Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko stwierdzić po wykonaniu zaledwie jednego side-questa, no i na poziom Wieśka bym się nie nastawiał, bo mimo podobieństw, to ciężary obydwu gier leżą gdzie indziej. W każdym razie zostając w temacie Geralta, to ta poboczna przygoda, którą zleciła mi pewna dziewczyna, która już nie może grać na rurach (kto grał ten wie), jest świetna i bardzo wieśkowa w swej konstrukcji. Zaczyna się banalnie, później dochodzi do tego jeszcze coś/ktoś, do tego fajne miejscówki... To zaledwie jeden przypadek, ale wygląda na to, że popracowali nad side-questami w kwestii rozmachu i rozbudowania.

Odnośnik do komentarza

Pograłem z 2h. Dodatek zapowiada się ciekawie jako całość. Póki co zrobiłem dwa sidequesty i ruszyłem troszkę główny wątek. Graficznie nadal robi wrażenie, wydaje mi się nawet że jest ładniej, ale to pewnie przez ten śnieg... :D (swoją drogą wygląda świetnie, chyba najlepszy śnieg jaki widziałem w grach). Poza tym poprawiła się mimika i animacja postaci. Widać że tutaj popracowali. Na ten moment zadania poboczne są ciekawsze niż w podstawce, ale pograłem za mało żeby powiedzieć coś więcej. Jeden z nich był coś a'la Tomb Raider. Trochę skakania i przekręcania dźwigniami razem z takim jednym trochę szurniętym typkiem (w końcu jakaś ciekawa i fajna postać poboczna w tej grze). Poza tym są nowe umiejętności, nowi wrogowie (w liczbie 5), lvl podniesiony do poziomu 60 i nowe surowce/bronie/znajdźki. Czyli wszystko to czego można było oczekiwać po dodatku.

 

Kroi się solidne DLC i miło spędzony czas w te długie i zimne wieczorki. :usmiech:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Zapomniałem już jak ta gra ślicznie wygląda, z sejwa po skończeniu podstawki czyli spod Meridian do dlc poszedłem z buta oglądając widoczki. Wyżej wspomniany quest też skończony, wydaje mi się że poprawili też kamerę przy tych dialogach z różnymi postaciami. Obszar nie wydaje się duży ale po tym jednym sidequescie jestem spokojny o długość zabawy.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj kilka godzin (jakieś +7h :D) i jest bardzo dobrze. Niby teren nie jest duży, ale na razie jest co robić (dotarłem do terenów łowieckich). Fajne miejscówki i śnieg rekompensują małą ilość nowych maszyn (dwie tak naprawdę, ale bardzo fajne). Podoba mi się motyw z wieżami, na Ultra fajnie urozmaica starcie. Hounting Grounds będzie ciężko zrobić na złoto.

Dla narzekających powiekszyli torbę na surowce o 20% (skill). Niestety max ilość strojów to dalej 36, co nie jest fajne, bo nie możemy mieć wszystkich :/

Fabuła interesująca, poboczne misje na razie też dają radę, zobaczymy jak później.

Odnośnik do komentarza

No to lipa w takim razie;) mnie całe szczęście to ominęło, chociaż i tak musiałem latać trochę po lasach i upolować sporo lisów, indyków itd. żeby zupdatować trochę ilość maksymalnie posiadanej amunicji;) ale nie powiem, myślałem, że już do tej gry nie wrócę, był przesyt i zmęczenie przez ostatnie kilka godzin gry, a jednak ponownie bawię się dobrze;)

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 

Slagshine/desert glass da się gdzieś kupić czy trzeba poszukać na nowo? W podstawce do niczego się nie przydawało więc pewnie sprzedałem, a teraz na nowe itemy jest już potrzebne.

Ja robiłem to samo, ale wystarczy iść do kupca i tam masz opcję odkupu.

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

 

W takim razie może zostaje, ale moja lista do odkupienia zawiera tylko chyba ostatnich 10 przedmiotów. Jak jest u Ciebie?

W ogóle na Ultra NG+ to u kupców można kupić tylko nieprzydatne pierdoły, a Shardów ciągle tylko przybywa i nie ma na co wydawać :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...