Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A mi jakoś się podoba takie pudełko, widać na nim że dostaje 3 produkty. Jeszcze nie mam swojej kopii a dziś mogłem kupić już za 100 zł tylko że żółta naklejka skutecznie mnie zniechęciła. Więc chyba będę szukał tego właśnie nowego. Może jakaś promocja się trafi albo obniżka od sony.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zadowolony, ogrywam kolekcję od kilku dni, już platyna wpadła za jedynkę (na ps3 komplet trzech platyn) i grywalność niesamowita. Siedem lat temu grałem w jedynkę i kilka motywów fajnie sobie przypomniec ;). Grafika jest poprawiona, widać to na pierwszy rzut oka, teraz gram w dwójkę i wygląda jak nie jedna produkcja na obecną generację. FAjnie i przyjemnie, oderwac sie znow nie mogę więc jest tochyba dobra rekomendacja a dla osób, które nigdy w Drejka nie grały zakup obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza

Wytropiłem wersje z tą drugą (imo lepszą) okładką na Ebay uk. Będę sprowadzał sobie do kolekcji, oczywiście ogram wszystkie trzy. Cena waha się pomiędzy 170 a 205 zł, to o wiele lepiej niż skandaliczne 259 w dniu premiery.

 

Warto było na chłodno przekalkulować opłacalność zakupu tego trój-paka. Ale definitywnie teraz trafi w moje ręce. 

Odnośnik do komentarza

właśnie odpalilem jedyneczke remaster i sobie przechodze.

o ile demo mi zupełnie nie podeszło, to bardzo fajnie sie w to gra, fajnie to wszystko odświeżyli. dalem na hard i jest baldzio baldzio fajnie :banderas:

 

EDIT: wszystko fajnie pieknie, ale przemieszczanie się pomiędzy osłonami ssie na maksa, czasami drejk robi zupełnie odwrotnie, co byśmy chcieli i pakuje nas prosto do grobu.
przynajmniej tak jest w jedynce, nie pamiętam jak jest później.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Zagrałem na brutalnym stopniu trudności, doszedłem do sceny z samolotem w 4 rozdziale i... i chyba sobie daruje. Jeżeli myślicie, że jak skończyliście na miażdżącym i nie mieliście większych problemów to poradzicie sobie i tutaj to śpieszę z wyprowadzeniem was z błędu. Co tutaj się dopiero dzieje to masakra, 2 (DWA) strzały i po nas, amunicja do podniesienia w ilości również 2 sztuk. Ale to nic, goście mają olimpijską celność i tutaj jest pies pogrzebany, tylko się wychylmy i po nas. Kur.wa serio ten stopień trudności nie jest przeje.bany on jest normalnie żartem. Wszystko sprowadza się do powtarzania walki aż do skutku i liczenie, że jakimś fartem nie oberwiemy, nasze umiejętności się nie liczą. Gdyby nie to, że widziałem gościa, który ma w pierwszej części 100% to bym nie uwierzył, że w ogóle ten tryb jest do zaliczenia.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem na brutalnym stopniu trudności, doszedłem do sceny z samolotem w 4 rozdziale i... i chyba sobie daruje. Jeżeli myślicie, że jak skończyliście na miażdżącym i nie mieliście większych problemów to poradzicie sobie i tutaj to śpieszę z wyprowadzeniem was z błędu. Co tutaj się dopiero dzieje to masakra, 2 (DWA) strzały i po nas, amunicja do podniesienia w ilości również 2 sztuk. Ale to nic, goście mają olimpijską celność i tutaj jest pies pogrzebany, tylko się wychylmy i po nas. Kur.wa serio ten stopień trudności nie jest przeje.bany on jest normalnie żartem. Wszystko sprowadza się do powtarzania walki aż do skutku i liczenie, że jakimś fartem nie oberwiemy, nasze umiejętności się nie liczą. Gdyby nie to, że widziałem gościa, który ma w pierwszej części 100% to bym nie uwierzył, że w ogóle ten tryb jest do zaliczenia.

 

Scena z samolotem ze 100 razy ją powtarzałem ale się udało :D to jest tragedia i masakra...

Trzeba liczyć amunicje, trzymać granaty na właśnie takie momenty - później jak przygoda przenosi się do Fortu jest podobnie, może ciut łatwiej, ale to właśnie dlatego, że już oszczędzałem granaty i ammo.

Na brutalu skończyłem z 10 rozdziałów i ostatni, myślę, że całość też da się przejść, ale są momenty absurdalne... odechciało mi się bo z graniem w gry to nie ma nic wspólnego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...