Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie "potworki"? Przecież to tatuś Cherry :)

A Claire wygląda super - fajna, naturalna buźka, z lekko krzywym nosem. Owszem, ogólny wygląd lekko zalatuje Larą z ostatnich TRów, ale też chyba zrozumiałe, że skoro gierka chce być poważniejsza niż oryginał, to nie dadzą jej tego kiczowatego stroju z oryginału :)

Odnośnik do komentarza

No o tym właśnie mówie chcielibyście takie mordy w 2018? Ze strojami tak samo, to przeszło dwie dekady temu ale nie dzisiaj. Może zrobią retro wygląd postaci jako bonus jak w RotTR albo MGS5.

 

Edit: najważniejsze, że krokodyla nie pokazali :)

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Najtmer napisał:

no mi tez srednio siedzi pomysl pokazywania Birkina. :/


A co, to niby jakiś spoiler jest? Przecież każdy wie, jak wyglądał.
 

1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał:

No o tym właśnie mówie chcielibyście takie mordy w 2018? Ze strojami tak samo, to przeszło dwie dekady temu ale nie dzisiaj. Może zrobią retro wygląd postaci jako bonus jak w RotTR albo MGS5.


No to już o tym pisałem :)
 

36 minut temu, Wredny napisał:

chyba zrozumiałe, że skoro gierka chce być poważniejsza niż oryginał, to nie dadzą jej tego kiczowatego stroju z oryginału :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja napisałem to co napisałem z pełnym zastanowieniem - chyba normalne, że skoro RE2 to będzie Birkin, a jak wyglądał - każdy wie.
To Ty się zastanów, co piszzesz, bo z tego chaotycznego bełkotu ciężko coś sensownego wyciągnąć (podobnie jak w temacie o RDR2).
Mniej emocji, zdecydowanie mniej mocarza i powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gattz napisał:

pokazanie birkina moze i spoilerem nie jest. ale 

 

  Ukryj zawartość

taka claire kleczaca przed ironsem

juz tak bo czegos takiego nie bylo w oryginale. 

prosilbym o stosowanie jednak tego taga spoiler bo po to jest a niektorzy specjalnie omijaja wszystkie nowe screeny i trailery bo i tak biora gre w ciemno. 

 

w oryginale

 

irons bral na muszke clair w swoim malym przytulnym dungeonie, minute przed chestbustingiem

, wiec domyslam sie, ze kontekstowo to jest juz moment, kiedy claire wie w co zamieszany jest wasaty. a co do bossa, no to po prostu glupota jest pisac ze 'kazdy wie jak wygladal w iryginale, dlatego mozna bez wrzucania w spoiler publikowac malformacje G w odswiezonej wersji". no tyle, chyba nic dziwnego ze chcialbym byc mile zaskoczony forma glownego dania, co nie?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...