Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tego śmieszy mnie jak ktoś szuka tu drugiego dna, tu go zwyczajnie nie ma, skradanie jest słabe, powtórzę się, nowa zelda robi to wyśmienicie a przecież to nie jest najważniejszy aspekt gry :)

O boże XDDDDD

 

Niech dadzą coopa w kontynuacji, o splicie nawet nie marze. Bitwa z gromoszczękiem z ziomkiem, jakieś polowania na stada behemtów, najs

Odnośnik do komentarza

Skonczylem i tez pozwole dorzucic swoje do mrowiska.
Spedzilem na tej gierce dobre 5 tygodni i moge podzielic moja rozgrywke na 3 etapy:
- wkrecenie w gre
- meczenie sie przez kazda minute
- pochloniecie przez fabule do samego konca

Z czego punkt drugi trwal przez ponad 3 tygodnie przez ktore meczylo mnie kazde odpalenie gry i meka przez kazdy z questow pobocznych (zazwyczaj to byl jeden, ktory sprawial ze nie chcialo mi sie grac ani minuty dluzej). Najzwyczajniej w swiecie trzeba przyznac ze poboczne rzeczy jakie tutaj sa tutaj do roboty strasznie nudza, nie ratuja tutaj nawet sytuacji sceny przerywnikowe bo sa to dyskusje slupow, w takim wiedzminie mimo powtarzalnosci zadan kazda scenka sie jakos prezentowala, chociazby wyplaceniem strzala w pysk przez Geralta.
Po polowie gry draznilo mnie tez nawalenie robotami calej mapy praktycznie, czasem zeby przejsc z miejsca do miejsca 400m musialem sie przebijac przez 3 rozne grupy przeciwnikow.
Walki z dinusiami swietne, ale oczywiscie do momentu gdy nie jest to 20 starcie, gdzie po 3-4 kolejnym spotaniu to juz byla egzekucja znajac wszystkie slabe punkty maszyny.
O walkach z normalnymi rywalami sie nie rozpisuje bo albo polowe wioski ubijamy wszystkich pod jednym krzakiem przez gwizdanie za nimi, albo wbija sie w sam srodek by przeszkodzic w wezwaniu wsparcia wykanczajac wszystkich ciorajac strzaly w glowe.

Natomiast wszystko zwiazane z watkiem glownym to czysty majstersztyk, jak przemeczylem faze srodkowa robiac wszystkie poboczne syfy, to druga polowe fabuly skonczylem grajac chyba 8h pod rzad, interesujaca historia, w koncu porzadne cutscenki i porzadne zaprojektowane potyczki, jak widac daloby sie tak cala gierke zrobic.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

A no i jeszcze jako ciekawostkę zapodam że właśnie natknąłem się na artykuł dot. tych robotów. ;) Tutaj fragment:

It's funny that the mechanical beasts have been built like dinosaurs rather than having been given more efficient ways moving or having extra appendages," remarked Horne. "It seems their makers limited the creatures to some evolutionary designs that were not particularly efficient even in dinosaurs... ironic." Like all inquisitive paleontologists, he also had a ton of questions; "Why create a mechanical creature with a tail? Why limit its power? Why put its eyes on a small head like structure with a neck? In other words why copy evolution when it had so many limitations?"

Odnośnik do komentarza

Tak synek, tak sobie to tłumacz xD

To was dupa piecze, bo prawdę ktoś napisał i usiedzieć przed monitorem nie możecie xD

 

Jeszcze mi tu z jakaś powinnością wyskakuje, no trzymajcie mnie xD

 

Horizon to piękna gra, ten świat jest urzekający i pełen niespodzianek, do tego ta fabuła, miodzio! 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak synek, tak sobie to tłumacz xD

To was dupa piecze, bo prawdę ktoś napisał i usiedzieć przed monitorem nie możecie xD

 

Jeszcze mi tu z jakaś powinnością wyskakuje, no trzymajcie mnie xD

 

Horizon to piękna gra, ten świat jest urzekający i pełen niespodzianek, do tego ta fabuła, miodzio!

 

Stary, weź nie rób z tego tematu cw.

 

Myślałem, że ktoś coś ciekawego napisał a ten tu znów smaruje te (pipi)wpisy. Eh

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Stary, to Ty robisz CW z tego tematu, Ty i fani klejnotu generacji xD, swoimi przygłupimi komentarzami, ja jedynie wyraziłem zdanie na temat skradania. które w tej grze jest mierne, czyli napisałem prawdę, która jest ciężką do zaakceptowania z tego co widzę.

 

Kończę temat. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

powtórzę się, nowa zelda robi to wyśmienicie a przecież to nie jest najważniejszy aspekt gry :)

Przyłazi taki kałmuk i smrodzi w temacie.

 

GG wspominało o planach dot. Jakichś dodatków? Widziałem pare miejscówek, którey były super zaprojektowane ale nie były związane z jakąkolwiek aktywnością. Coś jak miejscówki w GTA V

Odnośnik do komentarza

Pasterz Kanabis cię nawrócił przyznaj. 

No właśnie on mnie zniechęcał bardziej. 

 

A teraz biegam jak głupi po świecie i zwiedzam. Bo ten element im wyszedł zajebiście. Niech w RDR nowym będzie podobny, lub jeszcze lepszy.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze jedna rzecz która nie ma dla mnie jakiegoś uzasadnienia w scenariuszu. Po cholere te roboty były wzorowane na dinozaurach a przynajmniej niektóre z nich. Po kiego odtwarzać jakąś faunę która nie istniała. Bo te wzorce maszyn przecież opracowali ludzie a nie maszyny. Oczywiście wiadomo że fajnie jak są dinozaury bo inne gry ich nie mają i to chyba cały myk.

A mnie się wydawało że to ludzie je stworzyli po to żeby usuwać skutki zanieczyszczenia. Jeśli maszyny to przypomina mi to sytuację z matrixa gdzie cypher mówił o tym skąd maszyny wiedzą co jak smakuje i czy nie popierdzieliły wszystkiego. ;) To co wykopaliska robiły czy jak?

 

Dżizas, następnym razem trochę poczytaj, posłuchaj audiologów i nie skipuj cut-scenek. Najlepiej lecieć na pałę, a później śmieszkować, że to czy tamto się kupy nie trzyma i niewyjaśnione.

Jak "gwiazda YT" NrGeek, który na tej zasadzie spłodził swoją "recenzję", wskazując fabułę Horizon, jako jeden z najsłabszych elementów :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...