Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wkurza, że nie pcham fabuły do przodu, bo ciągle robię coś innego :/ Dzisiaj rozwaliłem pierwszy Obóz Bandytów dopiero, a na liczniku jakieś 20h :D

 

He he, mam dokładnie to samo, wręcz identycznie, bo na liczniku podobna ilość godzin, a właśnie przed chwilą rozwaliłem pierwszy Obóz Bandytów :)

No i fakt - też się włóczę, uszczuplam populację królików, dzików, szopów i indyków, zbieram skórki na większe torebki, zwiedzam, rozdziawiam gębę z niedowierzania itp :)

Nie żeby fabuła była jakaś "nie teges", wręcz przeciwnie - aż chce się dowiedzieć, co będzie dalej, ale ten świat i aktywności w nim są tak fajne, że człowiek się po prostu dobrze bawi na zwykłym "free roamingu". Wiedziałem, że to będzie dobre, ale mimo wszystko takiego sztosa się nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza

Lol, chyba jestem pierwszą osobą, która napisze, że po zrobieniu pierwszego Cauldrona jestem rozczarowany. Zupełnie mnie nie porwał i był wręcz nudny. Mogę w końcu coś dopisać do słabych elementów.

 

Czy jest jakieś trofeum przy platynie, które może pokrzyżować mi plany za 1 podejściem? Gdzieś mignęło mi przed oczami porada, że trzeba wybierać we wszystkich konwersacjach opcję z <3. Ale nie widziałem na liście takiego trofeum.

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakieś trofeum przy platynie, które może pokrzyżować mi plany za 1 podejściem? Gdzieś mignęło mi przed oczami porada, że trzeba wybierać we wszystkich konwersacjach opcję z <3. Ale nie widziałem na liście takiego trofeum.

 

Według mnie nie ma tu nic z tych rzeczy. Wygląda to na świetny, bezstresowy zestaw trofeów, który pozwala w pełni cieszyć się grą, a o reszcie zapomnieć. Story, zabicia na różne sposoby, wymaksowanie challenge'y i trochę zbieractwa.

Ja w dialogach przeważnie wybieram opcję z mózgiem, bo jakoś te odpowiedzi najbardziej mi pasują do wyszczekanej Aloy :)

Odnośnik do komentarza

Kocioł Sigmy zrobiony. Łooo, panowie, wiem czym się tak jaraliście :obama: . Szukanie skóry lisa doprowadzało mnie do nerwicy, przy piętnastej sztuce dopiero dropło. Nielimitowana SP przyda się, bo niektóre zadanka wymagają pójścia na drugi koniec mapy. 

Niestety mam "przybytek rozkoszy" z surowcami, bo choć mam już na full, czyli 100 pól, to zapycha się to szybko a niezbyt wiadomo co sprzedawać. 

 

Co polecicie na nowy pancerz (chyba że któryś z dodatkowych z EK wystarczy) na 15lvl? Fabularnie jestem po 

sprawie z Olinem, mam się udać do Ustronia Stwórcy

 

A na razie nosze ubiór Pionierki Banuk. Kupować coś lepszego, czy na razie to tracenie okruchów?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam jedno pytanie do osób grających, czy jest duża różnica między poziomami trudności? Czy jeśli zaczniemy od razu na najwyższym to nie popsuje nam zabawy?

Dla przykładu podam, iż grając w Natural Doctrine różnica poziomów trudności polegała na różnicy w ilości naszego życia, a cała reszta odbywała się na tych samych zasadach.

Jak działa to w tej grze? Nie chciałbym w momencie gdy nabędę na dniach tą pozycję, grając na najwyższym poziomie, że wszystko opiera się na tym, iż po prostu zadajemy mniejsze obrażenia a koniec końców otrzymamy tą samą nagrodę co na poziomie normalnym.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Uważałem, że fabuła jest całkiem spoko, ale im dalej tym lepiej i już jest bardzo fajna. Wciąga, interesuje, ciekawi, tłumaczy. Już wiem dlaczego gra nazywa sie właśnie tak. Bardzo fajny pomysł. Zatytułować gre bezsensownym tytułem aby go wyjaśnić podczas gry. A jest to wciąż gra od twórców Killzone :D

 

 

@UP: Ja gram od samego początku na najwyższym i jest wspaniale. Każda potyczka to bitwa w której musisz być skupiony. Giniesz po jednym uderzeniu lub max 3. Trzeba bardzo uważać. Czujesz, że wygrałeś dzięki swoim umiejętnościom

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Spustów nad grafiką tu pewnie już było od groma, ale nie ma sie co dziwic. Co chwila lapie sie na tym ze biegnac wykonac jakies zadanie zatrzymuje sie w miejscu by podziwiac widoki. W 4k z hdr to musi byc obled. Dodatkowo w tle przygrywa swietny ost, ktory bardzo poteguje klimat. Zreszta cale udzwiekowienie jest moim zdaniem kapitalne i nie ustepuje warstwie graficznej. Ten charakterystyczny dzwiek wydawany przez watchery, od razu sie kuca odruchowo jak zabrzmi w sluchawkach :banderas: Fajnie tez ze od samego poczatku sporo sie dzieje w kwestii fabuly, caly czas dostajemy jakies nowe watki i zwroty akcji. No i Alloy, :bander: bardzo szybko przypadlismy sobie do gustu.

 

Najpierw ND zbastowalo z killroomami i 'OMGWTFAMAZING' skryptami, a teraz GG do graficzki dodali fabule i gameplay. Wspaniale

 

C6GZXu5WQAAOsWt.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Teraz troche gra mnie wrukwila. Robie sobie misje dla lozy lowcow,

 

musze przyniesc trofea (po kilka z kazdego robodinusia), zdobylem z nekacza, 3 z pilozeba i lece zdobyc 2 z niszczycieli. Mam ich, atakuja mnie oba na raz, jakos udaje mi sie robic uniki, zastawiam pulapki, wale strzaly, w koncu padaja oba a wtedy wlatuja 3 krabolazy i kilka czujek, wycofuje sie kawalek zeby je rozwalac na dystans, udaje mi sie w koncu, probuje podbiec do zwłok niszczycieli, ale nastepna 2 krabolazy na mnie, no i znow sie wycofuje, udaje mi sie je pokonac. Lece po te trofea a tam tylko 1 zwloki niszczyciela i 1 trofeum. Drugie zniknely i znow bede musial sie uzerac z jakims, zeby zdobyc trofeum a juz wysralem sie z wywarow itp. Ehhh, syzyfowa praca.

 

Odnośnik do komentarza

Macie jakiś sposób na farmienie waluty, questy czy tak coś?

cały czas mi brakuje aby zrobić porządne zakupy

 

Na razie najwięcej nachapałem się w pierwszym Cauldronie i pierwszym obozie bandytów, więc pewnie w tych miejscówkach najłatwiej o to, ale kij wie, bo jeszcze ciągle przed Meridian jestem :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...