Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Ciagle jestem na trzecim przejsciu, mam juz prawie wszystkie bronie, prawie wszystkie pody ulepszone no i ruszylem o północy na chwilke fabułe. 2 godzina, musze isc spac a nie chce...

 

CO TU SIE ODJANIEPAWLA :obama: :obama: :obama:

 

Moje GOTY, czuje sie prawie jak szczyl, który za czasów PSX odpalil Xenogears, Suikodena czy inne sztosa i siedzial do 5 rano, bo o 8 religia to mozna pospać :banderas:

Odnośnik do komentarza

50 godzin i skonczone, endingi A,B,C,D,E i kilka innych :banderas:

 

Piekna ku.rwa sprawa :banderas::obama:

 

 

No i piekny cytat na zakonczenie:

 

 

"I'm coming for all your heads. Fuck You. - Jackass

 

Ogólnie spodziewalem sie czegos takiego i mind fucka, zwlaszcza po ograniu Nier'a jedynki i tekstów tutaj ze twisty. W ogole mialem swoje zalozenia i dedukcje ale i tak sie zaskoczylem na koniec, swietnie zrobione. Nie wszystko jescze dla mnie do konca jasne (np dlaczego A2 zabila tego dzieciaka w lesia i co tam robila?) ale to sie zaraz poszuka w grze jeszcze dokumnetów i poczyta to co bylo dolaczone do japonskiej wersji i bedzie wszystko jasne

 

 

Teraz wyjazd na weekend a po powrocie platynke trzeba dobić bo banalna jest, nawet bez kupowania trofeów na 3 przejsciu prawie wszystkie bronie mam wbite na max, brakuje mi 2-3 bo nie otworzylem kilku skrzynek.

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka.

 

Keiichi Okabe, który stworzył OST do pierwszego NieRa i Automaty odpowiada również za jeden z najlepszych kawałków w Tekkenie (IMO oczywiście):

 

Ogólnie ma trochę kawałków prawie z każdej części Teczkena od części trzeciej wzwyż.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

U mnie 80h i dopiero koniec, ale szykuje się drugie przejście bo nie mam jeszcze tej gry dość, no i jak wynika ze statystyk, nie wszędzie jeszcze byłem, nie wszystko zbiłem i zebrałem.

Dopiero po zakończeniu zorientowałem się, że 9s jednak ma odpowiednik heavy attack. Wystarczy po pierwszym ciosie zrobić krótką pauzę i atakować dalej. Wychodzi wtedy inne combo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...