Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie jak to jest z tym dostępem do bety multi U4?

Mam polską wersje w pudełku (pl dubing), nigdzie w grze nie ma wzmianki o becie, w pudełku żadnego kodu nic.

Angielska wersja widziałem ma nalepke i jakąś kartke o becie, w pl nic nie ma.

 

W grze z poziomu konsoli jest jakaś wzmianka o U4 multi?

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam chciałbym sie podzielić wrażeniami co do kolekcji , chce dodać że to mój pierwszy kontakt z tą serią , wcześniej miałem xboxa 360. Pierwsza część wygląda ładnie , animacja widać ze juz ma swoje lata i inteligencja przeciwników może śmieszyć ale gra jako całość historia i , humor sprawia ze gra sie przyjemnie , Drugą część dopiero co zacząłem przechodzić i gra mną zachwyciła , animacja , grafika , akcja , i cały czas ten humor który przypadł mi do gustu . Jesli ktoś nie miał nigdy styczności z serią to wiele stracił bo gra jest fantastyczna a jeszcze jej całej nie przeszedłem a przede mną  trzecia część . W skrócie gra która jednocześnie bawi i jest efektowna jak Indiana Jones ,, pewnie nic nowego nie odkryłem ale chciałem sie podzielić swoimi emocjami jakie wywołała u mnie ta gra . Od teraz ta seria jest jedną z moich ulubionych . Pozdrawiam

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem wczoraj 4 rozdziały pierwszej części. Jestem oczarowany. Wiele naczytałem się w sieci, że pierwsza odsłona już nie robi wrażenia, ale mnie się niezwykle podoba. Ostre jak brzytwa tekstury, płynna animacja, nowe, efektowne wybuchy, niesamowicie soczyste kolory. Sporo dobrego można napisać o modelu samego głównego bohatera. Gra się rewelacyjnie, a na płycie przecież znajdują się kolejne dwie odsłony.

Odnośnik do komentarza

nie da sie

 

Sprawdzilem dzis z kolega, jak i na Uncharted 4 beta tak i na Uncharted kolekcja Drake'a nie dziala shareplay, wyskakuje info,ze jest inny region badz jezyk :D czyli pewnie sony na jakis czas to zablokowalo, bo kolega gre ma z Polski i w Polsce sie znajduje. no nic, lipa, wiec jedyne wyjscie to czekac na to,ze sony bedzie takie dobre i zapoda bete dla wszystkich w ostatnich dniach testów.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

nie da sie

 

Sprawdzilem dzis z kolega, jak i na Uncharted 4 beta tak i na Uncharted kolekcja Drake'a nie dziala shareplay, wyskakuje info,ze jest inny region badz jezyk :D czyli pewnie sony na jakis czas to zablokowalo, bo kolega gre ma z Polski i w Polsce sie znajduje. no nic, lipa, wiec jedyne wyjscie to czekac na to,ze sony bedzie takie dobre i zapoda bete dla wszystkich w ostatnich dniach testów.

 

fuc.k...rano jeszcze na necie krazyla opinia ze sie da :P dzieki za szybka odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza

Dzień 3 świątecznej promocji, składanka Uncharted za 124zł.

Nabyłem. Wyszło 41 pln za gre. Geniusz remaster i chociaż byłem zwolennikiem pudełek (kiedyś może opchne) to wziąłem cyfre i nie żałuje. Pozatym Lara Croft - cyfrówka w promocyjnej cenie zmieniła moje podejście do gier bez pudełek. MIało być jedno przejście a grałem z 3 razy już.

 

Wracając do remastera Uncharted. Na razie przechodze jedynkę (8 lat temu grałem na ps3) i czuć ten upływ czasu ale tylko pod względem animacji. Cała reszta wygląda cudnie. gra się cudnie a miód płynie hektolitrami.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

lg55jkq4fqq8.jpg

 Wczoraj skończyłem pierwszą część. Świetna zabawa, a i wygląda to nad wyraz dobrze (tekstury, animacja, kolorystyka, eksplozje). Zacząłem także druga odsłonę.
Przynajmniej klasę-dwie lepiej wykonana. Również bawi znakomicie (choć eksplorację zastąpił Majkel Bej). Momentami wygląda tak (miasto), że zawstydza niejedną grę obecnej generacji.
Takie reedycje są w pełni usprawiedliwione. Kombo fHD+60k/s, poprawione tekstury, mechanika, kilka gier w pakiecie, a cena jednej wynosi ok 69zł. Zupełnie tak jak w przypadku Metro Redux.
Brawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...