Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie kupują po kilka sztuk, a potem płacz, że nie ma. Trochę to cebulackie kupować na handel.

 

 

Nikt nikomu nie broni zamowic gry w sklepie placac za pre ordera tak samo jak ja to zrobilem. Caly swiat mial mozliwosc zamowienia z game/co/uk na identycznych warunkach wiec o cebuli jak zwykle najwiecej gadaja ci, ktorzy nie zamowili.

Odnośnik do komentarza

No ale jak zmniejsza zakup jak sam mogles kupic sobie wczesniej przede mna. To ja mam czekac na ciebie i twoich kolesi az sie laskawie zwleczecie z wyrka aby klinac KUP w sklepie w internecie ? Jestes cebulakiem bo sie nie udalo a ja ze kupionym przedmiotem zrobie co chce. Cebulaki to chyba ci co zaplaca o kilka stow wiecej za "gierke".

Ja sam dla siebie kupie normalna gre po premierze, moze nawet cyfrowke bo nie widze sensu aby wydawac pieniadze na jakis plastikowy model pip boya i plakacik jak inni gracze, ktorych takie gadzety rodem z kinder nierspodzianki jaraja, ze beda placili po tysiac zlotych za to.

 

I tu jest w sumie chyba najfajniejsza sprawa, czy wszyscy hardcorowi fani, co to za kolekcjonerke oddali by nerki tak bardzo wyczekuja tego wydania, ze nawet nie sledzili kiedy i u kogo beda kolekcjonerki. Ktos napisal w tym temacie od tak sobie, ze Game bedzie sprzedawal kolekcjonerke, wiec sobie od niechcenia wszedlem na ich strone, patrze ze jest no to kliknalem i kupilem. Wcale nie bylem pierwszy tylko kilka dni po wprowadzeniu tego do oferty.

Wiec rotfl z gumisiow placzacych i twierdzacych ze to cebulactwo - gdzie byli prawdziwi gracze w tym czasie ktorym nalezy sie ta kolekcjonerka ?

Odnośnik do komentarza

No ale jak zmniejsza zakup jak sam mogles kupic sobie wczesniej przede mna. To ja mam czekac na ciebie i twoich kolesi az sie laskawie zwleczecie z wyrka aby klinac KUP w sklepie w internecie ? Jestes cebulakiem bo sie nie udalo a ja ze kupionym przedmiotem zrobie co chce. Cebulaki to chyba ci co zaplaca o kilka stow wiecej za "gierke".

Ja sam dla siebie kupie normalna gre po premierze, moze nawet cyfrowke bo nie widze sensu aby wydawac pieniadze na jakis plastikowy model pip boya i plakacik jak inni gracze, ktorych takie gadzety rodem z kinder nierspodzianki jaraja, ze beda placili po tysiac zlotych za to.

 

I tu jest w sumie chyba najfajniejsza sprawa, czy wszyscy hardcorowi fani, co to za kolekcjonerke oddali by nerki tak bardzo wyczekuja tego wydania, ze nawet nie sledzili kiedy i u kogo beda kolekcjonerki. Ktos napisal w tym temacie od tak sobie, ze Game bedzie sprzedawal kolekcjonerke, wiec sobie od niechcenia wszedlem na ich strone, patrze ze jest no to kliknalem i kupilem. Wcale nie bylem pierwszy tylko kilka dni po wprowadzeniu tego do oferty.

Wiec rotfl z gumisiow placzacych i twierdzacych ze to cebulactwo - gdzie byli prawdziwi gracze w tym czasie ktorym nalezy sie ta kolekcjonerka ?

 

O mnie i moich "kolesi" się nie martw. Krytykuję całe zjawisko, drugiemu nie dać, samemu się nażreć. To jak z wyprzedażami gier. (ale tyczy innych produktów też) Jak pojawia się promocja to bardzo często się zdarza, że wchodzi zaraz jakiś Janusz byznesu i wykupuje wszystkie promocyjne produkty, żeby potem popychać 5zl drożej na allegro. 

 

Czy ma do tego prawo? Jasne, Czy ja mu czegoś zakazuje? Nie, wyrażam swoją luźną opinię i dezaprobatę dla takiej zachłannej postawy. Tyle, a dlaczego w tym temacie? Ano dlatego, że sztucznie wygenerowany hype wokoło tych limetek sprowokował moją wypowiedź. To akurat tyczy się ogółu międzynarodowego, a nie tylko forum. Odkąd pojawiły się te limitki, mimochodem widzę wpisy po forach i innych społecznościowych mediach, gdzie ludzie chwalą się zakupieniem dwóch, trzech sztuk na handel. Patrząc na masowość tych wpisów, mam przypuszczenie, że ponad połowa wszystkich sprzedanych pójdzie na handel w drugim obiegu, ale to tak na marginesie.

 

Egzotyczny pogląd dla niektórych, dla mnie normalny.

Odnośnik do komentarza

Masz jakies socjalistyczne poglady, brakuje tylko ustawowych zakazow w stylu "jedna limitka na jedno gospodarstwo domowe, zakaz odsprzedazy w celu zarobkowym"

 

 

"drugiemu nie dać, samemu się nażreć. "  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:

 

Ty powinienes warzywniaki zamykac bo one kartofle kupuja rano u rolnika po 15gr kilogram a tobie sprzedaja po 1zl.


Albo znaczki pocztowe z papiezem!

Odnośnik do komentarza

Masz jakies socjalistyczne poglady, brakuje tylko ustawowych zakazow w stylu "jedna limitka na jedno gospodarstwo domowe, zakaz odsprzedazy w celu zarobkowym"

 

 

"drugiemu nie dać, samemu się nażreć. "  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:

 

Ty powinienes warzywniaki zamykac bo one kartofle kupuja rano u rolnika po 15gr kilogram a tobie sprzedaja po 1zl.

Albo znaczki pocztowe z papiezem!

 

 

 

Umimy czytać? Niczego nie zakazuje, jak ktoś chce być januszem biznesu i dziergać te parę złoty to jego sprawa i jego prawo. Moim prawem jest mieć odmienny pogląd i wyrazić dezaprobatę.

 

I życzę Ci, żebyś zarobił i nawet, żeby ktoś kupił i był zadowolony. Nie wpływa to jednak na moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

http://www.ultima.pl/ct/pc/gry/role-playing-rpg/fallout-4-edycja-kolekcjonerska

 

W ultimie mają stronę, ale jest oznaczone jako niedostępna... na razie(mam nadzieję.)

 

No ładna oferta sprzedaży, towar nie dostępny i też bez ceny. I weź tu bądź mądry. BTW gdzieś widziałem wiadomość chyba na FB że nie każdy telefon będzie pasował do PipBoya. Warto już za wczasu zacząć myśleć i o tym :D

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie prewencyjnie rzucili towar, a kiedy już będzie potwierdzona ilość, otworzą pre-order.

 

“We have new information on the phones compatible with the Pip-Boy Edition. The Pip-Boy included will have foam inserts that fit iPhone 6, iPhone 5/5s, iPhone 4/4S, Samsung Galaxy 5, and Samsung Galaxy 4. In addition, using the customizable foam insert you should be able to fit most other popular smartphone devices.  As we wanted to stay faithful to the dimensions of the in-game model, any smartphones larger than the models listed will not fit inside the wearable device.  For these larger devices, our Pip-Boy companion app will still be available.”

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...