Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

xbotów boli d,upa to najważniejsze xd

 

No a tak na serio to zaje,biście, gwałt na moim koncie nie ma końca. Będę jadł za chwilę tynk ze ściany a backlog z samego lutego i marca wystarczy mi na cały 2017. Dziękuję Sony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet maruda Jim Sterling (Jimquisition) wystawił 95/100. DAFAQ...

 

http://www.thejimquisition.com/horizon-zero-dawn-review/

 

to na bank przez ten elegancko customizowany hud :obama:

Co tam Jim, Jeff Gerstmann (ten od Giant Bomb) wystawił 5/5 - a to koleś, który publicznie i wielokrotnie mówił, że nie lubi gier Sony :v

 

Btw.

Średnia, średnią i pewnie spadnie, ale dobrze widzieć dobre recenzje ogólnie. Myślałem, że więcej negatywnych się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Xddd milion pozytywnych opinii i ocen, nagle zaczyna sie szukanie w necie jakichkolwiek zlych i pisanie, ze akurat te sa obiektywne, kogos tu ladnie zabki swedza i uskutecznia cw

Odpowiedź typa z tvgry:

 

 

 

Ciężko jest krytykować grę, która bardzo mi się podoba, i w którą się wciągnąłem. Pamiętajcie jednak, że krytyka nie zawsze oznacza to, że coś jest złe:)

oraz

 

 

 

Powtórzę: jakby granie mnie nie bawiło to już dawno znalazłbym inną formę zarobku. Czasami jednak zapominam, że dziś opinia musi być zerojedynkowa - albo zachwyty albo wdeptanie w błoto. Nie ma środka, a krytyka dziś zawsze kojarzona jest z czymś negatywnym. Staram się być po prostu szczery i nie pomijać tego, co nie do końca mi podpadło. Nie ma gier idealnych i nie uważam, że mówienie o tym co mogłoby zostać zrobione lepiej jest czymś złym.

 

Więc wiesz, to nie tak, że nagle gra jest chuyowa tylko mam wrażenie, że większość osób patrzy tylko na końcowe cyferki, a żadnej recki nie przeczytali lub nie przesłuchali czyichś wrażeń. Mam przypomnieć co było przy Fallout 4? Ja nie chcę drugi raz wdepnąć.

Odnośnik do komentarza

Ficuś nie rób CW w tym temacie. Znowu powtarza się ta sama sytuacja co z kilkoma grami w tej generacji, że ludzie znowu dadzą się ponieść hype'owi zamiast spokojnie poczekać tydzień-dwa po premierze gry żeby posłuchać opinii graczy a nie recenzentów. No i sugerowanie się recenzjami gdzie 90% osób je piszących nie kończy gier, które opisują jest słabe.

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...