Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny materiał. Neil mógłby co prawda umyć włosy, ale przyznał się, że grał w Horizon i jedna z pierwszych rzeczy, jakie rzuciły mu się w oczy, to gęstość roślinności i "jak oni to do ch.olery osiągnęli?". Bedzie ciekawie w TLoU2 :)

 

No i się dowiedziałem, że twarz Aloy to holenderska aktorka Hannah Hoekstra, naprawdę śliczne dziewczę :)

 

ejW8NaH.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dramatyzujecie. Akurat z polskich YouTuberów Quaz jest jedynym, którego bym obejrzał, jeśli chciałbym merytorycznej i rzeczowej opinii. A że czasem wtrąci jakiegoś suchara...

Ogólnie go lubię, a recka udana i co ciekawe, z perspektywy kogoś, kto najpierw zagrał w Zeldę Breath of the Wild - choćby z tego względu warto ją obejrzeć, bo wiele osób hejtuje Horizona, jak się już wcześniej zaraziło nowymi przygodami Linka.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Quaz jak najbardziej na propsie. Te jego suchary są czasami zatrważające ale takie maja być. Poza tym ma duże doświadczenie, warsztat i zawsze jest merytoryczny.

Czyli my, gracze nie mamy doświadczenia i nie potrafimy być merytoryczni? Nie wiem co masz na myśli pisząc 'warsztat'. 

 

Tutaj bardziej chodzi o wrzucanie jego mordy wszędzie gdzie się tylko da. Jest to irytujące i nie chce się tego oglądać, a żeby tylko słuchać to trzeba mieć pod co. 

 

arhn.eu robi to dobrze :lapka: 

Ale to nie miejsce na to. Jest odpowiedni temat w graczpospolitej.

 

EOT

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz obejrzałem materiał tego typa i rzeczywiście gość z tymi sucharami i wstawianiem ciągle swojej mordy z jakąś dziwną miną robi się irytujący już po kilku minutach, ale sama recka i opinia bardzo ok. Ehh aż oglądając sobie przypomniałem ile radochy miałem podróżując po tym wspaniałym świecie i walcząc z dinusiami... Największe growe zaskoczenie ever, cudowna gra mimo niedoskonałości. Niby na 10/10 nie zasługuje, ale od Herosów Trójki żadna gra nie dała mi tyle przyjemności i z niepokojem patrzę w przyszłość by cokolwiek innego zrobiło mi tak dobrze jak Horizon Zero Dawn :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tak mam ciągle, jak tylko widzę coś o Horizon na YT. Ostatnio nawet obejrzałem (na raty, ale jednak) zapis streama Angry Joe - siedem godzin materiału!!! :)

Za każdym razem jak widzę Aloy w akcji to mam same miłe wspomnienia i wzdycham sobie pod nosem nad zayebistością tej gierki, jednocześnie żałując, że to już za mną.

Kuźwa, gdyby inna wersja regionalna miała osobny zestaw trofeów to już bym klikał "Buy it now" na ebayu :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam na odwrót (w tym że główny wątek w NIOH już mam skończony, zostały mi misje Twilight). Jednak zainstalowałem Horizona i póki co do NIOHa nie wracam;) Świat, grafika, gameplay w Horizon daje mi dużo frajdy;) Gra pełnymi garściami czerpie z innych tytułów, np. z nowego Tomba, którego jestem fanem. Świetna gra, co tutaj dużo mówić.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wpadla platyna i skonczylem swoja przygode z klejnotem. Ehh coz to byla za piekna gra.

 

Dobrze ze mam nioha w zanadrzu na poczekaniu na jakies kolejne ex killery. Bo watpie ze jakas multiplatforma w tym roku dorowna przygodom Aloy.

 

W sumie platyna prosta i przyjemna. Manekiny nie sa jakies poukrywane, ogniwa tez. Jedynie jakims cudem ominalem misje poboczna z Jeneva i musialem ja nadrobic.

 

No to teraz chyba czekac na spinn off kapiszonow i days gone. No chyba ze rdr2 wyjdzie w tym roku jednak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...