Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu ‎21‎.‎03‎.‎2019 o 13:38, giger_andrus napisał:

Ta, kiedyś tu zaglądał.

No to jeśli to był on to nie szanuję.

Biednych nubków klepał, trolował i wystawiał ich na publiczną chłostę.

M.in. przez niego nie włączyłem w tej grze ani razu online.

Wystarczająco godności sztuczna inteligencja w tej grze mi zabrała, żeby jeszcze robił to ktoś inny...

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2019 o 15:53, michu86- napisał:

No to jeśli to był on to nie szanuję.

Biednych nubków klepał, trolował i wystawiał ich na publiczną chłostę.

M.in. przez niego nie włączyłem w tej grze ani razu online.

Wystarczająco godności sztuczna inteligencja w tej grze mi zabrała, żeby jeszcze robił to ktoś inny...

 

A ja przeciwnie. Gość jest dobrym graczem, zjadł zęby na soulsach i daje rozrywkę masie ludzi. 

Miałem nadzieję, że go spotkam na serwerach ale nie udało się. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2019 o 15:53, michu86- napisał:

No to jeśli to był on to nie szanuję.

Biednych nubków klepał, trolował i wystawiał ich na publiczną chłostę.

M.in. przez niego nie włączyłem w tej grze ani razu online.

Wystarczająco godności sztuczna inteligencja w tej grze mi zabrała, żeby jeszcze robił to ktoś inny...

 

 

Trollowanie w DS jest stalym elementem charakteru tej serii, podobnie jak slynne GIT GUT, ktore jest pol zartem memem. Wbrew pozorom community jest calkiem przyjazne (przynajmniej coreowe). I bez wzgledu na to ile funu daje zarowno coop jak i pvp, to DS nigdy nie bylo e-sportowe, zeby sie tym jakos przejmowac.

second - FighterPL

 

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, second napisał:

A o kim mówicie? Możecie dać jakiś link do kanału? 


Proszę bardzo. :touche:
 


Widziałem kilka jego filmików. Niektóre przedstawione akcje są całkiem kreatywne i zabawne. Z drugiej strony michu ma sporo racji. Gra bez tego jest wyzwaniem, a obeznany gracz, który atakuje innych i to w taki perfidny sposób, wykorzystując przy tym swoja wiedzę i naiwność innych, różnie można to ocenić, ale taki już urok serii i nikt nie powiedział, że będzie łatwo. :dunno:

Ja dla przykładu nikomu nogi nie podstawiałem. Jak już bawiłem się w grę przez sieć, to podobnie jak @Ukukuki pomagałem mniej doświadczonym graczom pokonać jakiegoś bossa - co też i mi dawało korzyści - doświadczenie plus potrzebne przedmioty (złote medale) i jakąś tam satysfakcje z tytułu pomocy słabszemu, jak na rycerza przystało :drag:
Wszystkie Dusze zaliczałem tez samemu. Być może kooperacja ze znajomym to świetna sprawa, ale jednak klimat i poziom trudności wręcz nakłaniają do samotnej przygody.

Niemniej, jak już grałem, to najczęściej on line. Już przy Demon's Souls niesamowicie podobało mi się to, że spacerując z duszą na ramieniu (dosłownie) po upiornym zamczysku już kierujesz się w stronę mgły oddzielającej cię od Tower Knighta, a tu pojawia się skąpany w krwistej czerwieni najeźdźca. :diablo:
Znakomita sprawa, szczególnie jak takiego się ubiło. Chyba tylko przy platynowaniu DkS razu pewnego zrezygnowałem z zabawy przez sieć, bo co innego honorowy pojedynek jeden na jednego na biały oręż, a co innego, jak kilku takich kawalarzy gania cię i spami Wrath of the Gods raz po raz :potter::wio:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pierscienie i gesty mam. Zostala farma dla lacznie 3 itemow z piromancji, czarow i cudow. I szczerze mowiac odechciewa mi sie, wole farme liniowa jak w Sekiro niz takie nic nie gwarantujace (pipi). Mysle nad zrobieniem tego online, ale pewnie na serwerach sami pvp wyjadacze. Jestescie w stanie powiedziec ile czasu zajela ci ta farma?

Odnośnik do komentarza

Daję tej grze już chyba szóstą szansę i po raz szósty zaczynam od nowa.

 

Idzie trochę lepiej, ale nie mogę przeboleć walki. Mobki walą za szybko, za mocno i długimi seriami. Jak raz dostaniesz, to możesz liczyć na 3 kolejne hity, a nie daj boże, jak obok sa jeszcze inni przeciwnicy... a zazwyczaj są. Brakuje mi pojedynków z Demons/Souls 1, gdzie nie każdy mobek miał szybkość ataków ninja z nieprzerwanymi seriami, tylko poszczególne mobki. No i nie było tylu grupowych gangbangów. To lekka przesada, ja wielu mobków bywa na jednej arenie. 

 

W dodatku lokacjom brakuje krzty świeżości, w dodatku są nieprzejrzyste, łatwo się pogubić w złym znaczeniu.

 

No gram dalej, Patches właśnie mnie ochuyał w stroju cebuli i idę na Abyss Watchers. Może będzie lepiej?

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...