Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj chwilę pograłem i jest git. Last of Us to to nie jest, ale i tak jest dobrze. Wstyd się przyznać ale tak na prawdę dopiero poznaję tą serię psiaków. Jakoś tak się dziwnie złożyło że z przygód Drejka ograłem tylko Złotą Otchłań na PSV i +/- połowę "trójki" na PS3. Jedynki i dwójki na łoczy wcześniej nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza część ukończona. Druga część wygląda tak, że o ja cie pier ole :D Sorry, ale większość "nowych" produkcji nie ma startu do tego remastera.

 

Aaa, żeby nie było, demo mnie zniechęciło do kupna. Nie wiem po co oni je wydawali...

 

Ponad tydzień wyjęty z życiorysu znowu...

Odnośnik do komentarza

Ja już się wkurzam. Mieli za pre ordera dać 5 nowych skórek dla Nathana a tutaj są te same co w wersji z 2007

 

Już dziś zamów przedpremierowo kolekcję Uncharted™: Kolecja Nathan Drake'a, aby otrzymać:
• 5 skórek z klasycznymi strojami Drake’a dostępnych w trybie dla jednego gracza.
• Złoty karabinek AK47 i złoty pistolet 92FS.
• Dynamiczny motyw na PS4™.

 

Karabin i pistolet jest, motyw jest, tylko gdzie są te skórki do cholery.

Odnośnik do komentarza

ten remaster jest zaaajeeeeebiisty. beka ze drake fortune wyglada lepiej niz wiekoszosc nowych gier. ciekawe jak z u3, a o u4 narazie az sie boje myslec. jedynka jest tak miodna ze przy pierwszym posiedzeniu zaliczylem 13 chapterow. ale najwieksza beka z bluberopodonych duposciskow co to placza ze taki remaster to dymianie prosto w czekolade ale ich pesy i inne guwna tez za 250zl to spoko.

 

ja sie jeszcze tak dobrze na ps4 chyba nie bawilem XD

Odnośnik do komentarza

Kumpel do weekendu prawdopodobnie przejdzie kolekcje i mi pożyczy wiec juz zaczynam przebierać nogami:p jak podejdzie jak tlou, które przeszedłem 3 rady z marszu to kupie swoją kopie jak stanieje, jak na cebulandie przystało :P ja tu muszę zając sie pisaniem pracy dyplomowej, ale cos czuje ze te kilka dni to raczej inaczej spędzę :)

Odnośnik do komentarza

ten remaster jest zaaajeeeeebiisty. beka ze drake fortune wyglada lepiej niz wiekoszosc nowych gier. ciekawe jak z u3, a o u4 narazie az sie boje myslec. jedynka jest tak miodna ze przy pierwszym posiedzeniu zaliczylem 13 chapterow. ale najwieksza beka z bluberopodonych duposciskow co to placza ze taki remaster to dymianie prosto w czekolade ale ich pesy i inne guwna tez za 250zl to spoko.

 

ja sie jeszcze tak dobrze na ps4 chyba nie bawilem XD

 

widać masz małe wymagania :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ok... nigdy nie grałem w nic trudniejszego niż U1 na brutalu, niedowiarków zapraszam do rozdziału 4 (od momentu gdzie przeciwnicy sprawdzają wrak samolotu na drzewie).

 

Poziom absurdu botów przerasta wszystko co dotychczas widziałem.

 

Na brutalu po zgonie gra zapamiętuje nam broń długą (oraz ilość naboi) i ilość granatów, natomiast resetuje ilość naboi do broni krótkiej do 24, a akurat miałem AK i 6 naboi do niego i tylko jeden granat. Stąd miałem wielki problem, może jakbym nachomikował więcej stuffu przed trudnym momentem na pewno było by znacznie łatwiej. Ale uparłem się, że przejde ten fragment ze znikomym arsenałem i gdzieś po 100-150 zgonach się udało.

 

Ale co tam te boty wyprawiają to szok, haxy, strzały przez ściane - jest wszystko, nerwowym osobom nie polecam :daddy:

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem od razu na crushingu, bo jak słysze lamenty, że trudne to mysle czy brałem cos 8 lat temu jak grałem czy to wy panikujecie. Poki co gra sie sympatycznie, idealny balans miedzy napyerdalaniem na pałe a lekką przyczajką. Ktoś miał przyjemność doświadczyć brutalnej rzeczywistości z TLoU i brutalnego z Uncharted i pokusi się o porównanie? Bo tam ponoć też jest dramat, poradniki ludzie piszą itd. a wystarczy się wgryźć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...