Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jest jeszcze jedna rzecz która nie ma dla mnie jakiegoś uzasadnienia w scenariuszu. Po cholere te roboty były wzorowane na dinozaurach a przynajmniej niektóre z nich. Po kiego odtwarzać jakąś faunę która nie istniała. Bo te wzorce maszyn przecież opracowali ludzie a nie maszyny. Oczywiście wiadomo że fajnie jak są dinozaury bo inne gry ich nie mają i to chyba cały myk.

A mnie się wydawało że to ludzie je stworzyli po to żeby usuwać skutki zanieczyszczenia. Jeśli maszyny to przypomina mi to sytuację z matrixa gdzie cypher mówił o tym skąd maszyny wiedzą co jak smakuje i czy nie popierdzieliły wszystkiego. ;) To co wykopaliska robiły czy jak?

Dżizas, następnym razem trochę poczytaj, posłuchaj audiologów i nie skipuj cut-scenek. Najlepiej lecieć na pałę, a później śmieszkować, że to czy tamto się kupy nie trzyma i niewyjaśnione.

Jak "gwiazda YT" NrGeek, który na tej zasadzie spłodził swoją "recenzję", wskazując fabułę Horizon, jako jeden z najsłabszych elementów :)

Dzięki za wyjaśnienie. Oczywiście zapomniałem napisać że horizon to najlepsza gra w historii i we wszechświecie.

A i jeszcze dziwi mnie to że zwierząt jest tak mało tzn. największym ssakiem jest dzik no ale ok taka konwencja żeby skupić się na maszynach.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tak nie jest, ale Twoje posty wyraźnie zdradzają brak znajomości tematu, spowodowaną zaliczaniem gry "po łebkach", a więc w dyskusji nie powinny być brane pod uwagę :)

 

@Kanabis

Ja reckę Mazzeo przeczytałem, ale postanowiłem wstrzymać się z klikaniem czegokolwiek, choć za te "6/10" to jednak minusa powinien wyłapać :)

No bo serio, z tekstu wynika zupełnie co innego, niż sugeruje ocena, chyba że aż tak go boli ten uwiązany do swojego rewiru Thunderjaw i za to ze dwa oczka w dół, ale to trochę mało dorosłe zachowanie.

Odnośnik do komentarza

Też czytałem i zgadzam się z Wrednym, że zawartość tekstu nie współgra z oceną, na co też sporo osób narzeka np w takim PE czy innych serwisach z recenzjami.

A ogólnie to i tak wywalone na inne opinie, bo sam bawiłem się wyśmienicie. Nie grałem w inne "podobne" sandboxy za wyjątkiem GTA5 przed i po Horizon i dla mnie w tej grze właściwie wszystko zagrało :)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tak nie jest, ale Twoje posty wyraźnie zdradzają brak znajomości tematu, spowodowaną zaliczaniem gry "po łebkach", a więc w dyskusji nie powinny być brane pod uwagę :)

 

@Kanabis

Ja reckę Mazzeo przeczytałem, ale postanowiłem wstrzymać się z klikaniem czegokolwiek, choć za te "6/10" to jednak minusa powinien wyłapać :)

No bo serio, z tekstu wynika zupełnie co innego, niż sugeruje ocena, chyba że aż tak go boli ten uwiązany do swojego rewiru Thunderjaw i za to ze dwa oczka w dół, ale to trochę mało dorosłe zachowanie.

Nic nie szkodzi żebyś wytłumaczył że to ma sens a przyznam ci rację.

Jakiej dyskusji? O zeldzie?

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tak nie jest, ale Twoje posty wyraźnie zdradzają brak znajomości tematu, spowodowaną zaliczaniem gry "po łebkach", a więc w dyskusji nie powinny być brane pod uwagę :)

 

@Kanabis

Ja reckę Mazzeo przeczytałem, ale postanowiłem wstrzymać się z klikaniem czegokolwiek, choć za te "6/10" to jednak minusa powinien wyłapać :)

No bo serio, z tekstu wynika zupełnie co innego, niż sugeruje ocena, chyba że aż tak go boli ten uwiązany do swojego rewiru Thunderjaw i za to ze dwa oczka w dół, ale to trochę mało dorosłe zachowanie.

