Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Są w kolekcji jakieś bonusy wpływające na gameplay? Poza tymi strojami z preorderow jest coś jeszcze?

I jak oceniacie wykonanie jedynki?

Doszło pokonywanie etapów na czas i porównywanie wyników. (tzw. jakieś statystki;))

I trzeba jeszcze sprawdzić poziom: brutal.

 

Wg mnie wykonanie U1 jest ok i tyle, dupy nie urywa, czasami niektóre obiekty się doczytują np.: w dżungli, albo w ogóle znikają w zależności gdzie patrzymy.

Odnośnik do komentarza

Jak podniesiesz pierwszy skarb to już możesz zmienić skórę Drake'a na np.: Drake Naughty Dog, wybierasz z opcji w menu.

 

 

Myślałem, że te skórki za pre-ordera będą od razu odblokowane:) Ciekawe których to jest te pięć preorderowych. Nigdy nie grałem w żadną część bo przesiadłem się x360 ale wciąga jak bagno:) a dopiero mam 23% z części pierwszej. Na ile godzin jest U2 i U3 bo w tym miesiącu jeszcze dlc do wieśka wejdzie a czasu na granie nie ma zbyt wiele.. Ale chyba wiesiek poczeka bo mam już trochę dosyć tej mody na sandboxy;)

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Pograłem parę h. 49% jedynki za mną. Gra jest wciąż mega miodna. Grafa może i widać, że ma korzenie na ps3, ale i tak jest super. Tak, jestem frajerem bo kupiłem grę którą ograłem na ps3 :) Motyw przewodni Uncharted znowu będzie mi w głowie siedział tygodniami... Gdyby nie to, że niedługo na nockę to pewnie bym dziś skończył 1. Polecam każdemu, tym co grali i tym co nie mieli okazji. Każda z tych 3 gier to mega wypas.

Odnośnik do komentarza

No też mi się podoba, ale jestem fanatykiem Uncharted, więc nie powinno być inaczej. Jedynka dalej ma swoje momenty, ehh ta łódź podwodna :)

 

Na spory plus, że celuje się znaczenie łatwiej, jestem gdzieś w połowie gry na crushing i jakoś nawet idzie, ciekawi mnie ten brutal, w jedynce będzie pewnie masakryczny.

 

Aha, steelbook jest przepiękny, polecam :)

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem jedynkę, dorwałem te kolekcję za niezłe pieniądze i nie żałuję ani grosza. Pod względem mechaniki i budowy poziomów, jedynka, a dwójka to przepaść, jak odpaliłem jedno po drugim, ale i tak fantastyczna przygoda. 

 

Dalej super mi się w to gra, aż nie mogę się doczekać czwórki. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem U1 na Crushu - nie było aż tak ciężko, jedyne co trzeba to uważać i tyle.

 

Odpaliłem Brutal - ostatnią misję, bo byłem ciekawy czy mi zaliczy przejście na tym poziomie jak rozegram tylko ostatni rozdział ;) na Janusza! - niestety trzeba wszystkie przejść ;)

 

Co do samego poziomu trudności Brutal to:

> jesteśmy na 2 strzały dosłownie, jak ktoś strzela serią i draśnie nas 2 razy to od razu zgon, można mieć wrażenie, że grając na Crushu ma się 3 razy więcej życia niż na Brutalu

> ilość przeciwników jest taka sama

> natomiast..... bardzo ograniczona jest ilość amunicji, którą zostawiają przeciwnicy np.: 3 naboje do M9 po 1 przeciwniku

> Brutal jest nastawiony na strzelanie przede wszystkim samych głów

> jest bardzo trudno, ale to bardzo... trzeba wiele razy powtarzać dany etap, liczyć ilość przeciwników, a jak się da to uciekać na koniec planszy i eliminować po kolei

 

A i ja akurat zbierałem skarby w U1 z pamięci i pominąłem 10, więc wróciłem do rozdziałów gdzie mi brakowało, odpalając rozdział chciałem wybrać najniższy poziom trudności "odkrywca" - UWAŻAJCIE bo na tym poziomie nie ma skarbów! A ja jedną mapkę katowałem z 10 razy :(

 

Nie pamiętam czy ten cały poziom ODKRYWCA był w U1 na PS3 - nie kojarzę go...

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...