Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

 

Trochę śmieszy mnie narzekanie na cenę tej kolekcji. Macie tu trzy genialne gry za około 250 złotych, co daje około 83 złotych za grę. Każdą część warto ukończyć bo jest to genialna produkcja. Niektóre indyki więcej kosztują a są do dupy. Gdyby sprzedawali te gry osobno po 83 zł to pewnie nikt by nie narzekał. Nie rozumiem Waszej logiki.

 

Gdy gry miały premierę na PS3 to nie problemem było wydać po 200 złotych za jedną część. A teraz narzekacie. Sam ukończyłem wszystkie części na PS3 a teraz z przyjemnością gram na PS4. Jeśli nie graliście w nie wcześniej to kupujcie bo cena nie jest wysoka. A to jest trylogia must have.

 

A mnie trochę śmieszy usprawiedliwianie dymanka od sony. Mówisz, że 83 złotych za grę jak każdy z tych tytułów można kupić za max 30zł na ps3, do tego na premierę kosztowały 200zł ale były pełnym produktem z multiplayerem a nie samym kastratem z singlem. Także tez nie rozumiem twojej logiki. Remaster Metra, który wyglądał obłędnie w porównaniu do gier z past genów był wyceniony na 160zł i oferował podobny czas rozgrywki potrzebny do ukończenia 3 uncharted i myślę, że te 160zł to by była uczciwa cena za kolekcje drejka. Odkładając te zabawne przeliczenia czasu na ceny, które pachną cebulą to największym problemem z tą kolekcją jest to, że sony na jesień nie ma żadnych gier i z tej kolekcji robi się mocny punkt line upu, gra ma wycięty multik i co-op (chociaż daliby z jednej części) no i zabrakło tej części z vity dla której kilka osób by pewnie się skusiło. 

 

 

 

Owszem, można kupić za 30 zł na PS3... Ale, no właśnie, na PS3. Niektórzy przygodę z konsolami sony zaczęli od PS4, więc nie mają możliwości zagrania w trylogię na PS3. 83 zł za single player na PS4, w porównaniu z 200 zł za singla+multi na PS3. Nadal uważam, że cena w porządku. Zwłaszcza, że 250 to cena detaliczna. Szukając w sieci można znaleźć grę dużo taniej. Jak ktoś nie potrzebuje pl dubbingu i starcza napisy PL, to jeszcze taniej. Więc cena za jedną cześć spada jeszcze bardziej.

 

No ale ten temat można wałkować w nieskończoność. Trzeba by ustalić wytyczne, czy dyskutujemy o cenie, czy o czasie grania w przeliczeniu na cenę, czy cholera wie o czym jeszcze.

 

Mnie po prostu zdziwiło, że ludzie narzekają na cenę a w dodatku porównują ceny z poprzednią generacją gdzie jak wiadomo - ceny gier były niższe. Za niektóre indyki płacicie z chęcią więcej niż za pełnoprawny tytuł AAA i to razy 3.

Brak Golden Abyss w zestawie to kolejny samobój. M$ w Girsach zawarł wszystko - kampanię, multi i dodatki. I to za jaką cenę. O Rare Replay nawet nie wspominam. Jak ktoś kupił tą kolekcję Uncharted za 249 zeta to jest po prostu frajerem.

 

 

Frajerami to są Ci, co płacą po 300 zł i więcej za cyfrowe wersje gier w PS Store a potem i tak czekają na dzień premiery by zagrać, podczas gdy pudełkową wersję można kupić dużo wcześniej i dużo taniej :D

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dlatego ja ogrywam narazie pożyczona kopie a swoją kupie używana za max 100zl. Nie powiem gra mega i fajnie ze na jednej płycie 3 gry ale nie dam ćwierć tysiaka za gry sprzed paru lat. Ogólnie nowki kupuje baaardzo rzadko i gra musi na to zasłużyć, m.in Wiesiek plus dodatek, gdzie Redzi dodatkowo nie rzucają nam pudełka jedynie z płyta i jakimś jednym papierkiem, a wrzucają sporo od siebie. Można? Można. Gry na konsole tanie nie sa i nie wiem wlasnie czemu większość z nich nie wyglada jesli chodzi o zawartość jak nasza rodzima produkcja. Co nie zmienia faktu ze trylogie U zakupie do kolekcji, ale przykro mi Psiaki, ale na mnie nic nie zarobicie ;p

Odnośnik do komentarza

okej, trzy platyny wpadly  :kaz:

 

cudownie bylo wrocic do tej serii i przypomniec sobie cala historie. tym bardziej ze juz nawet nie mam ps3. pod wzgledem trudnosci na crushing to po tych paru latach chyba trojke mi sie najtrudniej przechodzilo. szczegolnie ciezko jest

na statku i z demonami pod koniec

 

 

ogolnie gry sa miodne nadal, dwojka jednak najlepsza. oczywiscie gra leci na sprzedaz tak jak kazda inna przed nia i kazda po niej. nie zaluje jednak ani zlotowki wydanej na ta trylogie.

 

jak ktos gral na ps3 i nie ma potrzeby ani ochoty zagrac znowu to niech nie kupuje. ja chcialem przejsc wszystkie na nowo i jestem turbozadowolony. a jak ktos nie gral to ten remaster to dla niego powinien byc obowiazek i najwazniejsza premiera jesieni xd

Odnośnik do komentarza

Ogólnie są dwie wersje i można się łatwo naciąć.

 

Jest wersja PL, gdzie: napisy PL i full dubbing PL

Jest wersja PL, gdzie: napisy PL, brak dubbingu PL

 

Wiele sklepów ma w swojej ofercie z wielkim napisem, że gra PL, a okazuje się, że są tylko napisy pl.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie, czemu jest taka rozbieżność w cenach między Allegro, a wszystkimi "normalnymi" sklepami indeksowanymi na Ceneo? W tych drugich składanka chodzi po ~240zł, na Allegro w przedziale 180-190 można nawet sobie wybrać, z jakiego sklepu chcemy (wersja z dubbingiem, z polskiej dystrybucji). Sklepy na Allegro zręcznie "zapominają" wspomnieć o tym, że to są wersje z bundli czy o co chodzi? Te oferty są od sklepów typu "Gry u szwagra spółka jawna" więc szczerze wątpię, że naprawdę oferują to samo w tak konkurencyjnej cenie względem standardowych sklepów z grami.

Odnośnik do komentarza

To oczywiste, że te na allegro pochodzą z bundli (np tych biedronkowych), ale wydaje mi się, że akurat te biedronkowe to zwykłe wydania retailowe bez zółtej nalepki bundle copy bo sprzedawali to w bundlowym zestawie AC więc jak cie to nurtuje to po prostu poproś o fotkę gry i z głowy. 

Odnośnik do komentarza

Ja juz jestem na ostatniej czesci. Mimo masy zajęć i obowiązków gram kiedy tylko moge i czerpie ogromna przyjemność ze styczności z ta gra;) dobra rekomendacja jest to, ze mieszkając z kumplami, za każdym razem jak wracam do mieszkania to padają pytania, czy gram w uncharted bo chłopaki chcą pooglądać przygody drake'a:p chłopaki chyba czuja sie poprostu jak na małym seansie podczas moich zmagań ;d

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...