Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

 

No tak, jak weźmiemy po najgorszych opiniach z każdej gry, to wychodzi, że nie będzie i nigdy nie było w co grać :|

 

Wiadomo, najprzyjemniej słucha się tylko pochlebnych opinii.

 

 

Nie. Najprzyjemniej się słucha własnych opinii. Przy spojrzeniu w recenzje za to warto brać zawsze szerokie spektrum, a nie sugerować się jedną recenzją? Poza tym warto znać recenzentów. Ja znam pana Robinsona, jest jednym z pierwszych, na którego recenzje patrzę w grach wyścigowych. W tym przypadku? Dla mnie to ciekawa opinia osoby, która zazwyczaj nie gra w podobne gry. Nic więcej, nic mniej.

 

Dziwne spostrzeżenie więc.

Odnośnik do komentarza

Xddd milion pozytywnych opinii i ocen, nagle zaczyna sie szukanie w necie jakichkolwiek zlych i pisanie, ze akurat te sa obiektywne, kogos tu ladnie zabki swedza i uskutecznia cw

 

 

Nie przesadzaj. Chodzi o nie wkręcanie się w jakąś dziwną spiralę zachwytu, gdzie co jeden to bardziej spuszcza się nad grą, a później się okazuje, że w sumie jest dobrze, ale jak człowiek siada oczekując nie wiadomo czego, to nagle nawet dobra gierka nie smakuje jak należy. Zaraz się okaże, że obok MGS3 i TLOU może Horizon stawać na podium najlepszych gier na platformy Sony ever.

 

I znowu te prośby o nierobienie cw poza cw przez osoby, które jako jedyne właśnie taki klimat wprowadzają xD. Nie można poddać pod wątpliwość już niczego? Bo przecież recenzje zawsze są takie obiektywne i rzetelne i wcale nigdy nie zdarzyło się, by zdecydowanie przesadzano w superlatywach. Znowu pewnie te złe xboty chcą siać zamęt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, te wszystkie recenzje w necie dzisiejszych czasach to pic na wodę i pożywka dla internetowych trolli, trzeba poczekać na opinie innych gracz.

Gry od GG zawsze dostawały przyzwoite oceny co nie do końca przekładało się w prawdziwym życiu.

Odnośnik do komentarza

 

milan, dnia 20 Lut 2017 - 11:15, napisał:

 

Szkoda ze gra nie wyszła też na x one, zawsze fajnie gdy więcej graczy moze pograc w fajną grę, mam nadzieje ze na ixa wyjdzie zaraz jakas gra na otarcie łez.

 

 

Większość xboxtów kupiło sobie PS4 i niczego ocierać nie muszą  :lapka:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Własnie obejrzałem tę recenzje na tvgry no i dobrze ze nie było samych spustów. Tj. niektorzy piszą, lepiej nie napalać się za bardzo na dany tytuł i nie podchodzić do niego nahajpowany jak prawiczek do ruchania, bo zazwyczaj łatwiej się rozczarować niż pozytywnie zaskoczyć. Przez wiele postów na tym forum byłem nakręcony na daną gierkę, pózniej odpalałem z nastawieniem, że własnie mam styczność z mesjaszem i co? A więc to o to tyle szumu? 

Odnośnik do komentarza

dawno nie pamietam takiego startu na poczatek roku - cale szczescie, ze Residenta juz skonczylem, w Niohu 75h przegrane, a konca nie widac, w kolejce jeszcze Yakuza, a tu zaraz Horizon i Nier. Az tak dobrych ocen sie nie spodziewalem, z tego co czytam gameplay nie zawodzi (pomimo elementow zaczerpnietych z wielu podobnych gier), do tego graficznie pewnie bedzie to znowu pokaz możliwości Playstation - biore jak Blantman - NA PREMIERE! 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Czyli jak dobrze rozumiem, nie ma w grze czegoś w stylu "Dungeon" z Zeldy czy Darksiders? Parę stron wcześniej ktoś dał info, że ma być.

