Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

A no szkoda. Ale nie czulem w tym nic wyjatkowego zeby nagrywac :yao: 

Sam bys go pokonal w 4 minuty. Zobacz ile zmarnowales okazji do ataku w pierwszej polowie filmu,gdyby wtedy dostawal za kazdym razem kiedy ma wystawiony leb po atakach po dwa strzaly tym twoim mieczem to na lajcie polowy filmu nie ma. I trzymajac sie blisko niego czyli rollujac do niego nie od niego prowokujesz go do tego zamachu lapa co jest chyba najprostszym  atakiem do zrollowania i zaraz po nim uderzaniu go w glowe. Rollujac od niego prowokujesz go bardziej do atakow ogniem co po prostu wydluza walke i w sumie utrudnia bo te ataki ogniem  sa duzo ciezsze do unikniecia niz machniecie lapa czy ta proba ugryzienia. 

 

Serio dla mnie nie ma porownania do namelessa. Krol mial bardzo duzy zasieg ciosow i atakowal praktycznie bez przerwy gdzie ciezko bylo walnac estusa. Ze smokiem to czasem jest tyle czasu ze mozna by fajka zapalic ;)

Przynajmniej ja tak odbieram te walki.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

A no szkoda. Ale nie czulem w tym nic wyjatkowego zeby nagrywac :yao: 

Sam bys go pokonal w 4 minuty. Zobacz ile zmarnowales okazji do ataku w pierwszej polowie filmu,gdyby wtedy dostawal za kazdym razem kiedy ma wystawiony leb po atakach po dwa strzaly tym twoim mieczem to na lajcie polowy filmu nie ma. I trzymajac sie blisko niego czyli rollujac do niego nie od niego prowokujesz go do tego zamachu lapa co jest chyba najprostszym  atakiem do zrollowania i zaraz po nim uderzaniu go w glowe. Rollujac od niego prowokujesz go bardziej do atakow ogniem co po prostu wydluza walke i w sumie utrudnia bo te ataki ogniem  sa duzo ciezsze do unikniecia niz machniecie lapa czy ta proba ugryzienia. 

 

Serio dla mnie nie ma porownania do namelessa. Krol mial bardzo duzy zasieg ciosow i atakowal praktycznie bez przerwy gdzie ciezko bylo walnac estusa. Ze smokiem to czasem jest tyle czasu ze mozna by fajka zapalic ;)

Przynajmniej ja tak odbieram te walki.


Twój post dowodzi jak dobrym materiałem do analizy może być zupełnie niewyjątkowy filmik, więc jednak warto nagrywać. 
Jasne, że mogłem wykorzystać znacznie więcej akcji, stracić mniej estusów itd. 
Ale ten film nagrałem przy pierwszym pokonaniu Midira a nie kiedy już go wymasterowałem, bo szczerze po tej walce nigdy do niego nie wróciłem :>

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał:

@kanabis a jakie wrażenia po Siostrze Friede?

To zalezy czy wtedy jak poszedlem do pierwszego dlc od razu gdy dotarlem do katedry glebin i przy 

Spoiler

Trzeciej fazie gdzie juz nie mialem nawet flaszki pomyslalem ze chyba ich poje.balo

Czy jak wrocilem do bossow z malunku juz po zakonczeniu watku glownego i poszlo calkiem sprawnie. Pierwsza faza no damage :banderas: Ogolnie ta palka na nia to bylo cos spanialego xd Wystarczy ze raz zaczalem to potrafilem w nia wje.bac chyba z 10 hit combo bo nie mogla przerwac moich atakow. Ze starym juz tak nie mozna bylo bo wiadomo nie ten rozmiar.

Duża robote zrobil pierscien mroku i mrozu, tarcza z duza absorbcja mroku i mialem taki wykur.wisty pancerz po pokonaniu takiego lodowego potworka z szabelka ktory mial chyba 90 redukcji mrozu :obama:

 

Ogolnie to jestem w szoku ze zwykla palka to taka dobra bron sie okazala.

To wysylalem wczoraj braciakowi

Patrzcie, ogolnie w konfrontacji z tymi mobami jest dosc ciezko jak juz zaczna szarże. A tutaj cyk. Frajer nawet nie zdazyl piardnąc i zgwalcilem go pałka jak na ustawce kibicow arki gdynia. Najlepsze ze dwa szybkie ciosy przerywaja atak nawet najmocniejszych typow.

 

 

Ogolnie jesli mam byc szczery najbardziej wylewu dostawalem w dlc przy tym wielkim mnichu na bagnach co przywolywal te duchy z lukami i magow ktorych nie mozna bylo zniszczyc. Lojezu 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

Oj tak. Dziekuje panie @Kmiot za przypomnienie jakie to dobre.

 

Hajp na elden ring wzrosl niemilosiernie.

Remake demonsow tez taki dobry? Bo akurat jedyna czesc w ktora nie gralem. Wleci pierwsze na ps5

Ja często jak mam jakieś soulslike na półce, to długo się do nich zbieram, bo wiem, że może być wyczerpująco, ale gdy już włączę, to wsiąkam po całości. No i tak - Dark Souls 3 jest rewelacyjne i stanowi wyśmienite ukoronowanie cyklu.

 

Nie wiem jak remake Demonsów, bo nie grałem i w sumie nie czytam wielu opinii (i tak sam zagram, jak tylko będę miał okazję), ale według mnie Demonsów trzeba sprawdzić. Tak czy srak. To pierwsza gra, prekursor cyklu i pewne koncepcje dopiero się rodziły i docierały, więc przyda się trochę wyrozumiałości od gracza. Podejrzewam też, że nawet w remaku nie ma co się nastawiać na dynamiczną rozgrywkę czy spektakularne fragmenty (chociaż te smoki przysiadające na murach... mmmm), no ale mimo to strzelam w ciemno, że warto. Choćby dla Tower of Latria czy samej Boletarii, tylko obawiam się, że po podobnych lokacjach i patentach w kolejnych grach te z DeS już nie zrobią takiego wrażenia.

No, ale WTEDY to było.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pany pytanie do platyniarzy. Mam juz wszystkie czary, cuda, pierscienie itd dostepne luzno w grze lub do kupienia. Zostaly mi tylko te za przymierza. Jest jakis dobry sposob zeby ulatwic farmienie? Pierscionki chciwego żyda mam ale moze dobra opcja jest zresetowanie umiejetnosci u rozalii i naladowanie mocno w statystyke szczescie? Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No ja regularnie do tej pory pogrywam sobie po godzinie zbierajac po dwa dowody dotrzymanej umowy i sloneczne medale farmiac w dwoch miejscach na zmiane. Jeszcze tylko 12 dowodow i 6 medali i wpadnie platynka. Pewnie juz w lutym :dafuq: 

 

Jak np w wykonywanie questow calkiem sie wkrecilem i naprawde mi sie spodobalo tak te osiaganie rang w przymierzach to guvno obes.rane mocno. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...