Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Square napisał:

@Fanek

Wymasterowanie za pierwszym razem zajęło mi ok 30h na NG+ Ultra Hard.

 

@Rillas

Na Ultra Hard maszyny są dużo agresywniejsze, zadajemy mniejsze obrażenia itd. Wskaźnik zdrowia przeciwników jest wyłączony, wszystko jest 5x droższe, a na NG+ UH 10x droższe. Na pierwsze przejście polecam Very Hard, albo właśnie Ultra dla naprawdę ciężkiej walki. Samemu możesz wyłączyć w zasadzie cały HUD.

nie wiedzialem ze az 10x drozsze jest wszystko :) sie dziwilem czemu mi wszystkiego brakuje

imo granie na nizszym poziomie niz VH mija sie z celem i nie ma zadnego wyzwania w starciach z maszynami

u mnie rowniez dodatek pekl w  30h a podstawka cos 80 h ;)

zamiast ciorac w nowe gierki to mam ochote przejsc gre tym razem cala na UH+ a nie tylko dodatek

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Square napisał:

10x shardy, części maszyn w większości bez zmian albo np 2x (z drobnymi wyjątkami w dodatku).

Ja mam na liczniku ponad 300h, podstawkę kończyłem 3 razy na 100%, dodatek 2 razy 100%, plus sporo luźnego biegania :)

zrobili za fajna walke poprostu :) osobiscie galancie sie wkrecilem w modyfikacje dzieki ktorym mozna zmienic sobie bron (luk) pod swoje preferencje

szkoda ze pod sam koniec dodatku dopiero mamy wszystkie nowe luki i nie mozna sie wystarczajaco dlugo nimi pobawic...no i to dodatkowe miejsce na modyfikacje na UH+ robi robote :) 2020 poprosze druga czesc :P

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rillas napisał:

Zaryzykuje UH, najwyzej jak bede plakal z bolu to obnize :)

 

To już będzie za późno, bo z Ultra Hard nie idzie zmienić w trakcie gry :)

Ja nie wiem, jakie tu kozaki siedzą, ale ja się męczyłem na tym UH i całe moje NG+ można streścić określeniem "speedrun" - praktycznie wątek główny i tyle :)
The Frozen Wilds odpaliłem już na Normalu i tak bawiłem się najlepiej.
Nie mam nic przeciwko trudnym grom, splatynowałem 3 pierwsze części Soulsów, ostatnio The Surge i ogólnie lubię tego typu gierki, ale w takim niby banalnym Horizon było dla mnie za ciężko i nie widziałem potrzeby "wyzwania", bo w tym wszystkim ulatywała gdzieś przyjemność z grania. Od wyzwań to ja mam inne gry (jak już wcześniej wspomniałem), a tu miałem się dobrze bawić :)

Odnośnik do komentarza

No raczej! A jak inaczej miałbym uzasadnić i usprawiedliwić przed samym sobą (wiecznie narzekającym na brak czasu, by ograć wszystko, co mnie interesuje) ponowne granie w tytuł, który przeszedłem dwukrotnie i wymaksowałem na 100%? Tylko trofea były moją wymówką - teraz nie ma takiej opcji, bo za dużo mam zaległości, by sobie patrzeć na te rude kłaki ot tak, bez żadnej nagrody :P

Odnośnik do komentarza

pogrywam sobie od dwóch dni, doszedłem do momentu Próby, nastawiłem się na wymagającą rozgrywkę w końcu bohaterka szykowała się do tego całe życie.

a co dostałem? polowanie na sarnę i bieg przez przeszkody xd serio? na tym polega cała ta próba? xd

a na sam koniec dostajemy żałosną walkę z pół mózgami, którzy nawet nie kucną żeby się schować.

 

ale gramy dalej, mam już ze 4 godziny na liczniku, graficznie jest super ale brak możliwości wspięcia się na skały czy niektóre obiekty jest niesamowicie irytujące, to gra z otwartym światem czy call of duty? eh, jestem trochę rozczarowany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...