Skocz do zawartości

Plany na dziś.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Wznosy bokiem zayebiście się robi przykładowo:

 

10 x 10kg

10 x 7kg

10 x 4kg

 

Zaczynamy od największego ciężaru, robimy 10 powtórzeń, bierzemy siódemki i również dziesięć powtórzeń, ale tym razem hantle trochę dalej od tułowia trzymamy (większy kąt między ramieniem a przedramieniem. No i na sam koniec 10 powtórzeń najmniejszymi hantelkami i bezmała na prostych rękach już. Pompuje jak skórvesynów tysiąc!

 

Czasem nie mam mocy, żeby wody z butelki się napić, nie mogę tak ręki unieść huehe

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, tak jak mówisz. Wtedy jest najlepsza pompa :)

 

btw. kto ich nie trawi czy ma uprzedzenia, nie wnikam ale Saker z WK pokazuje dwie proste zasady których błąd powielałem, stąd klata źle pracowała w uchwycie który stosowałem i to samo przy wznosach. Co gorsze, przy wznosach na barki, sugerowałem się prosami i instruktorami :/ stąd mam teraz, zyebane barki które po 1,5 roku czasu "chyba" wróciły do siebie. 

 

Polecam obejrzeć i sprawdzić, czy nie robi się tych błędów. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja dzis robiłem plecki. Drążek wiosłowania nachwytem, podchwytem i moje ostatnio ulubione wiosło półsztangą <3

 

Miałem je robic wczoraj po robocie ale jednak wymiękłem przy 35 stopniach :/ Takze jak narazie chyba tylko opcja poranna siłowni zostaje póki u nas tak smaży 


Kobik niby masz racje bo szczerze u mnie najlepiej poszło w miesien robiac mniejszym ciezarem ale minimum 16 powtórzen a czasem serie łączone. Ale miesien szybko sie przyzwyczaje wiec najlepsza chyba jest rotacja treningiem co kilka cykli. Teraz wlasnie zacząłem max 6 powtórzen jak najwiekszym ciezarem i mam nadizeje ze jednak cos podrosnie ;) Po pierwszym takim treningu klata byla dosłownie zniszczona ;) Choc wiadomo nie kazde cwiczenie da sie zrobic idealnie technicznie z duzym ciezarem wiec wtedy lepiej zmniejszyc jednak ciezar na korzysc techniki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...