Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Miłe zaskoczenie pod względem dodanej zawartości, co prawda większość kosmetyczna, ale i tak można być zadowolonym. Trailer z E3 nie zapowiadał aż tyle nowości.

 

Ciekawy jestem jak długo twórcy zamierzają wspierać grę, tempo rozwoju mi się bardzo podoba. Tylko na ile czasu wystarczy chęci na dodawanie nowej treści i kiedy gra się znudzi graczom i samym twórcom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ponad 4 lata po premierze i nie widać, spadku zainteresowania czy spowolnienia rozwoju.

 

Ja szczerze mówiąc wolałbym żeby Rare wzięło się już za coś w stylu Sea od Thieves, bo wiadomo gra jest sukcesem, dostaje fajne dodatki ale jednak czuć po niej że upłynęło już prawie pół dekady od premiery i przydałoby się updated pod względem grafiki czy animacji

 

Odnośnik do komentarza

 

w takich chwilach przypominam sobie te wszystkie komentarze z okolic premiery zwiastujace że gra umrze miesiac po premierze xd

 

co do nowego updejtu, to jest całkiem spoko. Pierwsze co zrobili moi znajomi to nazwali swoje statki Czarna Perła i Latający Holender, może malo oryginalnie, ale jest klimat w czasie rejsów

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zapowiada się spoko aktualizacja dla fanów PvP bitew morskich. W skrócie w grze pojawi się mechanika inwazji w ramach której dwie frakcje będą walczyć ze sobą o ponawanie na morzu.

20221118_185454.gif

20221118_190240.gif

Atakowanie innego statku, ma odbywać się płynnie bez ekranów wczytywania, statek schowa się pod wodę, w tym czasie gra znajdzie serwer ze statkiem innej frakcji, a  następnie nasz statek wyłoni się spod fal za plecami przeciwnika. Brzmi spoko. Gra ma dobierać przeciwników ze względu na wielkość statków, a jeśli ktoś nie będzie zainteresowany i nie będzie chciał, aby ktoś robił inwazję na jego serwer ten po prostu nie musi się opowiadać po żadnej z frakcji.

 

Potwierdzili też uratowany przez graczy Golden Sands Outpost zamieni się jeszcze w tym roku w pierwszy duży piracki port.

sl859qbziq0a1.png.ba1df29e2be2c6bd4aa8eede6680e594.pngqqvy2l31jq0a1.png.ed5df4c2a45c5c0d0abb4ef38c209f88.png

 

A ostatnie zadanie w którym gracze decydowali czy staną po stronie powrotu Flamehearta czy Pendragon, wygrała opcja powrotu Flamehearta, także można się spodziewać, że główny zły charakter lore, który pojawiał się wcześniej w grze jedynie w postaci ducha, teraz uzyska cielesną postać .

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

 

Super zmiana z harpunem, skarby nim wciągane od razu lądują na pokładzie statku. Pełna lista zmian: https://www.seaofthieves.com/pl/release-notes/2.8.0

Przy okazji nadal można kupić tanio Sea of Thieves w w wersji Deluxe za około 16 zł (jak ma się GP, bez ok. 20 zł) w węgierskim sklepie.

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/pricebug-sea-of-thieves-deluxe-edition-za-16-zl-zamiast-175-zl-w-wegierskim-ms-store/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Śledzę ostatnio uważnie jak sobie radzi gra po tych 5 latach i można spokojnie powiedzieć, że obok Forzy Horizon to obecnie najmocniejsza marka MGS.

 

Sporo się w tej grze pozmieniało od czasu kiedy sam grałem. Jak czas pozwoli, to jeszcze kiedyś powrócę na szerokie wody.

 

PS. Czy w tym roku jest planowany jakiś duży dodatek fabularny jak ten z Piratami z Karaibów?

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, SnoD napisał:

PS. Czy w tym roku jest planowany jakiś duży dodatek fabularny jak ten z Piratami z Karaibów?

Nic o tym nie wiadomo, ale dodatek z Piratami z Karaibów  był niespodzianką o której dowiedzieliśmy się tydzień przed premierą więc może pracują jeszcze nad dużym fabularnym dodatkiem. 

 

Co do dokumentu to bardzo fajny, dobrze że nie jest przesłodzony i nie zabrakło w nim fragmentu o kiepskich recenzjach na premierę, z czego  wynikały i jak Rare wzięło sobie do serca krytykę.  

Od momentu gdy pierwszy raz zagralem w Alfe ponad 5 lat temu widziałem że to wyjątkowa gra i fajnie było grać i obserwować jak gra się zmienia aż do miejsca w którym jest dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza

Ja swego czasu nabiłem ponad 40h solo i dla mnie cała magia i fun tej gry wynikały właśnie z faktu, że nie była oskryptowana. Chyba jedyny przypadek gdzie slogan, że my tworzymy własną przygodę, faktycznie się sprawdzał. Będę musiał jeszcze sprawdzić dodatek Piratów z Karaibów i generalnie Tall Tales, bo to wydaje się najlepszym kierunkiem do czegoś w stylu SP w SoT.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...