Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Chyba jeszcze nie było info, powstaje planszówka na bazie SoT, ma się nazywać Sea of Thieves: Voyage of Legends. 2-4 graczy, rozgrywka 90-120 minut. Został odpalony preorder za 59,99e, Premiera latem 2023.

 

https://steamforged.com/en-eu/products/sea-of-thieves-the-board-game

 

SoT VoL.jpg

Edytowane przez A_Bogush
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie, doświadczenie będzie wpadać wolniej i gra będzie wybrakowana z kilku elementów PvP. Ale tak poza tym to będzie pełnoprawna gra i będzie to dobry sposób by na spokojnie zapoznać się z grą, bez stresu związanego z obserwacją horyzontu czy przypadkiem jakiś inny statek nie podpływa 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Myślę że gold będzie dalej wymagany, to dalej będzie gran, wciąż będziesz łączył się z serwerami i w każdej chwili twoi znajomi mogą dołączyć do coopa


a to nie, mogę zawsze na PC :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

Sezon 11 - Premiera 23.01.2024

 

Sporo zmian dla początkujących graczy, co moim zdaniem jest dobrym pomysłem, żeby utrzymywać ciągle zainteresowanie przy grze. Teraz próg wejścia jest niższy, bo doszło wcześniej Safer Seas, a teraz będzie łatwiej się połapać od czego w ogóle zacząć.

Będzie wygodny spis rejsów, tall tales dostępny bezpośrednio ze statku. Będzie też fast travel, do wyspy, na którą mamy rejs, co nie jest jakimś super pomysłem, ale może skrócić sesje z grą. Na szczęście nie będzie tak, że ze skarbem można się teleportować do outpostu, bo po wykonaniu szybkiej podróży wszystkie skarby na pokładzie zatoną. Ale za to gracze będą otrzymywać doświadczenie jeszcze przed odstawieniem skarbu do outpostu. Do tego dojdą nowe tutoriale, więc te wszystkie rzeczy dają szansę na przyciągnięcie nowych graczy, wcześniej też paru moich znajomych się trochę odbiło od tej gry, właśnie ze względu na to, że nie wiedzieli za bardzo co robić i co chwilę ich ktoś atakował. Wiadomo, że była to też pewnego rodzaju zaleta SoT, ale teraz po prostu będzie wybór, jakby ktoś chciał grać w bezpieczniej, spokojniej i się nie frustrować na początku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kapitanie @ASX wybrałem dziewiczy rejs (samouczek) przeszedłem go. Dopłynąłem do pierwszej przystani. Wyłączyłem konsolę i doopa. Nie ma żadnego kontynuuj. Odpaliłem grę i wrzuciło mnie do jakiejś sesji, w całkiem innym porcie. Mogę jakoś kontynuować „swoją” przygodę tam gdzie skończyłem?       

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...