Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Raz wszedlem w polemike na komentarzach na fejsbuku.

 

Niepolecam. Forum to stowarzyszenie mensa nawet w przypadku najwiekszy spin w porownaniu do komentow na ju(pipi)e, fejsie czy innych onetach

Akurat to bylo o cos o zydach , polsce walczacej i patriotach.

Posty na powaznie typu ze jezus nie byl zydem tylko polakiem included

Odnośnik do komentarza

Po prostu w temacie Horizon dla forumka cała gra jest po prostu zła, sam zlepek wadliwych rzeczy, co się tutaj naczytałem to moje, jednemu sterowanie na biegunie nie pasowało, jeszcze fabuła lipa, zostały wszystkie wymienione wady w tej grze. No ogólnie jest beka z tego całego topica, że się przerodziło w totalne cw.

Odnośnik do komentarza

Po prostu w temacie Horizon dla forumka cała gra jest po prostu zła, sam zlepek wadliwych rzeczy, co się tutaj naczytałem to moje, jednemu sterowanie na biegunie nie pasowało, jeszcze fabuła lipa, zostały wszystkie wymienione wady w tej grze. No ogólnie jest beka z tego całego topica, że się przerodziło w totalne cw.

 

Nikt nie mówi, że ta gra jest CAŁA zła. Naucz się czytać z zrozumieniem, Ins czy Mazzeo argumentowali swoje stanowisko i ich zdanie należy uszanować czy się z tym zgadasz czy nie. 

 

Problemem tego topicu w dużej mierze są gimbownicy, którym rodzice kupili tylko PS4 i grają w Horizona nie mając porówniania chociażby do tej głupiej Zeldy, która się tutaj przewija w co drugim poscie. Prawda jest taka, że obie gry mają swoje wady i zalety, niektóre rozwiązania przypadają do gustu bardziej innym mniej, ale durne jest walczenie argumentem a bo w Zeldzie jest tak.  I te dzieci, głupie, niedouczone nie potrafią zrozumieć, że ktoś może mieć odmienne zdanie na temat ich ulubionej gry i o ile jest to sensownie zaargumentowane to nie rozumiem jak można się o to spinać. Brak dojrzałości w dyskusji jest porażający. Mi ogólnie przestał się podobać koncept zachodniego rpg z otwartym światem, ale umiem docenic dobrze zrobione elementy w tej grze i złego słowa nie mam zamiaru o niej powiedzieć, ale bardzo mnie razi ta niesamowita spina na bronienie tej (czy innych gier) obrażajac przy okazji bogu ducha winna Zelda, której wiekszość osób która ją przywołuje nawet nie powąchała. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Po prostu w temacie Horizon dla forumka cała gra jest po prostu zła, sam zlepek wadliwych rzeczy, co się tutaj naczytałem to moje, jednemu sterowanie na biegunie nie pasowało, jeszcze fabuła lipa, zostały wszystkie wymienione wady w tej grze. No ogólnie jest beka z tego całego topica, że się przerodziło w totalne cw.

 

Nikt nie mówi, że ta gra jest CAŁA zła. Naucz się czytać z zrozumieniem, Ins czy Mazzeo argumentowali swoje stanowisko i ich zdanie należy uszanować czy się z tym zgadasz czy nie. 

 

Problemem tego topicu w dużej mierze są gimbownicy, którym rodzice kupili tylko PS4 i grają w Horizona nie mając porówniania chociażby do tej głupiej Zeldy, która się tutaj przewija w co drugim poscie. Prawda jest taka, że obie gry mają swoje wady i zalety, niektóre rozwiązania przypadają do gustu bardziej innym mniej, ale durne jest walczenie argumentem a bo w Zeldzie jest tak.  I te dzieci, głupie, niedouczone nie potrafią zrozumieć, że ktoś może mieć odmienne zdanie na temat ich ulubionej gry i o ile jest to sensownie zaargumentowane to nie rozumiem jak można się o to spinać. Brak dojrzałości w dyskusji jest porażający. Mi ogólnie przestał się podobać koncept zachodniego rpg z otwartym światem, ale umiem docenic dobrze zrobione elementy w tej grze i złego słowa nie mam zamiaru o niej powiedzieć, ale bardzo mnie razi ta niesamowita spina na bronienie tej (czy innych gier) obrażajac przy okazji bogu ducha winna Zelda, której wiekszość osób która ją przywołuje nawet nie powąchała. 

 

 

Ale powiedz mi gdzie i kogo wymieniłem, skoro sam mi przytaczasz o Mazzeo i Ins? Nigdzie tego nie napisałem. Tylko jak wygląda cały temat, no nie wmówisz, że zostało dużo wymienione w tej grze i to w negatywnym znaczeniu tego słowa. Ja już zacząłem rzygać tymi porównaniami do Zeldy, a wszystkie odpowiedzi, które miały charakter typowo cw starałem się przewijać w dół. Ja tam szanuję każde zdanie tutaj ale są takie abstrakcje, że serio można się pokłócić o takie głupie bzdury jakby tylko jest na siłę wciśnięte aby pooglądać posty bóldopienia. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Pokaż mi w takim razie post w którym ktoś napisał, ze cała gra jest zła.

