Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Na NG+ są dostępne te same bronie w wersji Adept czyli z 4 slotami na ulepszenie, ale trzeba je zakupić. Ja zawsze preferuję Hunter Bow czy to z podstawki czy z dodatku z ulepszeniami 3x dmg + fire + handling i osobne ulepszenie handling + dmg + fire. Reszta broni wg uznania i stylu gry.

Sharpshot Bow jak już to w wersji na zadawanie obrażeń, bo strzały odrywające na wyższych poziomach trudności nie zdają egzaminu i są za drogie, lepiej już używać Tearblastera. War Bow ze strzałami zamrażającymi bardzo ułatwia starcia. Nie kupuj wersji Adept broni dostępnych za wyzwania Loży, bo po wykonaniu Wyzwań dostaje się też ulepszone sztuki o czwarty slot. Osobiście nie korzystam z nowych broni (te trzy z FW), bo są za drogie w utrzymaniu, a nie dają aż takiego powera.

Odnośnik do komentarza
W dniu Wednesday, December 20, 2017 o 15:22, Frantik napisał:

Podstawka za 99zł na PSN w ramach 12 Deals of Christmas. Warto? Myślałem łapać edycję kompletną jakoś w przyszłym roku i teraz trochę sam nie wiem, co zrobić. ^^

 

Wez pudlo, serio. Gra ludziom albo sie bardzo podoba albo kompletnie nie podchodzi. Jak bedziesz w tym drugim obozie, to przynajmniej bedziesz mial opcje opchnac. Ja mialem pozyczona od kumpla i bardzo sie z tego powodu cieszylem, bo zalowalbym kupna whooi. Probowalem jakis czas temu, przed premiera Xenoblade'a, wrocic i dograc do konca i autentycznie nie moglem - pieknie wygladajacy, niedopracowany pustak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

noclip zawsze trzyma wysoki poziom i tak samo jest w tym przypadku. Nawet pomimo tego, że o powstawaniu horizon było już sporo materiałów, to i tak jest tu sporo ciekawostek, anegdot, filmów z wczesnych wersji gry itp. Jest też trochę o historii studia, m.in. o (nie)sławnym zwiastunie KZ2. Można obejrzeć w wolnym czasie ;) 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To tu masz jeszcze artykuł i filmiki z tworzenia The Frozen Wilds https://blog.us.playstation.com/2017/12/19/creating-a-character-guerrilla-explains-how-gildun-was-made/

A tu jak zapis audio jak Hermen Hulst i Ted Price z Insomniac rozmawiają o tworzeniu gier i doświadczeniach w innych studiach http://interactive.libsyn.com/hermen-hulst Jest też osobny zapis ze spotkania ND i Insomniac jak i inne.

Ogólnie zbieram się do obejrzenia kilku materiałów z Horizon, bo już się ich trochę uzbierało.

Odnośnik do komentarza

Przygoda za mna :obama:

 

Co to byla za gra! Chyba juz tu wszyscy napisali wszystko w tym temacie. Od siebie moge tylko dodac, ze licze na kontynuacje - fabularnie furtka nie zostala zamknieta, wrecz przeciwnie az sie prosi o dalsza czesc historii. Jedyne co mnie zawiodlo to czas gry  - po platynie w plusowym MGSV, te 55h w Horizonie zlecialo bardzo szybko. Z drugiej strony to chyba plus, bo mimo tych kilkudziesieciu minut gra nie dluzyla sie i nie meczyla mnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podstawka + DLC + NG+ (wszystkie aktywnosci zrobione w pierwszym przejsciu dla platyny, w NG+ zrobilem juz tylko watek glowny)

 

Pewnosci na 100% nie mam, jak wroce z pracy to odpale i sprawdze jeszcze raz.

 

Edit: niespełna 55h (https://imgur.com/a/Fq5u9). Zastanawiam sie tylko czy zegar nie zaczal tykac od zera przy starcie ng+ ale to raczej niemozliwe.

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza

Ta gra się rozkręca po jakimś czasie? Bo na razie mam bardzo mieszane uczucia. Free-roaming taki sobie, misje też niezbyt ciekawe, chyba że dotyczą one zwiedzania ruin "pradawnych", jedynie te walki z maszynami są w porządku choć i one potrafią czasami znużyć, gdy trafiamy na nie prawie na każdym kroku. No i widoczki potrafią zachwycić, no ale ja tu nie dla grafiki gram.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...