Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dla mnie trójka ma coś z każdej części, nawet z Demon'sów i pięknie zwieńcza serię.

 

Dokładnie tak, aktualnie jestem w Irythyll Dungeon i strasznie podobne to do Prison of Hope z Demon's Souls - nawet ci strażnicy podobni (choć oczywiście dużo groźniejsi tutaj).

 

 

 

właśnie. Jak oni trzymają ten kaganek to wtedy nam ucieka życie? Czy jak "przypieką"? 

Odnośnik do komentarza

Na mnie ogromne wrażenie zrobiły bagna.

 

 

Niby nie wiadomo gdzie iść - wszystko wygląda tak samo, ale wystarczy się wspiąć po drabinie, żeby sięgnąć okiem ponad konary gęstych drzew i z łatwością dostrzec płonące wieżyczki

 

I jeszcze ten motyw - z nieprzyjemnego mroku do ciepłego światła :banderas: Designerski geniusz.

Odnośnik do komentarza

To co po katakumbach (nie mówię o opcjonalnej miejscówce ) :obama:   NA moście jaka niespodzianka :D

Pytania trzy mam dla tych co już tu doszli.  Fabularne więc nie wchodzić jak ktoś nie przeszedł katakumb!

 

 

Zabiłem horacego i gdzie jest anri ?

 

Czy wysyłając mojego złodzieja na plądrowanie on zginie? :)

 

 

 

 

Anri znajduje się w Katakumbach przy moście (ten z szkieletami, przed wejściem do miejscówki bossa). Musisz skierować się na prawo od niego (wąska droga zmierzająca ku górze). Jeżeli zabiłeś Wolnira, to odnajdziesz ja przy ognisku w kościele Yorshka.

 

 

Natomiast co do Greirata, to

ginie on podczas trzeciej wyprawy do zamku Lothric. Możesz mu na wyprawę nie pozwolić. Może zginąć podczas drugiej wyprawy (Irithyll), ale jest tu kilka zależności - vide nie możesz powiedzieć Niezłomnemu Łacie gdzie on jest dopóki nie kupisz od niego zbroi Cebulowego Rycerza.

 

Co do Katakumb, zależności jest sporo. Przykładowo jeżeli doń wejdziesz ginie Yoel, a jeżeli nie wykorzystałeś darmowych poziomów od niego, to Yura go nie zastąpi.

 

Odnośnik do komentarza

"Niezłomny Łata"... :facepalmz:

 

Yhorm the Giant ubity, w sumie prosta walka, jak się wie, co robić. Po pierwszej próbie (i oczywistym zgonie) już do mnie dotarło, że z niego jakiś

Vendrick jest, bo za mało HP mu schodziło

, więc tylko trzeba było się dowiedzieć, jaki jest na niego sposób.

 

Jak wyczytałem z wiadomości przed mgłą, potrzebna była jakaś

broń i "skill", więc wpadłem do niego jeszcze raz, żeby sprawdzić, czy mógłbym się skitrać za tronem i sadzić mu strzały z łuku, jak ostatni noob - patrzę, a tu jakiś przedmiot i wiadomość od samego developera. Podniosłem, zginąłem, a później zginąłem jeszcze parę razy, bo rozkminiałem jak się tego używa :)

 

W każdym razie czułem się trochę, jakbym używał kodów, choć parę razy mnie ubił, bo jednak pierd.olnięcie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...