Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam, że takie czasowe demko to trochę po hu.yu jest, prawie nic nie pograłem, już lepiej było dac konkretny urywek(nawet 10 min, ale od początku do końca). Demo bardziej  wkurzyło niż nakręciło hajp, bo w takich grach nie biegniesz na aferę.

 

A tak poza tym to:

-klimat-jest

celowanie i sterowanie-jest

grafika-jest(nie wiem, co te sprane hdr-owe berety wymyślają, ktoś tam pisał, że poziom PS2, zobacz chłopie jaki piękny system obrażen i najmocniejsze gore na tej generacji. Nie widziałem mleka czy innej kawy z mlekiem nawet na zwyklaku. Podejrzewam, że się nagrali w kałboje, które można zaliczyć niemal do AAAA+(jak to ktoś fajnie ukłuł) i teraz rimejk rzekomo nie wygląda jak topowe gierki.

-cutscenki lepiej odegrane, gra nabrała większej powagi, co jest dobre.

-nic prawie nie pamiętam, więc nie kojarzę zagadek ani nic, więc to będzie dla mnie jak granie niemal w coś nowego

 

Co jest złe lub bym poprawił:

-strzelanie pistolecikiem absolutnie nie ma siły rażenia, mam nadzięje, że to tylko jedna broń, bo inaczej będzie lipa.

-frajerskie praktyki z wycinaniem oryginalnej muzyki i wrzucaniem do wersji hiper super edyszyn podobnie jak przy DBZ FigherZ, gdzie kozak OG muza została odebrana wszystkim ludziom dobrej woli.

 

Nie podoba mnie się jeszcze znikanie przedmiotów po ich wyrzuceniu, a do tego pewnych przedmiotów nie zaliczałbym do ekwipunku(klucze/medaliony itd.).

 

Podsumowując: Jedyne obawy to muza i moc broni, reszta jest sehr gut. Jeśli okaże się, że strzelanie jest dobre to już teraz można dać -10/10.

Pozdrawiam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla narzekających na pistolet - "12-shot capacity 9mm polymer frame handgun. Non-standard issue gun with problems that make it impractical for the general public". 

Tłumacząc na Polski po prostu kapiszon, będą skuteczniejsze pifpafy

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, nobody napisał:

poczynając od Girsów

A tutaj bym się nie zgodził, snub fajnie wali i jak siądzie hedzik to jest miód :banderas:W RE 4 pistolet też nie był zły, ba uwielbiałem sadzić strzały w kolano i podbiegać żeby wykończyć z półobrotu jakiegoś wieśniaka. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, _Be_ napisał:

A tutaj bym się nie zgodził, snub fajnie wali i jak siądzie hedzik to jest miód :banderas:W RE 4 pistolet też nie był zły, ba uwielbiałem sadzić strzały w kolano i podbiegać żeby wykończyć z półobrotu jakiegoś wieśniaka. 

Jak ja się cieszę że w tej części nie będzie kopania z pół obrotu. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Dla narzekających na pistolet - "12-shot capacity 9mm polymer frame handgun. Non-standard issue gun with problems that make it impractical for the general public". 

 

Tłumacząc na Polski po prostu kapiszon, będą skuteczniejsze pifpafy

Ale amunicji będzie mało, więc i tak będzie się głównie strzelać tym :dunno:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mugen napisał:

Ale amunicji będzie mało, więc i tak będzie się głównie strzelać tym :dunno:

W demku jest sporo, oryginalny RE2 też nie był tak chamski jak jedynka jeśli chodzi o ilość amunicji... może dadzą się wyszaleć.

 

Albo infinite ammo będzie jednym z unlockables ficzerów, wierzę. Jeszcze 11 dni i dowiemy się sami.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Siara_iwj napisał:

Silnik jak najbardziej się do tego nadaje, aleeeeeee, że to Capcom to później, kiedy zwykła wersja się sprzeda, będzie płytówka na gogle za pełną cenę, płaćcie znowu piękne vr kawalery. 

Zapłacę :-) Za skyrim zapłaciłem któryś raz. Nie żałuję 

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, SlimShady napisał:

Powiem Wam, że takie czasowe demko to trochę po hu.yu jest, prawie nic nie pograłem, już lepiej było dac konkretny urywek(nawet 10 min, ale od początku do końca). Demo bardziej  wkurzyło niż nakręciło hajp, bo w takich grach nie biegniesz na aferę.

 

Tochę miałem podobnie. Po prostu grałem w to demo i zapomniałem, że to tylko 30min, gdyż zaglądałem niemal w każde drzwi, oglądałem każdą scenkę, nawet jakąś zagadkę na dzień dobry udało mi się rozwiązać. Po tym doszedłem do pokoju z szafkami... i koniec gry :(. Trochę słaba zagrywka. Potem obejrzałem speedrun i jak zobaczyłem co trzeba zrobić, by demo się skończyło przed czasem, to :reggie:

Odnośnik do komentarza

T.j. Gatzz napisał. Chyba sporo osób ma nadzieję że matilda będzie po prostu pierwszym dostępnym i najgorszym handgunem. 

 

6 godzin temu, _Be_ napisał:

A tutaj bym się nie zgodził, snub fajnie wali i jak siądzie hedzik to jest miód :banderas:W RE 4 pistolet też nie był zły, ba uwielbiałem sadzić strzały w kolano i podbiegać żeby wykończyć z półobrotu jakiegoś wieśniaka. 

Handgun z RE4 był średni, więc nie trafił na listę. Ze snubem blefujesz. :V

 

Jedyny, naprawdę wprawiający w banderasy podstawowy pistolet zaproponował ostatnio MP3. <3

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.01.2019 o 09:53, Dr.Czekolada napisał:

Dla narzekających na pistolet - "12-shot capacity 9mm polymer frame handgun. Non-standard issue gun with problems that make it impractical for the general public". 

 

Tłumacząc na Polski po prostu kapiszon, będą skuteczniejsze pifpafy

 

23 godziny temu, Hendrix napisał:

Btw. - pistolet nie jest za słaby, trzeba tylko trafiać pircing shots, czyli stojąc w miejscu, wycelować w głowę, poczekać aż celownik się zmniejszy i tyle, to jedyny też sposób na criticale  (i wybuchające głowy przy strzałach z pistoletu), zwykle 3 takie strzały i zombie leży.

Niby tak. Zwykle 3 strzały wystarczają, a czasem typ leży z min i się dźwiga. Sprzątnąłem jednego idę dalej obracam się, patrzę, a na końcu korytarza ten sam delikwent próbuje czmychnąć. 

Problem większy mam z shotgunem. Wziąłem sobie z szafki i już się napatoczył delikwent żeby wypróbować i co? Z 1m co najwyżej głowę posmyrał. 3 strzały, a i tak nie urwało łepetyny. Chociaż nas screenie devilbota widać, że urywa. Nie wiem od czego to zależy ale strzelałem tak jak z handguna: na spokojnie z miejsca.

I beka z tym demem. Myślałem, że po 30 min będzie można raz jeszcze odpalić od początku, a tu dupa. No nieładnie troszkę.

Ale tak ogólnie to nawet ładnie wygląda gierka. Brakuje tylko cząsteczek (kurz, itd.) przy świeceniu latarką jak w TLoU.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...