 

 

Też czytałem i zgadzam się z Wrednym, że zawartość tekstu nie współgra z oceną, na co też sporo osób narzeka np w takim PE czy innych serwisach z recenzjami.

A ogólnie to i tak wywalone na inne opinie, bo sam bawiłem się wyśmienicie. Nie grałem w inne "podobne" sandboxy za wyjątkiem GTA5 przed i po Horizon i dla mnie w tej grze właściwie wszystko zagrało :)

 

Przecież 3/4 tekstu to narzekania, więc jak ocena nie współgra z tekstem?

 

nie będę dawał na siłę 7 albo 8/10 tylko dlatego że gra jest ładna, od tego jest PSXE

 

Odnośnik do komentarza

Gra ukończona. Na liczniku 27 godzin, 40% ukończenia i 33lvl. Mi już starczy. Główny wątek fabularny naprawdę ciekawy i tak jak pisałem to on mnie pchał by grę w ogóle ukończyć. No dobra, wspaniała oprawa też zrobiła swoje. Pisałem już wcześniej co mi nie podeszło i nic się nie zmieniło w tej materii. Doszła tylko jedna fajna walka z bossem po drodze. Ogólnie Mazzeo ładnie wszystko podsumował w swoim przydługim poście :)

Odnośnik do komentarza

Zmoczysz jeszcze bardziej jak sie zacznie etap z holoczarnuchem, walki z naprawde wielkimi maszynami no i zadania lozy lowcy ktore skoro latales po lesie w realu i w grze powinny ci sie spodobac.

No i pierwsze spotkanie z zyrafem juz bylo czy przed toba? Bo tez wrazenie robi.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zmoczysz jeszcze bardziej jak sie zacznie etap z holoczarnuchem, walki z naprawde wielkimi maszynami no i zadania lozy lowcy ktore skoro latales po lesie w realu i w grze powinny ci sie spodobac.

No i pierwsze spotkanie z zyrafem juz bylo czy przed toba? Bo tez wrazenie robi.

E no już dwa zdominowałem Żyrafy. No te zadania Loży Łowców też będę niedługo robił, żeby ośmieszyć tych pajaców sokołów i rarogów.

Odnośnik do komentarza

Jak "gwiazda YT" NrGeek, który na tej zasadzie spłodził swoją "recenzję", wskazując fabułę Horizon, jako jeden z najsłabszych elementów :)

Pieknie cie dopa piekla, az latales w komentarzach pod ta recenzja na yt i odpisywales kazdemu kto sie z ocena zgadzal. Ja pier.dole gierki w internetach bronic xD Pewien medrzec mial racje: je.bac graczy.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Graczy yebać ale nie uważam, żeby fabuła była najsłabszym elementem gry. Ten bezbek jest tak samo bezbekiem jak quaz, nie bez powodu są kolegami opieki społecznej. Ogólnie sam oglądałem reckę tego typa i jedynie, co wyczuwałem to żenadę, nie pykła mu ta recenzja i tyle, bo w porównaniu do innych gier to jednak potrafi recenzować, zaorać typa. Co do komentarzy youtuba to nie czytam, kopalnia raków.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna recenzja, nie spodziewal sie niczego po gierce ale sie pozytywnie zaskoczyl, jednak bez przesadnych spustow, ot 7/10. Az lajka dalem.

 

Za to ten kawalek: https://youtu.be/UDaauU2JNaA?t=14m37s

 

Pieknie musial zapiec niektorych sadzac po komentarzach.

 

ahaha, Wielki Wezyr Białostocczyzny:

 

Ależ dupsko pękło fanbojom, że ktoś przejrzał grę przez tę piekną grafikę i zobaczył zwykłego ubisofciaka xddd Brawo Geeku, warto mieć mieszane opinie.

 

To juz chyba wiem co bede robil w robocie, moze znajde kilku innych forumowiczow. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...