Skocz do zawartości

Fotel do 1000zł


ppibo1

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska, czy może ktoś korzysta i poleci jakiś zwykły, ale nie gejmingowy i nie biurowy fotel nadający się do wygodnego grania? Taki zwykły, niekonieczne obrotowy, z podłokietnikami. Moje prezesowskie siedzenie jest już na wykończeniu i potrzebuję czegoś, przy czym wygodnie pograłbym każułalowo parę godzinek w tygodniu w moim kąsolowym kąciku.

 

Odnośnik do komentarza

Ten pasuje mi do kategorii "zwykły" tj. bez fajerwerków:

 

https://jysk.pl/biuro/krzesla-gamingowe/krzeslo-gamingowe-aggestrup-szary/czarny

 

Kupiłem w Jysku z 3 miesiące temu za 350 zł w Black Friday przecenie niby ok 50%. Siedziało mi się w nim najwygodniej ze wszystkich dostępnych w sklepie - ma sporo materiału i nie czujesz jakbyś siedział na samym stelażu. Spędzam w nim dniówki na home office i czuję się świetnie pod kątem pleców i karku. W robocie mamy trochę innej klasy sprzet, ale specjalnie nie odczuwam różnicy.

 

Jedyna wada to ścierająca się tapicerka z podłokietników, bo niestety kilka razy już przeoralem nimi o krawędź biurka.

 

Dupa się nie poci, no ale zobaczymy latem :f

Odnośnik do komentarza

U mnie zaraz miną trzy lata odkąd kupiłem tego osławionego Markusa z Ikei i nadal nie mam zastrzeżeń. Moje główne siedzisko zarówno do kompa, jak i do grania.

 

Siedzisko odrobinę wygniecione już tyłkiem, ale bez dyskomfortu. Nic się nie rozlatuje, ani nie skrzypi.

 

MARKUS Krzesło biurowe, Vissle ciemnoszary - IKEA

 

Jedyne co, to ja mam wersję skórzaną, której w sprzedaży już nie ma. Mimo tego za taką kasę polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No wygląda całkiem spoko, ale skóry ekologicznej bym nie brał, bo nie jest zbyt trwała i słabo odprowadza ciepło, np. w lecie.

 

Ten np. wydaje się spoko (mam podobny Yumisu):

https://www.euro.com.pl/fotele-i-stojaki-do-kierownicy/ultradesk-fotel-dla-gracza-ultradesk-throne.bhtml

https://ultradesk.pl/produkt/ultradesk-throne/

 

Prawie 2x droższy, ale na fotelu nie warto oszczędzać. I ma przede wszystkim regulowane podłokietniki na wysokość, szerokość i obrót.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie ta skóra ekologiczna mnie trochę zniechęca, ale dają na to 10 lat gwarancji, więc jeśli by się rozjebało, to niech naprawiają, ewentualnie zawsze można oddać do tapicera i mi to obije czym tylko będę sobie życzył. O odprowadzaniu ciepła też myślałem i też kumpel w robocie mi na to zwracał uwagę, czy w lecie się w tym nie upoce jak świniak. 

 

Ten ultradesk bardzo fajny, choć sugerowałem się zasadą w żadnym razie gamingowego fotela za który dodatkowo się płaci, bo 'gaming' tylko wygodny fotel do biura prezesa. Rozważę opcje. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...