Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

 

Dzisiaj wychodzi nowy update, który doda do gry 6 podwodnych dungeonow, fajny urozmaicenie jeśli ktoś, tak jak ja, lubi eksplorację i rozwiązywanie zagadek. 

 

Jedyne co mnie martwi i mi się nie podoba, to fakt że eksplorując nowe lokacje zostawiamy statek na powierzchni wrażliwy na ataki. Więc albo trzeba będzie zostawiać jednego członka załogi na czatach, albo ryzykujemy że gdy będziemy pod wodą nasz statek zatonie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
1 godzinę temu, SnoD napisał:

Bez wątpienia to będzie rekordowy rok dla gry. Dobrze, że postawili wszystko na tryb przygody i przedstawienia jakiejś rozwijającej się historii.

 

Mam pytanie, Pirate's Life można normalnie samemu przejść, tak?

 

PS. Niech moderacja poprzypina tematy z gier Xone/XS do działu XS.


Pirate’s Life można przejść w pojedynkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podsumowanie wczorajszego wydarzeni:

 

Roadmapa na ten rok:

Sea-of-Thieves-1.jpg

 

1. Rare zamyka Arene w marcu 2022 r. czyli ten tryb PvP który został dodany rok po premierze, ponieważ nie cieszył się od dużą popularnością. Wg statystyk tylko 2% czasu spędzonego czasu w grze przypadało na Arene, reszta grała w trybie przygodowym.

2. Ten rok ma być największym w historii SoT, a nad grą pracuje największy zespoł w historii gry, niektóre źródła podają że jest to ok. 250 osób.

3.  Od marca, co miesiąc w grze będą pojawiały się questy, tu nazwane "adventures". Będą one aktywne tylko przez 1 miesiąc, więc będą czasowe. Rare tłumaczy tę decyzję, tym że chcą aby świat był bardziej dynamiczny i stale ewoluujący, a my jako gracze mamy w tym uczestniczyć i być częścią tych wydarzeń. Próbkę tego nowego podejścia zobaczymy już w marcu kiedy zaatakowany i zniszczony zostanie Golden Sands Outpost czyli ulubiona przystań dla wielu graczy.

4. Poza tym sezon szósty wprowadzi nowe zadania dla Legend, bazujące na mechanikach znanych z Tall Tales, więc pewnie będą bardziej rozbudowane niż tradycyjne robienie Ateny i (tym razem dostępne dla wszystkich, nie tylko legend) Forty, podobne trochę do znanych w grze fortów szkieletów, ale mniejsze i skupione wokół walki z duchami. Mają też łatwiejsze do zrobienia niż tradycyjne forty.

r/Seaofthieves - Season 6 will introduce mini raids called sea forts with 3 different types

5. Poza tym Rare zapowiedziało że wraz z sezonem szóstym ruszą coś co nazywają "Mystery" czyli zagadki umieszczone w grze i poza grą, które będą wymagać współpracy całej społeczności i mają zapowiadać przyszłe wydarzenia w grze. Pierwsza zagadka ma polegać na rozwiązaniu zagadki morderstwa jednej z postaci w grze.

6. Zapowiedzieli też że co miesiąc mają organizować stream w którym mają odpowiadać na tzw. gorące tematy dot. gry czyli gry solo, problemach z kodem sieciowym i toksyczności. Pierwszy stream będzie w lutym i ma skupić się na griefingu w grze.

 

 

20 godzin temu, A_Bogush napisał:

Gra ktoś jeszcze w SoT? Będzie ktoś miał ochotę przejść całe Pirate's Life? 

 

 

jak coś to ja mogę zagrać :lapka:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.