Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ten preorderowy steelbook można kupić normalnie bez gry?

 

no tak, idziesz do saturna/mm, zgarniasz steelbooka z polki za 19.99 polskich złotych i idziesz do kasy. potem jak bedziesz kupowal juz normalnie gre, to machnij pani przy kasie rachunkiem za steelbooka i Ci odliczy jego koszt przy zakupie gierki, dzieki czemu steelbook wychodzi za darmo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mało co wiem o tej grze... ale przycebuliłem i zapłaciłem 10jurków... teraz czekać na 1.03 :)

 

Im mniej wiesz o grze tym lepiej dla Ciebie. Zaskoczy Cię bardziej ta gra jeżeli nie widziałeś trailerów, nie czytałeś recenzji i tego typu rzeczy, a mimo to gra zebrała bardzo wiele pochlebnych i pozytywnych recenzji, a także meta na poziomie 88%.

 

 

Ostatnio oduczyłem się oglądać wszystkich gameplayów, dzienniczków producenta, trailerów itd z gier, które mnie interesują... Zasięgam jedynie po podstawy, i to mi wystarczy aby podjąć decyzje czy chcę w dany tytuł pograć :) Jeśli ukończe i uznam za fajne to dopiero sięgam po materiały wyżej wymienione :) Robię to chyba na odwrót... ale tak jakoś mi dobrze :) Wiem tylko, że Bohaterka jest w jakimś prehistorycznym świecie, gdzie są mechy :) Imię umiem wypowiedzieć ale nie napisze go bo zrobie byka i będzie siara :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

https://vid.me/jYxW

 

ej fajne to nawet (ino powyłączać te wszystkie ikonki)

 

Spoilery.

 

żal mi typów którzy jedyne co widzą na tych gifach to graficzka. będzie grane po wyłączecznie 80% tych zyebanych wskaźników <3

 

 

a mi żal ludzi, którzy plują na ubisoft przy każdej okazji a teraz kupują grę, która jest kalką ubigame xd

Odnośnik do komentarza

 

 

 

https://vid.me/jYxW

 

ej fajne to nawet (ino powyłączać te wszystkie ikonki)

 

Spoilery.

 

żal mi typów którzy jedyne co widzą na tych gifach to graficzka. będzie grane po wyłączecznie 80% tych zyebanych wskaźników <3

 

a mi żal ludzi, którzy plują na ubisoft przy każdej okazji a teraz kupują grę, która jest kalką ubigame xd

 

Far Cry (któremu najbliżej do Horizon) miał mocno średni gameplay, a hunty i walki w tym tytule wyglądają mega fajnie. i w zasadzie, obok eksploracji fajnego dizajnersko świata tylko one mnie interesują

 

MGS V - kalka ubi, a już miał supcio gameplay 4U, c'nie?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...