka, to tło i postacie przez jakąś sekundę/dwie są pozbawione detali i tekstur. Przed ostatnim patchem nic takiego nie miało miejsca.

Często zdarza mi się też taka akcja, że nad daną postacią nie ma ikonki "porozmawiaj" i nijak nie idzie pchnąć akcji dalej.

 

Ogólnie wiele godzin rozegrałem w spokoju i nic się nie działo, a teraz cała masa różnych bugów, które czasem potrafią solidnie zirytować :( 

Odnośnik do komentarza

Coś za patcha na patch coraz gorzej jest z tym Wiedźminem. Gram na XOne i na początku wszystko śmigało cacy. Po 1.07 zyebali framerate, ale po wyłączeniu w opcjach efektów rozmycia, zdarzały się sporadycznie i przestały mi dokuczać. Teraz po 1.08 mam dziwny problem z doczytywaniem w locie, wcześniej zdarzało się sporadycznie, a teraz w Novigradzie średnio co minutę gra zatrzymuje się na ułamek sekundy żeby się doczytać, nawet podczas dialogów...

Na PC też coraz gorzej. W 1.07 praktycznie zwiększyli wymagania bo gra stała się niegrywalna na dwurdzeniowych procesorach, podczas gdy jeszcze na 1.06 można było na G3258 spokojnie grać na ultra.

Odnośnik do komentarza

Mój dupy polega na tym, że nie mogę skończyć W3 ponieważ po akcji we wieży z Awalachem... XO wrzuca ekran wczytywania punktu kontrolnego, tak jak po śmierci....

Jakiej opcji dialogow bym nie wybrał, kończy się to zawsze w ten sam sposób...

 

Strasznie to w(pipi)... bo na liczniku ponad 110 godzin gry, Odciągałem koniec jak się tylko da, dziś chciałem skończyć i.... dupa zbita...

Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza

A mój "bul dupy" polega na tym, że w Velen, poniżej znacznika "Nowy Mogilnik", jest tzw Nawiedzone Miejsce, w którym można użyć magicznego kaganka i obejrzeć scenki z przeszłości. No więc tak też uczyniłem, ale jest jeden duch, który non stop napierdziela w glebę kilofem i jego animacja nie ustaje, a przez to znacznik nie znika mi z mapy, pozostawiając to miejsce aktywnym. Chciałbym kiedyś móc pochwalić się, że wyczyściłem całą mapę ze wszystkich znaków zapytania, ale chyba się jednak nie da :) No chyba, że robię coś źle :)

Odnośnik do komentarza

Też tak kilka razy miałem i nie jest regułą, że wywala ino w Novigradzie. Dawno nie widziałem tak zbugowanej gry, to jest jakaś masakra... Przykłady jakie widziałem w czasie dwóch przejść gry? Z śmiesznych to: krzesła lewitujące z 20 metrów nad ziemią, czołgający sie Gerald po zejściu z konia, widok fpp z konia i kilka innych których teraz nie pamietam bo pamiętam te bardziej wku.rwiające jak: brak trofika za przejście na najwyższym poziomie trudności, na oko od 1 do 5 fps-ów w przedostatniej walce, problem z wychodzeniem z wody, samoistne turlanie się postaci, zglitchowany Vernon Roche z zagraniem w gwinta po przejściu lini fabularnej... No masa jest tego.

Odnośnik do komentarza

Czy ma ktoś pojęcie co jest nie tak z licznikiem całkowitego czasu gry który mamy na zakładce Postać pod R2? Pokazuje mi jakieś absurdalne liczby typu 13 dni i 11 godzin grania podczas gdy spędziłem z grą na bank nie więcej niż połowę tego czasu...zresztą sam byłem świadkiem jak podczas gdy gra była odpalona nagle przebił się licznik o 2 godziny...nie zlicza to dób wiedźminowych a tym bardziej realnych..zatem może ktoś z Was wie jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale wczoraj miałem taki problem, że jak próbowałem wczytać zapisany stan gry to na ekranie menu wyświetlał się komunikat, że wymagana jest dodatkowa zawartość. Ale przecież ja te wszystkie darmowe DLC pobierałem. WTF? Mam to wszystko usunąć z dysku i pobrać jeszcze raz? Mieliście taki problem? Teraz nie mogę przez to wczytać stanu gry. O ja pyerdole!!!

 

Może reinstalka pomoże? Bo nie widzi mi się zaczynać przygody od nowa. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale wczoraj miałem taki problem, że jak próbowałem wczytać zapisany stan gry to na ekranie menu wyświetlał się komunikat, że wymagana jest dodatkowa zawartość. Ale przecież ja te wszystkie darmowe DLC pobierałem. WTF? Mam to wszystko usunąć z dysku i pobrać jeszcze raz? Mieliście taki problem? Teraz nie mogę przez to wczytać stanu gry. O ja pyerdole!!!

 

Może reinstalka pomoże? Bo nie widzi mi się zaczynać przygody od nowa. 

 

za każdym musisz być online w momencie załadowania save'a z  z dodatkową zawartością, potem już możesz odpiąć konsolę od sieci, ot cdpr xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorry za post pod postem ale wczoraj miałem taki problem, że jak próbowałem wczytać zapisany stan gry to na ekranie menu wyświetlał się komunikat, że wymagana jest dodatkowa zawartość. Ale przecież ja te wszystkie darmowe DLC pobierałem. WTF? Mam to wszystko usunąć z dysku i pobrać jeszcze raz? Mieliście taki problem? Teraz nie mogę przez to wczytać stanu gry. O ja pyerdole!!!

 

Może reinstalka pomoże? Bo nie widzi mi się zaczynać przygody od nowa.

Jezeli grasz na przykladowo Amerykanskim PSN koncie a pobrales DLC-ki z Polskiego PSN konta bo masz gre w Polsce kupiona to za kazdym razem kiedy wylaczysz konsole po ponownym wlaczeniu musisz udac sie na Polskie konto by znow zassac DLC-ki i pozniej zmieniasz na Amerykanskie konto. Idiotyzm no ale coz :(

To mnie wlasnie spotkalo gralem na Japonskim koncie z zassanymi DLC-kami z Polskiego konta :(

Odnośnik do komentarza

Zadanie poboczne "W wilczej skórze" na Skellige.

 

Ubijam wojownika na plaży, odbieram mu przedmiot fabularny "Przeklęty kieł" czy jakoś tak.

Kiedy dojeżdżam do wilkołaka, przedmiotu nie mam już w inwentarzu ;/

 

Ktoś coś ? 

 

Jeżeli zabijesz woja na plaży to nie opowie ci o talizmanie, wówczas nie pojawia się kwestia dialogowa po ubiciu wilkołaka żeby mu dać talizman. Wtedy żeby ukończyć zadanie musisz nakarmić wilkołaka jego własnym mięsem.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jest mi w stanie ktos wylozyc co nie tak robie przy probie zdobycia trofeum Master Marksman? Wbijam na diabli dol, sciagam gosci licze tylko te headshoty przy ktorych ekran zatrzesie (swoja droga detekcja kolizji kosmos, centralnie trzeba w czolo kazdemu celowac inaczej nie zalicza, juz nie wspomne o strzalach w kaptur w sam srodek glowy), jak sie goscie skoncza lece do wyzimi i spowrotem. Mam juz nabite ok 70 headshotow z kuszy i trofeum dalej nie wpadlo a przyznam szczerze ze to pierwsze (i przedostatnie do zdobycia w ogole) ktore mnie doprowadza do bialej goraczki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...