Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Były rozmowy czy wyjdzie ładniejsza gra od Horizona i tak mi się dziś przypomniał jeden filmik, Days Gone powinno podnieść poprzeczke pod tym względem.

Najlepiej posłuchać całego filmiku, gdzieś tam jest też nawiązanie do Horizona

 

 

btw. zaraz minie 4 lata produkcji gry, więc premiera 2018 jak najbardziej, mój faworyt na GOTY ^_^

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Częściowo. Trafiłem jeśli chodzi o powód kataklizmu czy apokalipsy. Natomiast to co się stało potem i w jaki sposób to się stało to już było dla mnie coś nowego.

 

Nie wiem czy chcesz czytać spoilery, ale rozbawiła mnie sytuacja

 

 

gdy wyjaśniło się, że to tak naprawdę maszyny stworzyły Aloy xd 

a więc ta teoria przed premierą z neogafa nie była takim fake'iem jak potem mówiono 

 

Ogólnie to motyw z początkowymi maszynami strasznie mi się kojarzy z Matrixem. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Częściowo. Trafiłem jeśli chodzi o powód kataklizmu czy apokalipsy. Natomiast to co się stało potem i w jaki sposób to się stało to już było dla mnie coś nowego.

 

Nie wiem czy chcesz czytać spoilery, ale rozbawiła mnie sytuacja

 

 

gdy wyjaśniło się, że to tak naprawdę maszyny stworzyły Aloy xd 

a więc ta teoria przed premierą z neogafa nie była takim fake'iem jak potem mówiono 

 

Ogólnie to motyw z początkowymi maszynami strasznie mi się kojarzy z Matrixem. 

 

 

uwaga spoilery:

 

fake z neogafa byl o tym, ze maszyny stworzyly aloy w sensie, ze jest tez robotem ale nie wie o tym, cos na wzor marcusa z terminatora salvation

 

w grze nie wiem co w tym takiego zabawnego - przeciez caly projekt zero dawn polegal na stworzeniu na nowo ludzkiej cywilizacji i kazdego czlowieka mialy tworzyc w inkubatorach maszyny i go przygotowywac do wypuszczania do na nowo utworzonego swiata, alloy poza tym to nie tyle wytwor maszyn tylko dziecko, a wlasciwie to z medycznego puntu widzenia bardziej klon dr sobeck bo z jej DNA i z jej pomyslu sie narodzila - sobeck tak jakby przedluzyla sobie zycie by jej klon ogarnal ten caly burdel po nie do konca udanym projekcie zero dawn

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

przeciez ta fabuła była tak sztampowa, że wszystkiego się można było domyśleć tak po 5 godzinach. zaskoczony to byłem co najwyżej tym jak słabo pewne rzeczy były opowiedziane

Jak to dla Ciebie była sztampowa fabuła to nie wiem co powiesz o 90% innych gierek albo reszcie gier action-adventure?

Kurde no rozumiem, że komuś mógł nie wejść gameplay ale jeżeli to jest sztampowa (słaba) fabuła/historia jak na gierkę akcji to chyba naprawdę czas zmienić hobby bo masz zbyt duże wymagania.

 

Jak to wszytki było spóne, dokładnie opisane, wymyślone z pomysłem, a do tego fajnie serwowane partiami. Dużo też dają opcjonalne zapiski pokazując to się działo z perspektywy zwykłych "Kowalskich".

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

Częściowo. Trafiłem jeśli chodzi o powód kataklizmu czy apokalipsy. Natomiast to co się stało potem i w jaki sposób to się stało to już było dla mnie coś nowego.

 

Nie wiem czy chcesz czytać spoilery, ale rozbawiła mnie sytuacja

 

 

gdy wyjaśniło się, że to tak naprawdę maszyny stworzyły Aloy xd 

a więc ta teoria przed premierą z neogafa nie była takim fake'iem jak potem mówiono 

 

Ogólnie to motyw z początkowymi maszynami strasznie mi się kojarzy z Matrixem. 

 

 

uwaga spoilery:

 

fake z neogafa byl o tym, ze maszyny stworzyly aloy w sensie, ze jest tez robotem ale nie wie o tym, cos na wzor marcusa z terminatora salvation

 

w grze nie wiem co w tym takiego zabawnego - przeciez caly projekt zero dawn polegal na stworzeniu na nowo ludzkiej cywilizacji i kazdego czlowieka mialy tworzyc w inkubatorach maszyny i go przygotowywac do wypuszczania do na nowo utworzonego swiata, alloy poza tym to nie tyle wytwor maszyn tylko dziecko, a wlasciwie to z medycznego puntu widzenia bardziej klon dr sobeck bo z jej DNA i z jej pomyslu sie narodzila - sobeck tak jakby przedluzyla sobie zycie by jej klon ogarnal ten caly burdel po nie do konca udanym projekcie zero dawn

 

 

 

Akurat Dr Sobeck

kazała później zniszczyć swój materiał DNA, uznając że to chore, że nie chce mieć swojej młodszej wersji. Aloy to wynik samowolki, której dopuściła się GAIA, która wierzyła w to, że tylko nowa Elizabeth Sobeck jest w stanie ogarnąć burdel z Hadesem i "znaleźć sposób"

.

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...