 

Nie wiem czy to jest "dungeon" ale bedzie takie cos:

I’m interested to learn more about Cauldrons, high-level underground facilities that seem to serve as a breeding ground for the machines. Didn’t get much time to experience them, though they seem to be large

http://blog.us.playstation.com/2017/01/30/hands-on-horizon-zero-dawn/

 

tuaj masz opis z neta

Cauldrons are special dungeons in Horizon Zero Dawn. A bunch of journalists recently got the chance to play the game during an event, and they were allowed to peek inside one of these dungeons. They wrote about jumping puzzles, tough robotic enemies and increased difficulty compared to the rest of the game.

http://www.gosunoob.com/horizon-zero-dawn/cauldron-dungeons/

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Śmieszna sprawa na eurogamer.pl gra jako rekomendowana, na eurogamer.pl bez znaczka i spustów. Niby ten sam serwis, a dwie tak różne recenzje.

 

No nie do konca, eurogamer pl mial np. punktowy system ocen jak 7/10 bardzo dlugo po tym jak eurogamer net zrezygnowal, dopiero niedawno przestali wystawiac.

I nie jest to pierwsza recenzja ktora rozni sie od firmy matki, wiec nie rozumiem zdziwienia. Oni nawet niektore newsy maja wlasne, niektorych nie publikuja itp.

A tak z reka na sercu to bardziej mi sie podobaja recenzje oddzialu PL, ci z net czasem potrafia (pipi)nac metafora ze glowa mala.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Ja czekam na recenzję użytkownika blantman. Dopiero wtedy mogę kupić grę.

a cieszę się że jestem dla ciebie takim drogowskazem w co zagrać a w co nie. Niestety troszkę sobie poczekasz ale obiecuje recenzje w tym temacie po zagraniu. 

 

Odtwórcza i mało oryginalna gra to dla mnie nie minus jak czerpie z najlepszych wzorców. Z dwóch recek co PRZECZYTAŁEM wynika że to taka gra. Wzięli wszystko co najlepsze od zacnej konkurencji. Naprawdę zapowiada się znakomity tytuł. Z Falloutem 4 bym tego nie porównywał bo tam obiecywali gruszki na wierzbie. Niektórzy uwierzyli a dostali fallouta 3 tylko lekko podrasowanego.   Ja tam cieszę się że nie próbowali wymyślić koła na nowo i ciekawi mnie ta fabuła. Z recenzji wynika że daje radę i nie jest rozcieńczona 1000 zapchaj dziur jak w grach ubisoftu czy ostatnim dragon age. Czyli poszli w ślady ostatnich tomb raiderów czy primala a nie np mafii 3 która była (pipi)owa przez sztuczne wydłużanie. 

A no i kudosy za nie olewanie zwykłego ps4. Chwalą działanie na zwykłym ps4. 

Odnośnik do komentarza

Śmieszna sprawa na eurogamer.pl gra jako rekomendowana, na eurogamer.pl bez znaczka i spustów. Niby ten sam serwis, a dwie tak różne recenzje.

 

Serwisy serwisami, recenzje piszą ludzie, różni ludzie. Dlatego, któryś raz podkreślę - warto znać recenzentów (albo korzystać z odpowiedniej zakładki w Open Critic :v). Łatwiej wtedy się rozeznać - podawałem przykład zresztą: recenzent z EG UK jest wielkim fanem racerów i w zasadzie tylko takie gry recenzuje, od czasu do czasu jakiegoś FPSa i arcadowe gry. Jedyną namiastką rpga w jego recenzjach była recenzja Last Story (7/10).

 

Ludzie zawsze będą mieli inne gusta.  Ja osobiście nie mógłbym pisać recenzji arcadowych wyścigów - nie lubię takich gier i nawet ich czołówka nie była w stanie tego zmienić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...