Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo
7 minut temu, Wredny napisał:

Strzelać focha na inne zayebiste gry, bo nie ma promocji na DLC, które ma 2 tygodnie...:facepalm:

Tak jak Voytec pisał - przeczytaj to jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem - powinno pomóc.

Przeczytalem i nie pomoglo.

Dalej uwazam, ze promocja na A,A+B, a brak promocji na B jest celowa polityka.

I nie moge narzekac na jakies zachowania wydawcy, jesli nic z tym pozniej nie robie.

Argument swiezosci odpada, bo promocje na nowe gry jak i pakiety deluxe do nich rowniez sa.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, aphromo napisał:

po prostu mierzi mnie w oczy fakt, ze nie ma promki na DLC a jest na golasa lub pelen pakiet

Ale jaki pełny pakiet? Na PSS widzę tylko zwykłą wersję i Deluxe, który nie zawiera The Frozen Wilds.

No i tak jak Szymek, chętnie poznam te przecenione tytuły, które miały premierę w okolicach TFW.

50 minut temu, Wredny napisał:

Mnie tylko zastanawia, czy GOTY w grudniu będzie miało osobny zestaw trofeów. Ten tytuł wymaksuję drugi raz, nawet jak nie mam czasu na granie :)

Skąd takie info, że będzie osobny zestaw?

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
33 minuty temu, Square napisał:

Ale jaki pełny pakiet? Na PSS widzę tylko zwykłą wersję i Deluxe, który nie zawiera The Frozen Wilds.

No i tak jak Szymek, chętnie poznam te przecenione tytuły, które miały premierę w okolicach TFW.

 

To edycja cyfrowa deluxe nie ma w sobie DLC ? To zwracam honor w takim razie, aczkolwiek zastanawiam sie za co wolaja te stowke+wiecej.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze mozecie liczyc na nowy zestaw trofikow i niekompatybilnosc savow. Dlaczego? Porownuje to do sytuacji z goty wiedzmina. Pamietam tez jakas wypowiedz goscia z cdp red, ktory wyjasnil skad taka decyja. Mowil, ze takie sa wymagania sony odnosnie nowych produktow w sklepie. Jestem graczem z niewielkim stazem, moze Wy pamietacie jakies analogiczne sytuacje kiedy wydawano wersje goty gry. Zdarzalo sie w historii, zeby nie bylo nowych trofikow?

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się też w Avans i Electro. Cena dobra. Mam nadzieję że edycja kompletna nie jest traktowana jako zupełnie osobna gra jak w przypadku Wiedźmina.

 

edit: po necie krążą informacje że complete edition ma zawierać wszystkie dodatki na płycie i być kompatybilna z sejwem z podstawki :)

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Ale dobrze było wrócić do tego świata. Dodatek Frozen Wilds to ponowny popis Guerilla Games jeżeli chodzi o technikalia. Takiej zimy w grach nie było. To jak zachowuje się śnieg, zmienia widoczność, jak wyglądają śnieżyce. Coś fantastycznego.

 

Sam wątek jest fajny, ciekawy ale krótki. Dosłownie kilka misji. Pozostało mi już tylko zaliczyć kilka misji pobocznych, wieże. i tyle. Po dodatku. I pozostanie czekać już tylko na kontynuację, a to za dobrych parę lat. :(

 

Dzięki GG za najlepszą grę tego roku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Fanek

Wymasterowanie za pierwszym razem zajęło mi ok 30h na NG+ Ultra Hard.

 

@Rillas

Na Ultra Hard maszyny są dużo agresywniejsze, zadajemy mniejsze obrażenia itd. Wskaźnik zdrowia przeciwników jest wyłączony, wszystko jest 5x droższe, a na NG+ UH 10x droższe. Na pierwsze przejście polecam Very Hard, albo właśnie Ultra dla naprawdę ciężkiej walki. Samemu możesz wyłączyć w zasadzie cały HUD.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...