Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

MGSV kalka Ubi? Możecie już skończyć te pierdoły?

 

a co, nieprawda?

 

- rozpoznanie celów za pomoca lornetki (wallhack), lokalizatory celów z licznikiem metrów - check

- oczyszczanie posterunków - check

- zbieractwo roślin, diamentów, surowców - check

- polowania na rzadkie zwierzęta - check

- crafting (surowce do pozyskiwania stuffu, np. lepsze śr. usypiające) - check

- pojazdy z beznadziejnym modelem jazdy - check

- powtarzalność zadań, które obrzydzały grę - check

- otwarty świat - check

 

to co wyrózniało go na plus, to spore możliwości w wykonywaniu zadań, oraz zarządzanie bazą. reszta to wypisz, wymaluj formuła ubi (no dobra zabrakło tylko zdobywania wież, oraz zasiedlania swoimi posterunków)

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Współczuję w sumie Kyo, dałeś ostrzeżenie i chyba nic to nie dało.

Co do gry, z materiałów, które widziałem najbardziej podoba mi się dynamika świata. A.I walczy między sobą, pomaga sobie (od zebrania surowców po poległych maszynach, aż po mechanikę opieki stada) - jest wymagające i nieustępliwe. W dodatku to nie jest skrypt, który po prostu się załącza. Wszelkie pojedynki w otwartym świecie będą unikalne dla danego gracza.

Mało gier w otwartym świecie pilnuje tego rodzaju dynamiki.


Edit:

Żeby nie było, piszę o maszynach, ludzkie A.I to według recenzji jedna z najczęściej wymienianych wad.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest zainteresowany podobnymi filmikami obrazującymi zróżnicowane środowisko, to Gamersyde zrobiło ich 6.



@Figaro

Och, po zgryźliwym komentarzu widzę, że nie załapałeś mojej uwagi. Poprzednim razem wrzuciłeś link, który nie posiadał thumbnaila, więc nie umieszczając opisu, nic nie sugerowało o czym ów filmik jest i dlaczego go wrzuciłeś, tylko dlatego zwróciłem ci uwagę. Cóż, tyle słowem wyjaśnienia.  

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...