Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, ASX napisał:

RARE robi super robotę z tymi trailerami

 

Zgadzam się, ale też trochę szkoda, że nie ma tego typu cutscenek w samej grze. Pomimo charakteru gry myślę, że dało by się coś takiego zaimplementować chociażby w opowieściach, które dzieją się w odrębnych lokacjach, gdzie inni gracze nie mają dostępu do Twojej sesji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

od 26 maja do 9 czerwca nowa przygoda i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to że tym razem to od zachowania graczy zależeć będzie jak potoczy się dalsza fabuła gry, czy Golden Sands Outpost zostanie zniszczony czy odbudowany przez graczy. Ciekawy zabieg.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Figuś napisał:

30mil unikalnych graczy, aktywnych tylu nie ma :ragus:

oczywiście że nie aktywnych, ale tak czy siak 30 milionów unikalnych graczy to imponujący wynik i trzeba przyznać że mało kto te ponad 4 lata temu zdawał sobie chyba sprawę jaki potencjał drzemie w tej grze.

 

Co do samego dodatku, to dla mnie zawód niestety bo nie interesuje mnie kosmetyka. Szczerze mówiąc liczyłem na coś bardziej znaczącego  w stylu ostatniego dodatku z Piratami z Karaibów.

Odnośnik do komentarza

Tez i tak i nie, wystarczy ze ktoś włączył gre i jest liczony. Mimo wszystko wynik zacny również dzięki gamepassowi, ale też świetna sprzedaż na steam. Po czasie gra się obroniła, zostawiając za sobą pierwsze kwasy i na samym steamie jest ciągle w pierwszej 100 aktywnych graczy. Jest to gaas jeden z tych w których sukces celuje Sony w tej generacji

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No najlepiej grać z kimś, bo tak została przemyślana ta gra i to widać, począwszy od sterowania, zarządzania i nawigowania statkiem, a skończywszy na elementach platformowych gdy jedna osoba przesuwa platformy a druga po nich przeskakuje, że to gra stricte zaprojektowana pod kooperację coś jak It Takes Two.

Czuć też że granie w pojedynkę na małym statku, zostało dodane przez Rare pod presją graczy  w trakcie produkcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...