Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

zreszta na tym forum sa teraz trzy tematy gdzie bol pupy zaczyna sie w sekunde:

napisz cos o horizon ze to generyczny zlepek motywow z gier ubi - jihad

napisz cokolwiek zlego o swietej zeldzie 98% - jihad

napisz o scorpio, ze microsoft musi zmienic polityke i wydawac wiecej exow niz tylko halogirsyforza - jihad

 

w kazdym z tych trzech tematow nie ma nawet grama obiektywizmu i jest doslownie cienka granica miedzy dyskusja, a (pipi)burza na wzor CW

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że u nintendo starają się utrzymać porządek, lecą minusy i dyktatura moderacji, gdzie kasowane są posty (no w sumie nie dziwne jak komus sr.ać do ryja się chciało i inne podobne). W horizon i scorpio to totalna samowolka, ogólnie to już nudne się robi ciągłe darcie ryja w tych tematach.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo co z motywem za platyne? Zdobyłem juz jakis czas temu a dalej nic nie mam na mailu... trzeba sie upominać jak w przypadku bloodborna?

Trzeba mieć ustawioną zgodę na otrzymywanie emaili od PlayStation. Mi np. przysłali motyw za platynę w Bloodborne dopiero po uruchomieniu zgody (po mniej więcej miesiącu).

Odnośnik do komentarza

to po co piszesz i bronisz? ktos ci w rodzinie umiera za kazdym razem jak bluber czy reszta napisze cos zlego o tej gierce?

 

Chciałem się jeszcze odnieść do tego i kończe ten OT na zawsze. Nie napisalem o tej grze w dedykowanym temacie chyba ani jednego słowa. 

Odnośnik do komentarza

 

to po co piszesz i bronisz? ktos ci w rodzinie umiera za kazdym razem jak bluber czy reszta napisze cos zlego o tej gierce?

 

Chciałem się jeszcze odnieść do tego i kończe ten OT na zawsze. Nie napisalem o tej grze w dedykowanym temacie chyba ani jednego słowa. 

 

no to wara z spamem bo postow tu nastukales przez ostatnie dni sporo, a sam przyznales teraz, ze o gierce ani jednego slowa

Odnośnik do komentarza

 

to po co piszesz i bronisz? ktos ci w rodzinie umiera za kazdym razem jak bluber czy reszta napisze cos zlego o tej gierce?

 

Chciałem się jeszcze odnieść do tego i kończe ten OT na zawsze. Nie napisalem o tej grze w dedykowanym temacie chyba ani jednego słowa. 

 

 

Ojj kłamczuszku, kłamczuszku -.-

 

Mi ogólnie przestał się podobać koncept zachodniego rpg z otwartym światem, ale umiem docenic dobrze zrobione elementy w tej grze i złego słowa nie mam zamiaru o niej powiedzieć

 

Odnośnik do komentarza

No gdzie ty widzisz tam złe słowo na temat papieża klejontu nilu? Bo do tego odniosła się moja wypowiedz, bo ficek sugerowal, że ja obrazam klejnot co chciałem jednoznacznie zdementować. 

 

 Nie napisalem o tej grze w dedykowanym temacie chyba ani jednego ZŁEGO słowa - klapeczki

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ale skończcie już z tym CW. Dajcie spokój serio.

 

Chciałem się odnieść do Kasprzyka, jeśli można zrób to z poziomu konsoli, żeby dostawać powiadomienia mailowe od Sony. Ja już nie pamiętam jak to zrobiłem czy z konsoli czy poprzez strony, też miałem z tym problem, że nic mi nie przychodziło, dopóki tej opcji nie włączyłem.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

Wiadomo co z motywem za platyne? Zdobyłem juz jakis czas temu a dalej nic nie mam na mailu... trzeba sie upominać jak w przypadku bloodborna?

Trzeba mieć ustawioną zgodę na otrzymywanie emaili od PlayStation. Mi np. przysłali motyw za platynę w Bloodborne dopiero po uruchomieniu zgody (po mniej więcej miesiącu).

Ja nie dostałem do dzisiaj tego motywu z Horizon. Na szczęście nie jest on jakiś super, żebym ścigał o to Sony.

Odnośnik do komentarza

Napewno mam to odpalone, bo grzebałem w tym przed bloodbornem;) i to na maila powinienem dostać kod? Bo do BB musiałem pisać do Sony i koleś napisał mi ze juz załatwione i motyw magicznie pojawił mi sie juz na konsoli

a jaką masz poczte? jak gmaila to w oferty zobacz po prawo, masz to na zielono, albo spam, mi tak przyszedł kod do GT Sport a nie na główną skrzynkę więc kodzik leżał i się potem skminiłem że coś przysżło

Odnośnik do komentarza

A może tak k,urwa spoilery byś ukrywał? Bardzo się cieszę, że skończyłeś grę, ja jeszcze nie.

 

GSR widzę działa szybko i sprawnie, dziękuję  :hi:

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...