Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna 45,5h, przejście gry 45h. Nie ma żadnego pucharku do pominięcia, wszędzie można wrócić by pozbierać to co trzeba. Teoretycznie można pominąć jeden pucharek, ale po finale jesteśmy cofani do stanu przed ostatnią misją i wtedy można zrobić to co jest wymagane do trofeum (misje poboczne).

 

BTW. Podczas misji zbierajcie te dzienniki/hologramy/nagrania oznaczone skrzynką na kompasie. Dają ciekawy wgląd na sytuację.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No debil. I gdzie jest GSR, chyba z 15 minut to wisiało, za co ja płacę ;//////

 

Do następnych: jak chcecie sobie gadać o rzeczach z późniejszej fabuły, to wsadzajcie w tagi

. Bycie w temacie o gierce nie daje zielonego światła do pisania o czym się chce. To że ty coś zobaczyłeś, to nie znaczy, że wszyscy inni też są na tym samym etapie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Panowie dużo stracę jak oleje misje samouczki?

Podpinam sie do pytania

 

tylko troche expa, ale większość z nich można zrobić 1 niecałą minutę, tylko trzeba niestety je aktywować bo inaczej nie zalicza :/

 

 

Kurde gra jest świetna ale przynajmniej z mojej perspektywy strasznie szkoda że jest tak ubogi wachlarz broni . Na jednym z artwork-ów pamiętam że postać strzelała/trzymała pistolet skałkowy , fajnie jakby było kilka prymitywnych broni palnych no i przedewszystkim broni białych , czy to jakiś miecz albo tomahawk . No ale to tylko moje zdanie i wiadomo nie każdemu by taki pomysł się spodobał. 

 

ej no zaraz... broni strzelających jest całkiem sporo, i każda ma kilka rodzajów pocisków, pozatym można podnosić ciężkie sprzęty po wrogach (które są mega silne)

jedyne co smuci to ta dzida, mogło być coś więcej. z drugiej strony u mnie walka dzidą to ok 5% wszystkich walk

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Aloy ma super głos w orginalnym dubbingu.

 

A jak z pozostałymi bo przeważnie tu jest największy dramat, NPC często są mega sztuczni i teatralni. No i jak lip sync? Z drugiej strony ja tam zawsze gram w oryginalna wersję językową jak jest takowa dostępna. Oczywiście chodzi mi o audio, nie napisy.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ja w statystykach mam ubitych 21 jastrząbłysków i 1 burzoptaka, nie mam pojęcia kiedy gnoja załatwiłem. Pewno ciemno było i nie zauważyłem różnicy xd
Btw na liczniku 31h i 9 misji głównych. Rajusiu tyle tu do roboty, że od kilku godzin fabuły nie ruszyłem. O matulu :obama:
 

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...