Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Robię te zadania dla loży i coś mi to przypomina, no tak wyzwania z Dying Light i tłuczenie zombiaków na czas. Gorzej, że nie raz nie dwa, zombiaków nie było, a czas uciekał. Co z mojego skilla, jak nie mam kogo/czego tłuc.Niezbyt lubię takie zadania.

Z nadymaczem (odstrzelenie 3 kanistrów) poszło za pierwszym razem w jakieś 15 sekund a z biegunami na "złoto" robiłem pięć razy, bo się porozbiegały i zawsze mi brakowało paru sekund, żeby się na złoto wyrobić. 

 

Spotkanie z 

Redmawem

za mną. 

 

Jak dla mnie Stormbird psuje mi więcej krwi od Thunderjawa. Jak dinobotowi rexowi odstrzeli się działka i osłonę bebechu to potem tylko walić z boku i dziad pada.

Odnośnik do komentarza

Robię te zadania dla loży i coś mi to przypomina, no tak wyzwania z Dying Light i tłuczenie zombiaków na czas. Gorzej, że nie raz nie dwa, zombiaków nie było, a czas uciekał. Co z mojego skilla, jak nie mam kogo/czego tłuc.Niezbyt lubię takie zadania.

Z nadymaczem (odstrzelenie 3 kanistrów) poszło za pierwszym razem w jakieś 15 sekund a z biegunami na "złoto" robiłem pięć razy, bo się porozbiegały i zawsze mi brakowało paru sekund, żeby się na złoto wyrobić. 

 

Spotkanie z 

Redmawem

za mną. 

 

Jak dla mnie Stormbird psuje mi więcej krwi od Thunderjawa. Jak dinobotowi rexowi odstrzeli się działka i osłonę bebechu to potem tylko walić z boku i dziad pada.

No a jak odstrzelisz stormbirdowi dzialka to stoi w powietrzu i czeka az go rozyebiesz wiec w czym problem?

 

Dla mnie najciezszy przeciwnik to skazone dwa te krety co sie pod ziemie chowaja.

Odnośnik do komentarza

No i platyna wpadła ;) prawie 58h na liczniku. Bardzo przyjemna do zdobycia, jedynie te manekiny musiałem zrobic z yt. Gra bardzo dobra ale zalecam siąść do niej po dłużej przerwie od sandboxow, bo ja tej przerwy niestety nie miałem i bywało ze sie poprpstu zaczynałem nudzić. Ale nie ma co psioczyc, kolejna perełka Sony ;)

 

9f2c497a11b90a595d170c4b681cb5ef.jpg

Edytowane przez kacprzak1991
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Panowie nie rozumiem pewnej sytuacji.

 

Byl okres ze jak klapakom strzelilem z ognistej strzaly w te zbiorniczki przy lbie to one wybuchaly dajac swietne obrazenia. A od jakiegos czasu nie chca wybuchac wtf? Strzelam w zbiornik, klapak sie faktycznie zapala ale nie ma wybuchu.

 

A nie ma bum nie ma zabawy :smutnazaba:

Co do obrazka wyzej najfajniej jak sie je.bnie jednemu a stoja stadem, zwolni czas i pachnie jeszcze ze trzem :banderas: takiego czegos nie powstydzilby sie nawet zaden pakistanczyk

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta pradawna zbroja, co sie ja odblokowuje dopiero pod koniec jest mega przegięta. Po założeniu działa na wzoru kodów do gta na nieśmiertelność - w sumie to i dobrze, bo by wszyscy używali ;)

Można ją odblokować znacznie szybciej. Gdzieś po 15h gry ale fakt. Jest przegięta a z tego powodu ze jest za nia trofek to każdy ją ma.

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Uffff gierka skończona. 38:30 na liczniku, większość misji pobocznych zrobiona (zostało dużo znajdziek). Gierka naprawdę dobra, będę ją dobrze wspominał i zostaje w kolekcji dla potomnych. Fakt że nie mam w takie gierki jakiegoś mega skilla ale nie mam pojęcia jak ostatnią walkę można przejść na czymś wyżej niż normal? Ja na normalu tak się spociłem, że mała bania. Ile jest poziomów trudności ponad normal?

Podsumowując, zgadzam się z recenzjami i daję spokojnie 9/10.

Odnośnik do komentarza

Polecam ogrywac gry from software. Skill w grach wymagajacych zrecznosci wzrasta tak ze na tryb normal w grach juz nawet nie patrzycie.

Ja mam na liczniku tyle co balon na najwyzszym trybie zrecznosci a do konca pewnie jeszcze troche jest, ale ja mam wszystkie znajdzki, umiejetnosci i reszte. Jakos tak mam ze zawsze na poczatku staram sie wylizac mape a dopiero potem sie biore za danie glowne :)

 

Takie pytanie poniewaz po wizycie w poludniku olalem misje z tym ziomalem co siostry chyba szuka i skupilem sie na poznawaniu znaczenia projektu zero dawn. Jestem juz dosc daleko tutaj i mam pytanie czy zeby dokonczyc gre bede musial tez wypelniac te misje glowne co olalem z tym typem z poludnika? Pewnie tak ale wole sie upewnic zeby czasem nie okazalo sie ze przeocze caly watek, a tego bym nie chcial bo chce wycisnac wszystko z horizona

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to nie musisz robić żadnych aktywności pobocznych ale jak zrobisz pewne questy to potem ci się to opłaci. Nie zdradzę co i jak bo to już byłby spoiler. :P 

 

Ja zrobiłem niemal wszystkie zadania poboczne. Z jednym się zagapiłem i zrobiłem dopiero po skończeniu gry. 

Odnośnik do komentarza

No o to mi chodzilo panowie tak myslalem ale wolalem sie upewnic bo jestem mile zaskoczony fabula w horizonie, zapowiadalo sie z poczatku jakies pitu pitu a tutaj naprawde fajnie i ciekawie wszystko uklada sie w calosc.

 

Balon ok. Mysle ze banalna nie powimna byc jak narazie mimo ze mam 50 lvl i jestem dosc ladnie dopakowany to walki z najwiekszymi skazonymi przeciwnikami sa jesli chodzi o poziom akurat, nie sa jakies mega ciezkie ale tez i sielanki nie ma i trzeba byc czujnym.

 

A jestem po misjach w sunfall, wiec pewnie jeszcze troche ciezkich bojow przede mna.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnią walkę przeszedłem za pierwszym razem mając na sobie lekką zbroję :reggie: od początku do końca grałem na hardzie i zginąłem może jakieś pięć razy.

Co do misji to grałem podobnie jak suteq. Ogólnie to starałem się wykonywać misję w takiej kolejności w jakiej się pojawiały. No i jak miałem blisko to robiłem kilka pod rząd itp. Ogólnie ciężko jest coś pominąć jeżeli zwiedza się świat.

Odnośnik do komentarza

Nie nie. Ja w zboji Carja atakowałem z ulepszeniem na skrzażenie i ciosy. Może miałem też za niski lvl bo był 35, a gierka sugerowała 36. No ja z 4-5 razy zginąłem na tej walce. Fakt że też dopiero po 3 zgonach wyczaiłem, że obszar walki jest większy (można się kryć) i są roślinki xD

Nie robiłem też zadań dla loży (za to chyba też jakiś fajny sprzęt dostajemy?) i innych polowań bo jakoś nigdy nie przepadałem za huntami dla samej zabawy.

 

ps na wyższych poziomach czasami lvl trochę szybciej nie wpada?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...