Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o tym myślałem, zanim odpaliłem YT - ale wszystkie questy chyba co się dało to zj.ebałem i żadnych znaków na ziemi nie miałem żeby przyzwać.

Ale to jest to o czym pisałem przy BB - trzeba wszystkich zabijać i 0 NPC story line. Nie dla słabych.

 

Tylko szkoda mi było trochę tego cebulowego żuczka (tego z tym setem na cebulę), co gdzieś pojechał widną w bok (a podobno Pazura mówił, że się nie da w BOOOOK) - i trzeba niby było iść za nim, ale ja dopiero tę drogę ogarnąłem po skończeniu głównego wątku, więc wróciłem tam gdzieś po 30h no to biedaczek już był dawno zaorany przez tamtejszego demona.

Serio to był jedyny NPC, któremu czułem, że mogłem zaufać.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Rozi napisał:

 Ale chodzi mi o przyzwanie graczy, nie bezużytecznych NPCków, którzy robią aggro przez 30 sekund, a potem giną i jest jeszcze trudniej.

Łojeny ja grałem offline bo się bałem, że to niby życzliwe społeczeństwo grajków BB przyśle mi kogoś typu fighter pl i do końca życia będzie się ze mnie YT śmiał.

Odnośnik do komentarza

Na Pontiffa polecam małą tarcze i parry. Tancerka? Nawet nie pamietam żeby jakikolwiek poziom trudnosci na niej był. Z trójki zapamiętałem jesli chodzi o cięzkich (Nameless - nie pokonałem go nawet bo juz nawet mi sie nie chciało, Pontiff wlasnie na którym z 20 razy padłem i bracia na samym końcu, ale to raczej ta zje,bana droga po schodach do nich z masą mobków) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2019 o 19:58, Figaro napisał:

Warto te DLCki brać? Jak trudne one są dla pojedynczego gracza?

DLC są fantastyczne, ale jeden boss ostro wystawi na próbę Twoje postanowienie:

W dniu 20.07.2019 o 20:09, Figaro napisał:

Wszystkie Soulsy skończyłem solo i nie zamierzam tej tradycji splugawić. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Przechodzę 4 raz, moje ulubione soulsy :wub:  Tym razem stawiam na zręczność i piromancje. Do tej pory najlepiej mi się grało magią, zarówno PVP jak i PVE. W tym pierwszym wystarczyło robić kółka i strzelać xD Długo schodziło ale zawsze sukces. Piromancja jak na razie sporo słabsza ale zobaczę jak to się z czasem rozwinie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze jest już trochę po premierze i granie od nowa nową postacią jest lekko trudne. Czasem robią mi sieczkę w nieodpowiednim momencie i to we 2 :reggie: Założyłem sobie to niebieskie przymierze ale jeszcze ani razu mi nikt nie pomógł xd Jeszcze z 20 poziomów i ja zacznę innym pomagać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...