 

Sorry ale nie będę wymieniał każdego po kolei, które zostały przytoczone w tej grze, parę stron wstecz 10-15 jest pełno tego. I nie napisałem, że KTOŚ napisał, że cała gra jest zła, a większość użytkowników. Rozumiesz użytkownicy forumka, a nie jedna osoba ;)

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

Pokaż mi w takim razie post w którym ktoś napisał, ze cała gra jest zła.

 

Sorry ale nie będę wymieniał każdego po kolei, które zostały przytoczone w tej grze, parę stron wstecz 10-15 jest pełno tego. I nie napisałem, że KTOŚ napisał, że cała gra jest zła, a większość użytkowników. Rozumiesz użytkownicy forumka, a nie jedna osoba ;)

 

 

No to najwyższy czas nauczyć się czytania z zrozumieniem bo kolejny raz widze jak piszesz coś co się kompletnie mija z prawdą i kolejny raz jak ktoś mówi, żebyś przytoczył przykład danego zachowania to wykręcasz się, że jednak nie to miałeś na mysli albo nie będziesz wymieniał wszystkich postów. W takim razie pokaż mi jeden. 

Odnośnik do komentarza

Ja kończę temat, bluber na siłe robi ze mnie idiotę, jakby nie mógł sam się cofnąć parę stron wstecz, że takich postów jest pełno. Robisz to na siłę, żeby dalej było cw w tym topicu? Bardzo dobrze czytam ze zrozumiem i z żadną prawdą nie mijam i nic się nie wykręcam. Po co mam kogoś postować, że grafika tylko, a jeszcze mam postować, że bieganie lipa na biegunie? Weź nie rób z tego cw i przejrzyj parę stron wczezśniej. Z mojej strony EOT.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

Pokaż mi w takim razie post w którym ktoś napisał, ze cała gra jest zła.

Sorry ale nie będę wymieniał każdego po kolei, które zostały przytoczone w tej grze, parę stron wstecz 10-15 jest pełno tego. I nie napisałem, że KTOŚ napisał, że cała gra jest zła, a większość użytkowników. Rozumiesz użytkownicy forumka, a nie jedna osoba ;)

Akurat tutaj większość pisze że gra jest za(pipi)ista i chyba coś pomyliło ci się z andromedą bo tam masz tak 90% postów że padaka.

Odnośnik do komentarza

Taka spina dupy od Wielkanocy by wyczytać między wierszami, że dla Blubera Horizon Zero Dawn >>> Unchartedy, Wiedźmin Polak Trzeci, Tomb Raidery. Dobra robota Kanabis, Heavy Deszcz, Faka i inni, było warto :fsg:

 

Cos ci się pomyliło. Wiedzmin > Uncharted 4 > Horizon > gów.no > Tomb Raider 

Odnośnik do komentarza

 

Logiki tu za bardzo nie ma, jest zero-jedynkowy system oparty na bardzo prostych zasadach.

Umowność, człowieku. A nie przeszkadza ci, że po zgonie odradzasz się przy ognisku? No, jak to wytłumaczyć ? Reinkarnacja?

 

O, przeoczyłem.

Kontekst, człowieku. Ja doskonale rozumiem, że to jest gra i mi to nie przeszkadza. Ale odpowiadałem na to stwierdzenie:

 

Logiczne, że w wysokiej trawie Cię nie widać jak kucasz.

Następny czytać nie umie i nie można nic powiedzieć. To co napisałem, to nawet nie jest negatywna opinia. Ot, skradanie jest proste i tyle, nic złego. Po prostu trzeba się zdać na znaczniki i zrozumieć jedną rzecz - trawa = niewidzialność. Nieważne, że Aloy cała wystaje i kret z kilometra by ją zobaczył, a co dopiero maszyna. Tak, doskonale rozumiem, że to uproszczenie na potrzeby rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze wielu takich obiektywnych w temacie zeldy nie bylo jak mi minusy dawali i raportowali. Pisalem to samo co twierdze o grze do teraz to byl jihad na mnie, nagle przyznalem sie ze mam switcha i piszac to samo juz probuja jakas dyskusje nawiazac. Przed przyznaniem ze mam switcha na brak fabuly, wieze, posterunki itp - ciebie poyebalo ficek widac ze sekundy nie grales, po przyznaniu ze mam switcha nagle brak fabuly, wieze i posterunki sie pojawily

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze wielu takich obiektywnych w temacie zeldy nie bylo jak mi minusy dawali i raportowali. Pisalem to samo co twierdze o grze do teraz to byl jihad na mnie, nagle przyznalem sie ze mam switcha i piszac to samo juz probuja jakas dyskusje nawiazac. Przed przyznaniem ze mam switcha na brak fabuly, wieze, posterunki itp - ciebie poyebalo ficek widac ze sekundy nie grales, po przyznaniu ze mam switcha nagle brak fabuly, wieze i posterunki sie pojawily

 

No ale pisałes to specjalnie żeby baitować, nie mów, że nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...