Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest właśnie piękne - każdy gra jak lubi, bo gra oferuje sporo fajnych możliwości i masę przydatnych gadżetów.

 

Ja też raczej z łukiem, ale uwielbiałem związywać linami, rzadko kiedy używałem natomiast jakiegoś elementala - chyba tylko zamrażanie na Rockbreakery, bo się wtedy wolniej pod ziemię chowały.

Odnośnik do komentarza

Co do ciezkosci przeciwnikow no to nie wiem jak wam ale pierwsze spotkanie z nekaczem tez nie nalezalo do najprzyjemniejszych. Potem wiadomo stracenie modulu odpowiedzialnego za niewidzialnosc i easy. Ale kiedy nie bylo tych strzal odrywajacych to nie bylo z nimi lekkiej przeprawy.

 

Mialem napisac to co wredny , piekna sprawa. Ludzie narzekaja na gameplay a tutaj co gracz to inna opinia na temat strategii walki.

Odnośnik do komentarza

Ludzie narzekaja na gameplay a tutaj co gracz to inna opinia na temat strategii walki.

 

Narzekają tylko ci, którzy muszą na siłę się do czegoś przyczepić (że odtwórcze, że UBIszajs, że beka z fabuły, mimo że skipuję filmiki).

Reszta prawilnie gra w jeden z klejnocików tej generacji i cieszy się każdą spędzoną tam chwilą.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Skonczyłem, 3 pucharki do Platyny zabrakło. Całą gra na Very Hard. Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Była odpowiednio wymagająca, opowiedziana Historia mi pasuje , szczególnie jej wersja z przeszłości. 

Fabuła, gameplay, graficzka wszystko mi zagrało na odpowiednim poziomie. 

 

( Krety  w skazonej strefie ) ale to było kur... trudne
9/10 - Dziekuje Guerilla

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dla mnie podstawa w dwójce to ze 3x wiecej maszyn. Jest ich bardzo mało, duzo powtórek. Zycze sobie wiecej potężniejszych bestii w ng+, fajnie byłoby jakby troche lizneli z Monster huntera i polowaniem na duże kreatury z walkami po pół h. No i kórva - brakuje mi tu wykorzystania areny, a nie tylko jedna walka i nara. xD

 

 

lece bronic Nora, zaje.bista gra no sytuacja o 180 stopni się odwróciła bo po pierwszych 10h było mocno sredni, a terz 40h i nie moge sie oderwac

 

 

W ogóle motyw

po tym jak czarnuch ratuje Aloy. Nie teleportuje się do osady tylko przejezdzam przez całą mapę i podziwiam te kreatury i swiat. Teraz inaczej się na to wsystko patrzy po tym co się dowiaduje

 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

23 drewniane figury ( na poczatku gry sie ich nie dotykałem ), i 2 ukryte. Jedna pewnie za łowy ( nie robiłem wcale) i drugie nie wiem za ukryta zbroje?

PS: za łowy chyba sa 2 pucharki

Yep za wszystko co wymieniles jest pucharek.

 

Xm no fajnie by bylo jakby zrobili naprawde jakiegos przekoksowanego wielkiego stwora. Tak jak np podsumowujacy hunt misje w ff xv kto gral wie o kogo chodzi :D

 

No i jak dla mnie wiecej zupelnie niegroznych dinobotow, nawet niewielkich.

 

Choc moim zdaniem jakos malo tych maszyn nie bylo biorac pod uwage wielkosc mapy. Mogliby je,bnac ze dwa razy wieksza w nastepnej czesci :D

Odnośnik do komentarza

Dla mnie podstawa w dwójce to ze 3x wiecej maszyn. Jest ich bardzo mało, duzo powtórek. Zycze sobie wiecej potężniejszych bestii w ng+

Na początek wydaje się, że te 22 dostępne typy maszyny są wystarczające, ale później przychodzi właśnie myśl, że mogło by ich być dwa razy tyle. W dwójce na bank będziemy mieli do bezpośredniego czynienia z Metal Devils.

Odnośnik do komentarza

no lipa z metal devils - gdzies sie pojawiaja w tle, mowi sie o nich ale wiemy dalej o nich malo, do tego nie widzielismy ich w akcji

 

ale majac to na uwadze i ostatni filmik z gierki to na bank w drugiej czesci rusza z tym watkiem, pewnie musza tez engine przygotowac by w ta mechanike wplatac takie giganty

 

ciekaw jestem czy dwojka bedzie jeszcze na ps4 czy juz na ps5, obstawiam, ze juz raczej na ps5, ewentualnie jak z zelda

Odnośnik do komentarza

Grę skończyłem wiec mi lata ale te spojlery mogą komuś popsuć zabawe.

Chociaż nie popsuć tylko zmniejszyć rozczarowanie, bo ja do konca liczyłem na pewna walkę

 

tez jestem rozczarowany ostatnim starciem i juz o tym kiedys pisalem - bylem wrecz pewny, ze ozywia tego metal devila z bazy z kurhanu i to on bedzie finalowym bossem, a nie opanowany przez hadesa przeciwnik z jakim juz pare razy walczylismy

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...