Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ok... nigdy nie grałem w nic trudniejszego niż U1 na brutalu, niedowiarków zapraszam do rozdziału 4 (od momentu gdzie przeciwnicy sprawdzają wrak samolotu na drzewie).

 

Poziom absurdu botów przerasta wszystko co dotychczas widziałem.

 

Na brutalu po zgonie gra zapamiętuje nam broń długą (oraz ilość naboi) i ilość granatów, natomiast resetuje ilość naboi do broni krótkiej do 24, a akurat miałem AK i 6 naboi do niego i tylko jeden granat. Stąd miałem wielki problem, może jakbym nachomikował więcej stuffu przed trudnym momentem na pewno było by znacznie łatwiej. Ale uparłem się, że przejde ten fragment ze znikomym arsenałem i gdzieś po 100-150 zgonach się udało.

 

Ale co tam te boty wyprawiają to szok, haxy, strzały przez ściane - jest wszystko, nerwowym osobom nie polecam :daddy:

Właśnie w tym rozdziale zrezygnowałem z walki o platynę.

Odnośnik do komentarza

Ale Brutal się nie wlicza do platyny, to czemu rezygnować?

Grałem na PS3 i chodziło mi o stopień Crushing, mój błąd. Właśnie odpalam kolekcję Drake'a z niemieckiego bundla i niestety w grze nie ma polskiego dubbingu :(. Jak nigdy nie gram z dubbingiem, to akurat w Uncharted mi się podobał, wprowadzał "ciepły" klimat. Dostępne są jedynie menu oraz napisy, nie spodziewałem się tego.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

dobra jest pierwsza platyna. udalo sie bez wiekszych problemow, jedynie te speedruny mnie troche denerwowaly. swietna seria, jedynka jest chyba moja ulubiona, chociaz wszystkie maja miejsce w moim serduszku <3

 

od jutra zabieram sie za dwojeczke. z tego co pamietam nie bylo tam chyba jakis szczegolnie trudnych momentow jak blue room w 1 albo ta sala balowa na statku w 3, chyba ze cos zapomnialem?

Odnośnik do komentarza

Trochę śmieszy mnie narzekanie na cenę tej kolekcji. Macie tu trzy genialne gry za około 250 złotych, co daje około 83 złotych za grę. Każdą część warto ukończyć bo jest to genialna produkcja. Niektóre indyki więcej kosztują a są do dupy. Gdyby sprzedawali te gry osobno po 83 zł to pewnie nikt by nie narzekał. Nie rozumiem Waszej logiki.

 

Gdy gry miały premierę na PS3 to nie problemem było wydać po 200 złotych za jedną część. A teraz narzekacie. Sam ukończyłem wszystkie części na PS3 a teraz z przyjemnością gram na PS4. Jeśli nie graliście w nie wcześniej to kupujcie bo cena nie jest wysoka. A to jest trylogia must have.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja jestem juz po czesci pierwszej i zacząłem ogrywać dwójeczkę. Niestety grę pożyczyłem i muszę oddać koledze, wiec wrócę do przygód drake'a w następny weekend. Ogólnie jest to moja pierwsza styczność z ta grą i jest mioodnie ;d po tych wszystkich sandboxach, które zalewają obecna generacje, grało mi sie mega przyjemnie. Po przejściu trylogii napewno kupie sobie w przyszłości te grę, bo poprostu trzeba mieć ja w kolekcji ;) a pozniej bedzie ogrywanie czwartek czesci ;)

Odnośnik do komentarza

Kolekcje HD wydawane na PS3 nie kosztowały tyle, co nowa, premierowa produkcja. Czy trzy gry z serii MGS były gorsze od Uncharted? Oczywiście, że nie, były genialne i nie kosztowało to 250zł.

 

 

Gry na PS3 nie kosztowały też tyle co na PS4. Nowa generacja - wyższe ceny. Dlatego tym bardziej cena tej kolekcji jest przystępna, biorąc pod uwagę ceny gier na aktualną generację i poprzednią.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Trochę śmieszy mnie narzekanie na cenę tej kolekcji. Macie tu trzy genialne gry za około 250 złotych, co daje około 83 złotych za grę. Każdą część warto ukończyć bo jest to genialna produkcja. Niektóre indyki więcej kosztują a są do dupy. Gdyby sprzedawali te gry osobno po 83 zł to pewnie nikt by nie narzekał. Nie rozumiem Waszej logiki.

 

Gdy gry miały premierę na PS3 to nie problemem było wydać po 200 złotych za jedną część. A teraz narzekacie. Sam ukończyłem wszystkie części na PS3 a teraz z przyjemnością gram na PS4. Jeśli nie graliście w nie wcześniej to kupujcie bo cena nie jest wysoka. A to jest trylogia must have.

 

A mnie trochę śmieszy usprawiedliwianie dymanka od sony. Mówisz, że 83 złotych za grę jak każdy z tych tytułów można kupić za max 30zł na ps3, do tego na premierę kosztowały 200zł ale były pełnym produktem z multiplayerem a nie samym kastratem z singlem. Także tez nie rozumiem twojej logiki. Remaster Metra, który wyglądał obłędnie w porównaniu do gier z past genów był wyceniony na 160zł i oferował podobny czas rozgrywki potrzebny do ukończenia 3 uncharted i myślę, że te 160zł to by była uczciwa cena za kolekcje drejka. Odkładając te zabawne przeliczenia czasu na ceny, które pachną cebulą to największym problemem z tą kolekcją jest to, że sony na jesień nie ma żadnych gier i z tej kolekcji robi się mocny punkt line upu, gra ma wycięty multik i co-op (chociaż daliby z jednej części) no i zabrakło tej części z vity dla której kilka osób by pewnie się skusiło. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...