Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Serio Rozi, dowalenie sie do tego, że trzeba najlepiej pewnym schematem obalić jakiegoś potworka jest już żenujące. Może ci przypomne kilka postów z ukochanego Bloodborne gdzie użytkownicy polecają pewne schematy na trudnych bossów? Tam jakoś nie widziałeś żadnej wady, obsrywałeś się po kostki. Niewiarygodne

 

Ah szkoda na was strzępić ryja.

BECZUCIA z was

Odnośnik do komentarza

 

też nie rozumiem porównań do innych gier ubishitu, horizon zjada je i wysrywa pod każdym względem, ubisoft teraz powinien dążyć do tego aby ich sandboxy przebiły poziom horizona albo chociaż dorównywały, wszystkim wyjdzie na dobre

W ile gier Ubisoftu grałeś, bo z tego co mi wiadomo, to w ani jedną?

 

Ja grałem w masę gier Ubisoftu, sporo z nich splatynowałem i zgadzam się z powyższym wpisem Mersiego - tzn rozumiem porównania, bo wiele mechanik jest bardzo podobnych, lub wręcz zaczerpniętych, ale Horizon praktycznie wszystko to robi lepiej, a jeśli nawet nie robi (nieszczęsne obozy bandytów) to ze względu na nikłą ilość w grze Guerrilla jest to po prostu mniej irytujące.

A już żyrafy i rappel na linie z takowego >>>>>>> dowolna UBIwieża i skok do wozu z sianem - ta animacja za każdym razem wyglądała strasznie cool.

 

Ale to nie jest dyskusja, która gra robi coś lepiej tylko, że elementy z gier ubisoftu są wzięte do Horizona i je widać. Takie ulepszanie sakiewek to jest 1:1 mechanika z Far Cry 3/4 i pewnie Primal (nie grałem to przypuszczam). Wieże - Asasyn. Obozy - Far Cry 3/4. Misje poboczne - Wiesiek 3 tylko w znacznie gorszym wydaniu. Taki poziom asasyna można rzec. 

 

A to, że w Horizon większość tego jest zrobiona lepiej (ale nie wszystko jak sam wspomniałeś) to już kompletnie inna dyskusja. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

no o jak już sie zacztynamy przepychać to przypominam panowie, że to nie jest nowe ip. Pozdrawiam ravena i chyba mazzeo. Zbiórka na siepomaga.pl już wkrótce

 

Prawie zapomniałem.

 

JAK KOPIOWAĆ POMYSŁY TO TYLKO OD NAJLEPSZYCH, co nie ragus?

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

No sa wziete ale prosze sobie zadac podstawowe pytanie? I co z tego skoro w kazdej aktualnej duzej grze sa powielane schematy ?

Jeżeli nie są one irytujące, nudne, źle zrobione to mogą być powielane. Nie mam nic przeciwko. A w Horizon właśnie takie w większości nie są więc jest ok. 

Odnośnik do komentarza

Nie no ale bez kitu, teraz gram w Nioha, gra jest swietna. Ale wszystko juz bylo, tyle ze nioh robi to "wszystko" lepiej i przez to jest taki dobry. W hotizonie jest podobnie.

 

Jak chcecie grac w jakies oryginalne gry to grajcie sobie w jakies indyki cyz inne smieci na telefonie.

 

No sa wziete ale prosze sobie zadac podstawowe pytanie? I co z tego skoro w kazdej aktualnej duzej grze sa powielane schematy ?

 

Jeżeli nie są one irytujące, nudne, źle zrobione to mogą być powielane. Nie mam nic przeciwko. A w Horizon właśnie takie w większości nie są więc jest ok.

O to wlasnie chodzi kolego.

Odnośnik do komentarza

Gralem w primala calkiem ok ale nawet bym go ogolnie nie porownal do horizona bo to jak porownac fiata do mercedesa.

 

Z nudow ostatnio nawet przeszedlem assasin creed unity. Tego nawet nie skomentuje :yao:

 

W sumie to ubisoft powinien podziekowac guerilli za pokazanie jak powinni wykonac mechanizmy rzadzace w ich gierkach od 10 lat

Odnośnik do komentarza

Jak jebanym grochem o ścianę. Ty przeczytaj lepiej co napisałem. Chodziło mi o oszukanie gry, która nie wypuszcza robotów za dany obszar i można za tym obszarem stać i NIE DA SIĘ BYĆ NAWET ZRANIONYM, bo robot nie wyjdzie, czaisz czy nie? To jest idiotyzm, podobnie jak ten, że po dominacji zwierz nie pójdzie dalej niż jest to zaplanowane i nie zaatakuje innych siedlisk, bo gra nie pozwala mu wyjść poza dany obszar. I tylko ty byłeś w stanie porównać Horizona do Bloodborne, a twój brat do Yakuzy, bo tak zapiekło, że to są po prostu lepsze gry w ogólnym rozrachunku. 

 

Nie wiem w jakim języku należy napisać do was, że jakby ta gra składała się z samych wad, to nie zagrałbym w nią 35 godzin. Ta gra korzysta z powielonych schematów i tutaj NIE MA DYSKUSJI, ale robi to często dobrze, a często przeciętnie. To jest (pipi)a bezdyskusyjne, że to robi, czaicie czy nie XD Ale skoro w nią gram, to mi to tak nie przeszkadza, a jak przeszkadza, to staram się to racjonalnie wytłumaczyć.

 

Chyba, że Aloy to wasza matka. W takim razie jestem w stanie zrozumieć wasze zakłopotanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...