Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle się waham czy kupić wersję na XboxOne czy PS4. Chciałbym raczej tą drugą jako że jestem już obczajony z padem Sony jesli chodzi o serię tych gier.

 

Jeśli chodzi o PSS to ciągle czekam na info kiedy będzie możliwość sciągnięcia tej gry na HDD w przedsprzedaży. Jest to dla mnie ważne gdyz chciałbym rozpocząć swoją przygodę z "Dark Souls 3" już o północy 12 kwietnia a mam niezbyt dobry internet i wolałbym na luzie sciągnąć ją na konsolę. Nie wiecie może kiedy pojawi się taka możliwość? Podobno na Xbonie już można robić "download". Co jest dziwne, zawsze uważałem, że to PS4 jest tu priorytetem.

Edytowane przez Ceglash
Odnośnik do komentarza

Ciągle się waham czy kupić wersję na XboxOne czy PS4. Chciałbym raczej tą drugą jako że jestem już obczajony z padem Sony jesli chodzi o serię tych gier.

 

Jeśli chodzi o PSS to ciągle czekam na info kiedy będzie możliwość sciągnięcia tej gry na HDD w przedsprzedaży. Jest to dla mnie ważne gdyz chciałbym rozpocząć swoją przygodę z "Dark Souls 3" już o północy 12 kwietnia a mam niezbyt dobry internet i wolałbym na luzie sciągnąć ją na konsolę. Nie wiecie może kiedy pojawi się taka możliwość? Podobno na Xbonie już można robić "download". Co jest dziwne, zawsze uważałem, że to PS4 jest tu priorytetem.

 

Na ps4 masz stałe 30 klatek, na xbone lubi dropnąć nawet do 22. Wybór jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze 2 tygodnie. Wkur...y jestem na ta premiere w JPN z beta wersja. Gdyby nie ten patch na 12 kwietnia to bym lykal, ale i tak balbym sie, ze bym mogl sobie z(pipi)ac ogolna podniete, bo karzaczki itd

Ile razy jeszcze ktos w tym temacie musi napisac, bys uwierzyl, ze ten Patch to sciema! Jest tak samo do pobrania w japonskiej wersji gry - wszyscy maja wersje 1.1 ktora niby miala wyjsc 12 kwietnia.

Gra dziala ultra plynnie, online dziala, wiec gdzie ta BETA ?

Odnośnik do komentarza

Posilkuje sie tym co widze w necie. Sam nie gram jeszcze tak wiec wierze portala internetowym.

Zatem easye jak jest na ps4 z angielskim? Napisy, a lektorzy JPN czy jak? Bo jak cos to sie wku... i juz dzis lub jutro kupie azjatycka. Co za bol te czekanie!!

 

EDIT: Yesss!!! Oh Yeaaa. 3 rankingi sa i jeden za zabijanie graczy. Co za wiadomosc, za(pipi)iscie! Musi byc top znowu na zakonczenie serii :)

 

12322792_1073089406085218_78103024018844

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Poczytałem trochę opinii ludzi, którzy przeszli już grę. Nie ma spoilerów.

 

what an amazing game. I don't know how From will be able to top it.

 

This game easily had the best levels and bosses. I'll get the PC version once it comes out.

 

Since I finished DS3 today here's my thoughts on the game. Kept it spoiler-free too!
 
The world was a blast to explore. I enjoyed the atmosphere and the varied areas of DS3. I've played every game in the series and I still get giddy with excitement when I open a door or step into an elevator that leads me back to a previous place I've been to, it's amazing.
 
Clearly the standout part of the game for me are the bosses. Every single one felt unique and interesting. The music used was absolutely fantastic. There's no need to worry about a bunch of Humanoid boss fights ala DS2. While some are easier than others I found each boss in the game to be a fun and fair experience. The final boss being my favorite of the entire series, no question.
 
For those wondering about the difficulty, it's hard. To me, it was the hardest Dark Souls game. I found myself stuck on a couple bosses for a good long while until I made a breakthrough and won. (or you know just summoned help). Enemies can be relentless and hit like a truck in the latter half of the game. 
 
Overall it took me about 35 hours to beat the game. (I ended up re-rolling my character about 4 bosses in so a 100% blind run would have taken me probably close to 43-44 hours. I also progress in these games fairly quickly) Going by trophy/wiki info I ended up missing a couple bosses/areas as well. To me this is the best Souls game they've made. Plenty of variety, good challenge, amazing boss fights, breathtaking world, and the music is PERFECT. I know we tend to look at games more positively when we first experience them but for this is different. When I played DS1, 2, DeS and Bloodborne I could easily find things I disliked about them while I played and as I finished them. With DS3 I don't have a single issue. I can't wait until the 12th so I can finally play this in English and dive headfirst into the lore and learn more about Lothric

 

 

Ogółem to ludzie uważają trójeczkę za najlepszą część, wielu podkreśla świetnych bossów i znakomitą muzykę. Mniej lokacji, ale bardziej dopracowane i otwarte. No i ostatni boss ponoć cudo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...