Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ty lepiej zobacz meszek na kamieniu czy coś w ten deseń, ważki to przy Tym nic, jest pełno takich różnych małych detali, pogoda fajna ale czasami denerwuje szybka zmiany jak słoneczna w ulewę, nawet wkurza mnie czasami dźwięk tej ulewy, nie żebym to minusował tylko jedynie, że oprawa dźwiękowa stoi bardzo na wysokim poziomie, tak jak czasami mnie zaskakiwało skąd walki dobiegały i patrzę wszędzie gdzie to jest, a to za lasem albo za górą było.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ja tam latam korzystajac na przemiennie z 4 podstawowych dla mnie broni. Ten do zastawiania pulapek, zwykly luk bo ma strzaly ogniste, luk wyborowy bo zadaje dobre obrazenia i ta bron co sie dostaje co rozwala pieknie pancerze i elementy z maszyn. Wystarczajace zeby je jechac jak suki. Dobrze jest ulepszyc na maxa mozliwosc powalenia przeciwnikow wlocznia. Wtedy je.b przez lep , przy wiekszych przeciwnikach trzeba dwa razy ale maszyna sie przewraca i robisz z nia co chcesz, a najlepiej wtedy walnac critical r1.

 

To jest wlasnie piekne w tej grze, multum mozliwosci i kazdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.

Co do widoczkow, polecam sie przejsc przez jakis gesty lasek podczas zachodu slonca, te przenikanie roznobarwnego swiatla ja pier.dole :banderas:

Odnośnik do komentarza

@suteq - ja przez 90% gry korzystałem z łuku wyborowego cienia. Do tego jak dorzucisz 3 strzały na cięciwie (jedna z umiejętności) plus 3 krotne wydłużenie slow mo podczas celowania i jakieś dobre zwoje do obrażeń to będziesz we wszystkich wjeżdżał jak w masło. Do tego bardzo ale to bardzo przydatne są hukproce. Też bardzo potężna broń.

 

Przez 90% korzystałeś chyba z wyborowej :)

A pozostałe 10% na wąsa yo !

Odnośnik do komentarza

Zależy jaki masz styl gry, ale War Bow jest bardzo przydatny. Strzały zamrażające i elektryczne przydają się do strzelania w rdzenie. A Corruption potrafi pomóc jak masz np przed sobą dużą grupę przeciwników. Np możesz zrobić pojedynek pomiędzy dwoma Thunderjaw, albo spowodować, że Ravager wybije kilku przeciwników itp.

No i wersję Lodge mają trochę lepszy handling od wersji Shadow.

Odnośnik do komentarza

Teraz to każda inna gra przy tym Horizon to wygląda jak epoka minionego brązu. Na następne graficzne bajery przyjdzie Nam poczekać chyba do DLC U4, Day Gone, pewnie GoW i gry Kojimy, a na horyzoncie czeka jeszcze konsola scorpio i liczyć, że będą jakieś nowe gry first party, bo third party to nie ma, co liczyć z grafiką na miarę Horizon.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Zależy jaki masz styl gry, ale War Bow jest bardzo przydatny. Strzały zamrażające i elektryczne przydają się do strzelania w rdzenie. A Corruption potrafi pomóc jak masz np przed sobą dużą grupę przeciwników. Np możesz zrobić pojedynek pomiędzy dwoma Thunderjaw, albo spowodować, że Ravager wybije kilku przeciwników itp.

No i wersję Lodge mają trochę lepszy handling od wersji Shadow.

Bardzo lubię strzelać z proc w celu powalenia potworów i potem lukiem odstrzeliwuje, co tam głownie chce. Czasem liny, czasem pułapki. Teraz urozmaicam sobie walkę, raczej idąc na rambo. 41 level motywuje juz do takich zagrań.  Zdaje mi sie, czy liny nie odrywają przedmiotów(na co statystyki wskazują), co mogłoby byc bardziej efekciarskie, przy probie wyrwania sie ofiary?

 

Podoba mi sie animacja wspinania sie, jak i kontrola. Drake moze jej tylko pozazdrościć tych wdzięków ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...